Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
czy któras robiła tiramisu z zielona herbata??

zastanawiam sie czy nie zrobic na jutrzejsza kolacje dla szwagra i szwagierki w lampkach od wina , czy trdycyjny zrobic??

ja robiłam, ale żeby z zieloną herbatą? hmmm pierwsze słyszę... i ja robiłam tradycyjnie, nie w pucharkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie mam totlanie na nci czasu.... jestem po przeprowadzce moje dziecko przechodzi jakas dziwna faze z wrzaskami itp wyje io byle co naprawde nie poznaje swojego dziecka. zaczyna sie puszczac na pare kroczkow ma taki fajnyc pchaczek z ktorym wszedzie jezdzi niestety nauczyl sie wlazic po schodach no w dwoch slowach duzo zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczyny tym co się interesują i trzymają kciuki to wielkie dzięki

no wlasnie co sie stalo?

mam mało czasu bo o 22 znów antybiotyk dożylnie i wielkie poruszenie w pokoju ale pokrótce pisze. Trafiliśmy za ostry dyżur wczoraj z gorączką katarem i osowiałym dzieckiem zostawili nas aby sprawdzić czemu w przeciągu miesiąca młody tyle razy chorował....i chwała bogu bo po pobraniu krwi wyszło iż jest jakiś problem z wątrobą( stan zapalny tu dzież bakteria) dziś miał rozszerzone badania krwi ale wyników jeszcze brak dostaje antybiotyk dożylnie rzez 7 dni z rendgenu wyszły płuca i oskrzela czyste.
Warunki straszne śpimy na normalnym łóżku bo nie ma już małych na szczęście już dziś nam turystyczne wiec luz. modle sie aby jak najszybciej wyjść stad do domu bo mamy strasznie wyjącego współlokatora aż mi łeb pęka.... 😠
Lekarze podejrzewają mononukleoze ale dopiero po wynikach badań będą się wypowiadać czy aby n apewno to to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina pisz tu jak po badaniach ? jak maly? co jest?

a tak dla podenerwowania jaka mamy cudowna Polske proszę taki artulkuł jak to w skandynawi działa....
http://www.polskieradio.pl/5/115/Artykul/309418,56-tygodni-macierzynskiego-i-17-tysiecy-zlotych-becikowego- 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ewelina mam nadzieje ze to nie to co podejzewaja 😞 tylko cos prostszego 😞 wspolczucia-trzymam kciuki zeby bylo ok wszystko 🥴

ja tam wole aby to było to a nie coś poważniejszego z wątrobą bo to wyleczymy z bani ale czekamy na wyniki
a teraz pobajemy na śpiocha kroplówkę z antybiotykiem i uciekam tez spać buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ewelina mam nadzieje ze to nie to co podejzewaja 😞 tylko cos prostszego 😞 wspolczucia-trzymam kciuki zeby bylo ok wszystko 🥴

ja tam wole aby to było to a nie coś poważniejszego z wątrobą bo to wyleczymy z bani ale czekamy na wyniki
a teraz pobajemy na śpiocha kroplówkę z antybiotykiem i uciekam tez spać buźka

no wlasnie 🙂 trzymam za was kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ewelina mam nadzieje ze to nie to co podejzewaja 😞 tylko cos prostszego 😞 wspolczucia-trzymam kciuki zeby bylo ok wszystko 🥴

ja tam wole aby to było to a nie coś poważniejszego z wątrobą bo to wyleczymy z bani ale czekamy na wyniki
a teraz pobajemy na śpiocha kroplówkę z antybiotykiem i uciekam tez spać buźka

no wlasnie 🙂 trzymam za was kciuki


Ja też trzymam mocno zeby w takim razie bylo to skoro to sie wyleczy bez problemu a nie cos gorszego.

Ja wlasnie zjadla 2 plasterki szynki :P i czekam na meza ktory za 20min powinien wrocic z pracy o ile nie pojdzie gdzies z kochanka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ewelina mam nadzieje ze to nie to co podejzewaja 😞 tylko cos prostszego 😞 wspolczucia-trzymam kciuki zeby bylo ok wszystko 🥴

ja tam wole aby to było to a nie coś poważniejszego z wątrobą bo to wyleczymy z bani ale czekamy na wyniki
a teraz pobajemy na śpiocha kroplówkę z antybiotykiem i uciekam tez spać buźka

no wlasnie 🙂 trzymam za was kciuki

czemu z kochanka?

Ja też trzymam mocno zeby w takim razie bylo to skoro to sie wyleczy bez problemu a nie cos gorszego.

Ja wlasnie zjadla 2 plasterki szynki :P i czekam na meza ktory za 20min powinien wrocic z pracy o ile nie pojdzie gdzies z kochanka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelka, buziaki dla Dawidka, niech się tam bidulek trzyma dzielnie... I dla Ciebie też, nawet nie chcę sobie wyobrażać co w tym momencie przeżywasz.... Ale wszystko będzie dobrze, prawda? 😉

Alice, ten artykuł ma tylko jedną wadę: nic nie wspomina o tym, że Norwegia to jedno z najbogatszych państw a także że ceny są duuuuuużo wyższe niż w PL...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...