Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andziucha napisał(a):
Madziu
Hmm... teraz to dalas mi do myslenia jaki to kolor? 😮 😮
sama dokladnie nie wiem 😁 😁
zdaje mi sie ze to jest ciemny blond albo jasny braz 🥴

Pytam, bo na fotkach wyglada jak taki marchewkowy, ale z tego co sobie przypominam to ani Ty, ani Twoj maz takiego koloru nie macie 🙂 Pierwszy raz widze dziecko z takim kolorem wloskow i taka dlugoscia przede wszystkim... masz unikatowe dziecko 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Madziu
Hmm... teraz to dalas mi do myslenia jaki to kolor? 😮 😮
sama dokladnie nie wiem 😁 😁
zdaje mi sie ze to jest ciemny blond albo jasny braz 🥴

Pytam, bo na fotkach wyglada jak taki marchewkowy, ale z tego co sobie przypominam to ani Ty, ani Twoj maz takiego koloru nie macie 🙂 Pierwszy raz widze dziecko z takim kolorem wloskow i taka dlugoscia przede wszystkim... masz unikatowe dziecko 🤪 🤪 🤪

też się zastanawiałam co to za kolor włosów, jakiś taki karmelowy, cappuccino? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Madziu
Hmm... teraz to dalas mi do myslenia jaki to kolor? 😮 😮
sama dokladnie nie wiem 😁 😁
zdaje mi sie ze to jest ciemny blond albo jasny braz 🥴

Pytam, bo na fotkach wyglada jak taki marchewkowy, ale z tego co sobie przypominam to ani Ty, ani Twoj maz takiego koloru nie macie 🙂 Pierwszy raz widze dziecko z takim kolorem wloskow i taka dlugoscia przede wszystkim... masz unikatowe dziecko 🤪 🤪 🤪

też się zastanawiałam co to za kolor włosów, jakiś taki karmelowy, cappuccino? 🤨

Z pewnoscia - rzadko spotykany... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po lekarzu
MAJECZKA STO LATEK
Asia mój zięciu przystojniacha kochany
Angelika no faktycznie tak jak Ola napisała ja bym się bała tego spojrzenia 😁 może głodny był 😮 a włoski ma cudowne i mnie się wydaje że to jednak blond chociaż pewnie i tak się zmienią jeszcze sto razy
ale przynajmniej włosy ma bo moja coraz bardziej łysa a i włosów nie ma po kim odziedziczyć, a tak myślałam że będzie miała długi konski ogon 😞
chwilę tu posiedzę, poprasuję i ewakuuję się na dwór i nastawię ziemniaki i będę kosić trawnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu- Tak ani ja ani maz nie mamy marchewkowego 🙂 ja mam ciemny blond a maz brunet!
A widzisz bo dlugo zesmy sie starali a kazdy szczegol musial byc dopracowany zeby dziecie bylo unikatowe heehee 😁 😁 🤪

Olu-ta grozna mina sama z siebie wyszla musial pokazac sie z innej strony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Maja tez lysolek 😞 😞 😞 Ale ja tez bylam bardzo dlugo lysa... a potem mialam takie ladne, az białe .... i krecone 🙂 🙂 🙂
A ja idem zmywac 😁 😁 😁 i sprzatac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to teraz uśmiech 🙂
I tu lepiej widac jaki to jest kolorek tych wloskow 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dscn3685c.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8021/dscn3685c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Gosia
my podobnie ale nie AŻ TAK hihi
moja strzeli mi ze dwa uśmiechy z rana jak zajrzę do łóżeczka i odgrzebie ją z pieluchy , bo opatulić sie potrafi ale już ściągnąć to nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - fajniutki ten Twój mały szkrabek śmieszek 🙂

A moja dziś tak się śmiała w głos leżąc na brzuszku że oboje w szoku byliśmy, ale zanim mąż przytargał kamerę to już się zmęczyła i nie zdążyliśmy jej nagrać, zastawia mnie tylko co ją tak rozśmieszyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy ☺️ ona to sie smieje caly czas i ze wszystkiego 🤪
Ola widocznie strasznie jej sie podobalo lezec na brzuszku 🤪
Asia Wojtus to jak cukiereczek jest ☺️
Angelika jak wczoraj pokazala swojemu M Twojego synka to az szczeka mu opadla jak zobaczyl ile Fabianek ma wloskow 🤪
Majeczka sto lat!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszło mi nosidełko 🙂 oczywiście najpierw skonsultowałam nasz zakup z rehabilitantką maluszków powiedziała mi co i jak i jakie sa najlepsze jesli juz
zapakowałam mała i siedzi tam jak w kokonie 🙂
http://www.scandinavianbaby.pl/product-pol-105-BabyBjorn-nosidelko-ORIGINAL-ORGANIC.html

plus to przykrycie
http://www.scandinavianbaby.pl/product-pol-156-Przykrycie-do-nosidelka-BabyBjorn-czarny.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Tyminka takie dwa nosidła a nawet nie mam gdzie i kiedy w tym dziecka nosić 😞
wy tu jakieś linki wklejacie z ciuchami /ubrankami a ja doła załapuję bo nie mam kasy ani w sumie potrzeby
jak już pisałam swoejmu dziecku jeszcze nic nie kupiłam 😞 i chyba szybko nie kupię 😞- moja ma ubranek w ciul i lepszych i gorszych ale ma to po co mam jej kupować
a sobie nic nie kupiłam od października bo gotówki brak 😞
idem sobie po co mam się dołować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...