Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
a ja szukam co by tu zrobic z truskawek.
Kompot juz byl, Piec mi sie nie chce...
mysle nad sernikiem z truskawkami na zimno....
rób nasz deserek, na razie wszystkie są zachwycone 🙂 http://mojewypieki.blox.pl/2010/06/Serniczki-truskawkowe-w-szklankach.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
a ja szukam co by tu zrobic z truskawek.
Kompot juz byl, Piec mi sie nie chce...
mysle nad sernikiem z truskawkami na zimno....
rób nasz deserek, na razie wszystkie są zachwycone 🙂 http://mojewypieki.blox.pl/2010/06/Serniczki-truskawkowe-w-szklankach.html

Wolalabym cos w jednej bryle tak zebym mogla obdzielic wedlug wlasnej potrzeby 😉
z reszta wstyd sie przyznac ale ja niemam zadnej szklanki w domu-mam tylko 3 kubki normalne do picia i tyle ☺️ reszta gleboko popakowana czaka na "moj dom" a teraz zyje na walizkach...
No i oczywiscie wierze Wam ze pewnie smaczusne jest -pewnie kiedys zrobie-ale dzis niemam nawet zadnych ciastek a chce cos na "juz".
Chyba ze jakies inne sprawdzone proste i szybkie na zimno propozycje?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobilam sernik teraz tezeje w lodowce a ja ide robic do niego galaretke truskawkowa....

a wogole ja jestem agentka 😁 chce robic sernik ale niemam w lodowce nic 😁
sera niebylo wiec wymyslilam na szybko takie cos.
Wzielam jakis gotowy sernik na zimno z paczki do niego wcisnelam duzo truskawek i rodzynki, wylozylam blaszke biszkoptami (bo ciastek bebe ani zadnych innych niemam) i wylalam mase, na to udekorowalam w kolo znow truskawki i teraz tezeja i jeszcze galaretka.... pol godzinki roboty-nawet nie i "cos slodkiego" z truskawkami jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Te serniczki w szklaneczkach mnie prześladują.... może na poniedziałek zrobię- mój ojciec kończy wtedy 50 lat 🙂

Ach dziewczyny za kilka dni powinnam się dowiedzieć kiedy do Wawy polecę/pojadę 🙂 🙂 Ale się cieszę 😁

A to jednak Wawa czy Kraków też jeszcze w opcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
galaretka juz zalana i ztezala zanim zdazylam ja wogole wylac, teraz sie chlodzi moje ciasto 😜

Dziewczyny a co sadzicie o tym rowerku??
http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-motorek-3-kolory-do-wyboru-i2372902532.html

Alice, dowiedz się, czy można zablokować pedały

ahaa, ale widzę, że ma takie osłonki na nóżki. Jak dla mnie design za bardzo przesadzony, ale rowerek pewnie spełni swoją rolę (ma piankowe koła, to będzie cichy 😁)
my zamówiliśmy ten http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-z-daszkiem-3-kolory-i2380146594.html ale musieliśmy oddać, bo był brzydko wykonany, poza tym części nie pasowały do siebie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się ten rowerek średnio podoba, tzn za dużo ma już tego wszystkiego, płozy do bujania sobie mogli odpuscic 🙂 i te daszki jakoś tez do mnie nie przemawiają, nie lubie po prostu jak jest tak nadźgane wszystkiego 😉

Jeeeej jutro mam wyprawe rodzinna do Łodzi, musimy dzieciakom paszporty pozałatwiać i ubrac na chrzciny jedno i drugie w zasadzie ... pewnie się zejdzie cały dzień 🤢 🤢 no ale mam nadzieje ze wszystko sie załatwi za jednym zamachem, zeby juz tyle nie jezdzic 😉
W ogóle to sie wkurzyłam b przepisy sie pozmieniały i dziecko ponizej 5 roku zycia moze miec paszport tylko na rok - jak Julce wyrabialismy jak miała 2 latka to miała od razu na 5 lat, dopiero teraz stracił ważność. Bez sensu 🤢 no ale trudno, nie przeskoczy się 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Mi się ten rowerek średnio podoba, tzn za dużo ma już tego wszystkiego, płozy do bujania sobie mogli odpuscic 🙂 i te daszki jakoś tez do mnie nie przemawiają, nie lubie po prostu jak jest tak nadźgane wszystkiego 😉

Jeeeej jutro mam wyprawe rodzinna do Łodzi, musimy dzieciakom paszporty pozałatwiać i ubrac na chrzciny jedno i drugie w zasadzie ... pewnie się zejdzie cały dzień 🤢 🤢 no ale mam nadzieje ze wszystko sie załatwi za jednym zamachem, zeby juz tyle nie jezdzic 😉
W ogóle to sie wkurzyłam b przepisy sie pozmieniały i dziecko ponizej 5 roku zycia moze miec paszport tylko na rok - jak Julce wyrabialismy jak miała 2 latka to miała od razu na 5 lat, dopiero teraz stracił ważność. Bez sensu 🤢 no ale trudno, nie przeskoczy się 😠 😠

ojjj wiele rzeczy jest bez sensu niestety ;/
ale ten daszek można odpiąć. Mi się też te daszki nie podobają, wygląda jak jeżdżący wehikuł. Ale jak jest słońce to w sam raz 😁
w końcu nie mamy żadnego rowerka. Zastanawiam się, na jak długo takie coś starczy? Nie lepiej np taki na 2 kołach http://allegro.pl/rowerek-biegowy-zamiast-trojkolowca-hudora-germany-i2367601886.html ??? chociaż to za szybko... kurde, już sama nie wiem nooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa w ogóle dzisiaj akcje mieliśmy, Julka latała z koleżankami koło bloków, one mają taką miejscówke na polu, tam sobie pkniki urządają itp. I przyleciała spłakana że jakieś chłopaki zabrali im rowery i hulajnogi... o losie, mój R. jak ruszył wściekły to para mu z uszu szła aż. Afera sie zrobiła bo i inne matki się zleciały a to jacyś 5-6 klasiści postanowili sobie "postraszyć" młodsze dziewczynki. Nosz kurwa mać 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no te biegowe są fajne ale to za mali są jeszcze na taki, nie wiem czy dwulatek już by sobie poradził... chyba tez jeszcze nie. Szymek dostał od dziadków w prezencie, więc tez duzo do gadania nie miałam, rączka mi nie skręca no ale cóż, darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
no te biegowe są fajne ale to za mali są jeszcze na taki, nie wiem czy dwulatek już by sobie poradził... chyba tez jeszcze nie. Szymek dostał od dziadków w prezencie, więc tez duzo do gadania nie miałam, rączka mi nie skręca no ale cóż, darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 😁 😁

no właśnie Kacper też na roczek dostał (sama wybierałam w necie) no i taką tandetę przysłali nooo.. a tak fajnie się zapowiadał. I bez bajerów, normalny rowerek. Fuck...
No nic, muszę szukać dalej.
A co do chłopaków, to nakopać do dupy takim, co to kurwa ma być "postraszyć". Gnojki 😠
Uciekam lasko Nikolo 🙂
paaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja pier**** kur**** jego mac!!!!!!!!!!!!!!11111 😠 😠 😠 😠 😠
Wlasnie znow mi strzelilo kolano-tak nieziemski bol ze az idzie sie poplakac. Nie moge zgiac ani stapac na ta noge...... 😠 😠 😠 😠 niech wreszcie zadzwonia z ta kolejka z rezonansu na kolano bo chcie juz wiedziec na czym stoje bo zyc nie daje to kolano 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się w sprawie rowerków nie wypowiadam, bo jeszcze nie planuję kupna żadnego 😜

Alice bidulo... Od czego właściwie zaczynają się takie problemy z kolanami, tzn jakie są tego objawy? Bo mi czasami jedno strasznie skrzypi, jak nienaoliwione zawiasy 😁 I boli jak za długo mam wyprostowaną nogę a sobie np. siedzę na łóżku i potem wstaję.

Ola "chyba na pewno" Wawa 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Moje dziecko dzisiaj nawet spoko spalo,wyspalam sie 🙂
Wczoraj dostalam okres a Pola tak marudzila jeczala normalnie myslalam ze jej krzywde zrobie i wylam razem z nia,masakra co ja za mysli mialam 😞
Ale juz dzisiaj git.Kurwa leci z emnei jak z kranu musze nosic te wwielkie pampersy:/

co do rowerkow to rowerek juz mamy,Pola dostala od swojej "ukochanej" babci nie wiem co ta baba se ujebala ze wszystko co Poli kupuje to kupuje zielone!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...