Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i z dwom pobudkami po drodze 🤢
ale jestem wyspana 😁 😁 chyba organizm przyzwyczaił się do 5 godzinnej dawki snu 😁
no i kuźwa wpakowałam się na własne życzenie w te zaprawy więc od rana z nimi walczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzwyczajania od noszenia i kołysania do spania Dzień 6:
Witold zasypia coraz łatwiej: dzisiaj zajęło mu to ok 8 minut, ale bez płaczu, bez podnoszenia: tylko pomarudził, pojęczał i ponaciągał w ramach protestu na siebie pieluchę, wypluł dwa razy smoczka po czym demonstracyjnie odwrócił się do mnie tyłkiem i zasnął 😁 😁
🤪 🤪 🤪
jestem naprawdę dobrej myśli.



Magda z Łodzi: nosz przyjdź i powiedz co się stało !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę pilnować Matyldy: ja uciekam.

jadę na cmentarz do mojej koleżanki: dwa lata temu zginęła w wypadku ona, jej 9 letnia córka i tata..masakra. wracali z wakacji nad morzem.
😞

ale nie smucę oj nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejooooooooooooo

Sorka, że nie weszłam wczoraj, ale miałam ciężki dzień....

Dziękuję Wam kochane,Szyszka, Dorka, Ola, Matylda, Kasia, że się tak o mnie i Majkę martwicie... ale nic się takiego nie stało... 🙂

Zacznę od początku...

Po tej pierwszej wizycie u lekarza wysłali mnie na badanie krwi i moczu dlatego byłam w szpitalu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 (w Korczaku, Dorota będzie wiedziała gdzie)

O Bożeeeee - jak ona płakała............. Strasznie...... Z jednej strony chciało mi się płakać, a z drugiej troszkę śmiać... ale to takie maleństwo i ta WIELKA igła.... ehhhh.....

Odebrałam wyniki po obiedzie i pojechałam znowu z nimi do lekarza....

Była już inna doktorowa.... diagnoza - anemia (ale mała), a temperatura od zęba.... Tylko dziwiła się (ja zresztą też), że jej kieł wychodzi... bo pierwsze przecież wychodzą jedynki... 😮 😮 😮 😮 😮 WTF? 😮 😮 😮

No i tyle....

a no i widziałam, że gadałyście o szyciach....

ja rodziłam naturalnie (bez znieczulenia 🤢 🤢 🤢 masakra 🤢 🤢 🤢) i na pośladku, przy grażynie mam taką małą kreskę po szyciu.... ale to raczej zejdzie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 W ogóle jej nie widać, nawet jak siedzę w majtkach w rozkroku... 😜

Co do pępka, to ja też miałam taki ciemny bardzo... ale nie skrobałam tego, tylko wzięłam patyczek do uszu, namoczyłam w wodzie, albo jeszcze lepiej w mleczku do demakijażu i w ten sposób zmywałam... 😜

ZAZDROSZCZĘ WASZEGO SPOTKANIA 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Chcę zobaczyć fotki................................ 😠

Olaaa - już dawno miałam zapytać - dlaczego Twój S. śpi na podłodze tak często? 🙂 Nie może na łóżku???? 🤪 🤪 🤪 🤪

Kasia - dlaczego pilnować Matyldy?

I teraz jak jestem to WAS nie ma 😠 😠 😠 😞 😞 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
to super ze wszystko ok Magda
a co do metody PP nie moja amelka a ja przechodze kryzys i nie wiem czy nie zrezygnuje bo raz jest dobrze a raz wyje od poczatku przez 30min zanim zasnie nie wiem o co chodzi dlaczego tak jest moze w zlym momecie jak klade i tak naprawde nie chce jej sie spac 🤨 wszystko jest beznadziejne mam mega dola od wczoraj i mam wszystkiego dosyc
ale dzisiaj jade do rodzicow wiec troszke odpoczne sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Zaraz się okaże czy taki dobry ten dzień faktycznie.. 🤨
Idę zjeść śniadanie, ubrać Majulca i lecę po test ciążowy.
Potem kumpela wpada na kawę, ale zrobię go jak tylko wparuję do domu.

..

Madzia, to trzymałaś nas w niepewności - dobrze, że dobrze 😉
Moja zasnęła dziś ze smoczkiem w buzi, ale sama i w łóżeczku 😉

to idę. o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂

Bry 🙂

Kasia, Kasia
wykrakałaś - Lenka przechodziła skok rozwojowy 🤪 Dzisiaj w nocy miałam 2 pobudki na jedzenie jak nigdy a rano zaserwowała mi kulanie się z brzuszka na plecy i z plecków na brzuszek - dokładnie tak jak mała Helenza w filmiku brechti 😮 I teraz z oka jej spuścić nie mogę bo strach taka "kuleczka" ☺️

Tyska, Wiola - każda minuta przybliża Was do Warszawy 🤪 🙃 🙃 🙃 A inne niech zazdroszczą oo! 😜

Magda z Łodzi
- mój S. tak często leży na dywanie bo nie ma miejsca na narożniku gdyż zajmuję go ja 😁 😁 😁 😁 A poza tym mówi, że musi kości rozprostować na czymś twardym i tak leży przed tv i zasypia 😁
Głodna jestem, mężuś poszedł po zakupy, muszę chałupę ogarnąć bo wygląda jak po armagiedonie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa wlasnie ----- zapomnialam o tescie szyszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miala relacje zdac rano!!!!!!!!!!!!!!!!!
czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
tyska długa historia a morał taki ze mam dość swojego małżeństwa nie wiem może to stan przejściowy ale strasznie mnie dołuje wszystko ostatnio tu z mężem tu myśl że zaraz kończy mi się macierzyński i wogóle zastanawiam się ile musze się jeszcze nacierpieć w tym pierdolonym życiu! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
cześć dziewczynki
tyska długa historia a morał taki ze mam dość swojego małżeństwa nie wiem może to stan przejściowy ale strasznie mnie dołuje wszystko ostatnio tu z mężem tu myśl że zaraz kończy mi się macierzyński i wogóle zastanawiam się ile musze się jeszcze nacierpieć w tym pierdolonym życiu! 😠

🤢 😮 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
cześć dziewczynki
tyska długa historia a morał taki ze mam dość swojego małżeństwa nie wiem może to stan przejściowy ale strasznie mnie dołuje wszystko ostatnio tu z mężem tu myśl że zaraz kończy mi się macierzyński i wogóle zastanawiam się ile musze się jeszcze nacierpieć w tym pierdolonym życiu! 😠


Rozumiem Cie Ewelina bo mam to samo 🥴 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
cześć dziewczynki
tyska długa historia a morał taki ze mam dość swojego małżeństwa nie wiem może to stan przejściowy ale strasznie mnie dołuje wszystko ostatnio tu z mężem tu myśl że zaraz kończy mi się macierzyński i wogóle zastanawiam się ile musze się jeszcze nacierpieć w tym pierdolonym życiu! 😠


Rozumiem Cie Ewelina bo mam to samo 🥴 🤢 😞


trace już siły na wszystko a przy życiu to chyba mnie tylko trzyma syn! nawet nie chce myśleć co by było gdybym go nie miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
cześć dziewczynki
tyska długa historia a morał taki ze mam dość swojego małżeństwa nie wiem może to stan przejściowy ale strasznie mnie dołuje wszystko ostatnio tu z mężem tu myśl że zaraz kończy mi się macierzyński i wogóle zastanawiam się ile musze się jeszcze nacierpieć w tym pierdolonym życiu! 😠


Rozumiem Cie Ewelina bo mam to samo 🥴 🤢 😞


trace już siły na wszystko a przy życiu to chyba mnie tylko trzyma syn! nawet nie chce myśleć co by było gdybym go nie miała


Ja tez sobie tylko to powtarzam ze tak naprawde tylko syn w moim zyciu sie liczy i dzieki niemu mam jeszcze sile!
I mam dla kogo zyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...