Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra teraz poważnie spadam
Tutliputli pojechała se w góry
ale Beata, Eunika, Klaudia, Tyska, aisak, linka przywołuję WAS do porządku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra teraz poważnie spadam
Tutliputli pojechała se w góry
ale Beata, Eunika, Klaudia, Tyska, aisak, linka przywołuję WAS do porządku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klaudia była wczoraj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃

moja tak cudowała jak się cycem nie najadała..
ale przy MM teraz też cuduje - cudak mały, więc sama nie wiem o co jej chodzi

ale on nie chce wcale cyca, tylko jak go usypiam i jest spokojny, to wtedy zje 😮
no a to cudowanie nie jest z tego, ze sie nie najada, bo jak go tylko wezme, to od razu sie zaczyna, a cyce pełne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dobra teraz poważnie spadam
Tutliputli pojechała se w góry
ale Beata, Eunika, Klaudia, Tyska, aisak, linka przywołuję WAS do porządku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klaudia była wczoraj 😮

wiem ale co zameldowała się tylko i Tyle mam niedosyt 😁 i Brechti też nas olewa
aha Asia miałam to samo i odkąd jest na MM to dziecko takie jak miałam na początku
wyssie butlę i śpi śpi śpi
cyc też była dla mnie męczący mimo że nic mnie nie bolało to nerwów było co niemiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃


co mleko matki to mleko matki

no ja wiem.. ja chcialam karmic, no i karmie caly czas, ale to mnie meczy strasznie i on tez zaczyna sie denerwowac 😮 moze bede sciagala i mu dawala.. ale to tez nie mam tyle czasu i laktator to nie to samo co ssanie dziecka.. NIE WIEM 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No dziewczynki, ciekawe kiedy przyślą nam naszą bieliznę ☺️
Może S. się w końcu na mnie rzuci 😁


ja moze jak bym wór po kartoflach założyła to by dostrzegł moje ubranie:P 😁
ale jak ostatnio miałam bluzke z dekoltem to co chwile wez zasłoń i wez zasłon i to k** widzi 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No dziewczynki, ciekawe kiedy przyślą nam naszą bieliznę ☺️
Może S. się w końcu na mnie rzuci 😁


ja moze jak bym wór po kartoflach założyła to by dostrzegł moje ubranie:P 😁
ale jak ostatnio miałam bluzke z dekoltem to co chwile wez zasłoń i wez zasłon i to k** widzi 🙂 😁

ja mam tolerancyjnego chłopa i nawet jak jest zazdrosny to mi tego za chuja nie pokaże, raz tylko jak się nawalił i jakiś frajer się do mnie przystawiał na parkiecie to wystartował z łapami do niego i musieliśmy "opuścić lokal" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No dziewczynki, ciekawe kiedy przyślą nam naszą bieliznę ☺️
Może S. się w końcu na mnie rzuci 😁


ja moze jak bym wór po kartoflach założyła to by dostrzegł moje ubranie:P 😁
ale jak ostatnio miałam bluzke z dekoltem to co chwile wez zasłoń i wez zasłon i to k** widzi 🙂 😁

ja mam tolerancyjnego chłopa i nawet jak jest zazdrosny to mi tego za chuja nie pokaże, raz tylko jak się nawalił i jakiś frajer się do mnie przystawiał na parkiecie to wystartował z łapami do niego i musieliśmy "opuścić lokal" 😁 😁 😁


słuchaj mój to był kiedys tak chorobliwie zazdrosny ze ja myslałam ze zerwe z nim bo to chore teraz jest na odwrót az sie przyjaciólki spytałam czy ja moze juz mu sie nie podobam czy moze mysli ze jak mamy dziecko to mu nie fikne w bok czy co! az załozyłam dekolt zeby sprawdzic czy on cos w koncu zrobi czy nie no i zaraz sie zazdrosny zrobił bo juz na prawde watpiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃


co mleko matki to mleko matki

no ja wiem.. ja chcialam karmic, no i karmie caly czas, ale to mnie meczy strasznie i on tez zaczyna sie denerwowac 😮 moze bede sciagala i mu dawala.. ale to tez nie mam tyle czasu i laktator to nie to samo co ssanie dziecka.. NIE WIEM 🙃


Dzien dobry
Asieńko u mnie jest to samo,Liwka strasznie niespokojna jest przy piersi, ciągnie za sutka, wypuszcza, wierci sie w końcu zaczyna płakać i nici z karmienia, ja sie mecze, Liwka sie meczy 😮
ja robie tak, daje jej piers w nocy, jest bardziej pitoma to chyba nie wie o co kama i ssie 😁
potem nad ranem tez dostaje a potem lecimy na butelce, tzn. daje jej tez piers jak chce ssac to ssie jak nie to robie butle 🤔 i niech sie dzieje co chce bo inaczej to mnie wywiozą do Rybnika 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
JAK SIE NAMACHALAM !!.. padam na twarz. Myt z ranca na spacer poszlismy, potem zakupy a pozniej oddalam dziecko i zabralam sie za porzadki. Wypralam wykladzine w pokoju malego, umylam podlogi, zrobilam pranko i juz jestem po jedzonku, jadlam pierwszy raz ogorka malosolnego, jak mi go brakowalo.. mmm pyszota. Ide na faje zaraz come back 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
A ja nic dzisiaj nie robię ☺️
nie chce mi się... już od kilku dni ☺️
mi sie tak samo nie chcialo.. od paru dni syf w domu a ja mialam takiego lenia.. bo to jeszcze upal, jak mialam chwile wolna wolalam sie polozyc. Ale teraz juz stwierdzilam ze nie walne sie i posprzatam. no i mam juz z banki, teraz moge sie lenic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...