Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Mati zapytaj, i pow. ,że na stronie jest napisane, że miało trwać to tydzień. I co oni mają w tej kwestii do powiedzenia, ja bym tak im powiedziała.

no wałśnie już szukam numeru bo juz dziś czwartek a ja chyba jade w niedzielę do Przemysla ,bez wózka przeżyjemy ale tu nikogo nie będzie po weekendzie , więc nie wiem komu kurier nawet miałby go zostawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wizaż:
H&M - ruszył 11 czerwca
INDITEX(ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear) - 28.06 (lub 21.06 - ale raczej niepewna informacja)
House - 11.06
Cropp - 14.06
MANGO - podobno w ten piątek, czyli 15.06, lub 14.06
Massimo Dutti - podobno 21.06 (lub 28.06)
Reserved - 14.06
c&a - 13.06
Mohito - 14.06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o żesz kurka 😮
w zeszłym tygodniu wracałam z siostrą z festynu parafialnego ok północy, jakiś starszy koleś szedł za nami w bardzo podejrzany sposób i co chwila na nas patrzył. jak szłyśmy przez rynek to kazałam mojej siostrze się zatrzymac zobaczyc co ten typ zrobi (szedł po drugiej stronie ulicy i był może ze 3 kroki przed nami), on automatycznie wlazł w taką bramę do kamienicy. widziałam jak w cieniu stanął zobaczyć gdzie my jesteśmy po czym wylazł i przeszedł obok nas takim wąskim przejściem na parking za rynkiem. tzn zaraz za tym przejściem zatrzymał się i zaczął się onanizować.
byłam trochę wydygana, bo on mógł mieć nóż czy coś, ale na szczęście dosłownie znikąd pojawił się znajomy i ten koles rozpłynął się w powietrzu.

dzisiaj czytam w naszej lokalnej gazecie, że 55 letni pedofil wykorzystał w ten sam dzień na tym właśnie festynie 8 letnią dziewczynkę, ciekawe, czy to ten sam??? 😮 😮 kurde jakby co to może mogę pomóc bo poznałabym go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Ania, aż mnie ciarki przeszły, ble

A ja się wkurzyłam, bo mam fotelik na rower po Maksiu ale okazało się, że w moim rowerze jest za nisko rama i nie da się zamontować. On zawsze był przy rowerze męża ale jest dla mnie za wysoki. Jedyne wyjście to nowy rower a ja swój uwielbiam.

Co do sztucznych rzęs to mi się bardzo podobają. Moja siostra miała i musiała co 3 tyg. dorabiać, ale ona albo się zapomniała i oko potarła albo pies jej łapą dotknął i chodziła z takimi dziurami. Także trzeba uważać, a tak jak Ola pisałaś, że Lenka uwielbia twoje rzęsy to możesz mieć problem 😉

Gabryś dalej ma zatkany nos, więc obawiam się, że jutro antybiotyk dostanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ola co do tej zumby to zapisałam się w energy fitness i tak jest dużo instruktorów i zajęć
Kasia Sobczyńska, Piotr Litwiniuk,Andrea, Emma Herdzik, Nel...( bo nie ma nazwiska) i mam znajomą która też chodzi ale do innego kluby i zawsze wyjeżdża na jakieś zloty i maratony ostatnio chyba w Egipcie była nie pamiętam ☺️
A ja to chyba będę chodziła wtorek czwartek na 21.30 ale dziś chyba nie dam rady bo po tym tygodniu padam na twarz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hej
Ola co do tej zumby to zapisałam się w energy fitness i tak jest dużo instruktorów i zajęć
Kasia Sobczyńska, Piotr Litwiniuk,Andrea, Emma Herdzik, Nel...( bo nie ma nazwiska) i mam znajomą która też chodzi ale do innego kluby i zawsze wyjeżdża na jakieś zloty i maratony ostatnio chyba w Egipcie była nie pamiętam ☺️
A ja to chyba będę chodziła wtorek czwartek na 21.30 ale dziś chyba nie dam rady bo po tym tygodniu padam na twarz 😞

Piotrka nie polecam - najbardziej Andrea Skalec - jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej
Ola co do tej zumby to zapisałam się w energy fitness i tak jest dużo instruktorów i zajęć
Kasia Sobczyńska, Piotr Litwiniuk,Andrea, Emma Herdzik, Nel...( bo nie ma nazwiska) i mam znajomą która też chodzi ale do innego kluby i zawsze wyjeżdża na jakieś zloty i maratony ostatnio chyba w Egipcie była nie pamiętam ☺️
A ja to chyba będę chodziła wtorek czwartek na 21.30 ale dziś chyba nie dam rady bo po tym tygodniu padam na twarz 😞

Piotrka nie polecam - najbardziej Andrea Skalec - jest super


no właśnie mi moja znajoma ją poleciła też
ale mi najbardziej pasują godziny w których prowadzi ta kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej
Ola co do tej zumby to zapisałam się w energy fitness i tak jest dużo instruktorów i zajęć
Kasia Sobczyńska, Piotr Litwiniuk,Andrea, Emma Herdzik, Nel...( bo nie ma nazwiska) i mam znajomą która też chodzi ale do innego kluby i zawsze wyjeżdża na jakieś zloty i maratony ostatnio chyba w Egipcie była nie pamiętam ☺️
A ja to chyba będę chodziła wtorek czwartek na 21.30 ale dziś chyba nie dam rady bo po tym tygodniu padam na twarz 😞

Piotrka nie polecam - najbardziej Andrea Skalec - jest super


no właśnie mi moja znajoma ją poleciła też
ale mi najbardziej pasują godziny w których prowadzi ta kasia

U Andrei byłam, z Piotrkiem na maratonie 2 razy też miałam przyjemność.. Kasi nie widziałam w akcji ale mogę zapytać o nią jak chcesz 🙂
Najlepsza dla mnie jest Aneta Napałowska ale ona w Energy chyba nie ma zajęć.. Stefan i Andrea 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej
Ola co do tej zumby to zapisałam się w energy fitness i tak jest dużo instruktorów i zajęć
Kasia Sobczyńska, Piotr Litwiniuk,Andrea, Emma Herdzik, Nel...( bo nie ma nazwiska) i mam znajomą która też chodzi ale do innego kluby i zawsze wyjeżdża na jakieś zloty i maratony ostatnio chyba w Egipcie była nie pamiętam ☺️
A ja to chyba będę chodziła wtorek czwartek na 21.30 ale dziś chyba nie dam rady bo po tym tygodniu padam na twarz 😞

Piotrka nie polecam - najbardziej Andrea Skalec - jest super


no właśnie mi moja znajoma ją poleciła też
ale mi najbardziej pasują godziny w których prowadzi ta kasia

U Andrei byłam, z Piotrkiem na maratonie 2 razy też miałam przyjemność.. Kasi nie widziałam w akcji ale mogę zapytać o nią jak chcesz 🙂
Najlepsza dla mnie jest Aneta Napałowska ale ona w Energy chyba nie ma zajęć.. Stefan i Andrea 🙂

jak możesz to przy okazji zapytaj ale nie ma musu jak mi się nie będzie podobało to nie będę chodziła 😁
mi po prostu godziny pasują te o 21.30 bo mały już śpi, ma kto z nim zostać o to chodzi bo ta Andrea tylko raz w tygodniu prowadzi o 15.30 we wtorek to nawet z pracy nie zdążę 🥴
a może przejdę się na brazylijski miź lub sexy pupa hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪
mam wózek , ale go odszykowali , nie to co za "nowości" jestem zadowolona


ale teraz mi wytłumaczcie co to są słodkie kartofle , wróc "ziemniaki" , które w kauflandzie kosztują 7.99 z kilogram ????
nosz kurwa weź tu wyślij faceta na zakupy 😠 😠 😠
poważnie kupił 1.7 kg "słodkich ziemniaków" za 7.99 kg i zapłacił coś około 22 zł 😮
serio mogę wam jutro pokazać nalepkę z wagi 😮
kartofle wyglądają normalnie 🤢
wiec nie wiem o co chodzi nie wiem czy w ogóle istnieja takie kartofle , czy on coś pmylił w przyciskach na wadze tj wcisnął nie te kartofle czy to u nich nastąpił jakiś błąd 😮
PRZEKAZUJĘ POZDROWIENIA OD ALICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...