Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gotuję tą kasze manna dodam do mleka na noc
czy któraś już podaje ją dziecku??

a pierwszy raz dajesz gluten? bo jak tak to powinno się pół łyżeczki dać i zwiększać stopniowo jak się nic nie dzieje 🤔

a ja wyczytałam 1-2 łyżeczki na 100ml i tak przez 2 miesiące raz dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gotuję tą kasze manna dodam do mleka na noc
czy któraś już podaje ją dziecku??

a pierwszy raz dajesz gluten? bo jak tak to powinno się pół łyżeczki dać i zwiększać stopniowo jak się nic nie dzieje 🤔

a ja wyczytałam 1-2 łyżeczki na 100ml i tak przez 2 miesiące raz dziennie

ale próbę najpierw trzeba zrobić 🤔 widziałaś Lenkę Matyldy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! 🙂

heloł 🙂


My tu same? czy jeszcze ktoś jest? I co się stało że nie ma Matyldy? przecież ona jest zawsze...

Ooo z Matyldą długa historia, widzisz, nie ma Cię to nic nie wiesz 🙂 O mało się forum nie rozpadło, 4 dziewczyny skasowały konta ale wróciły na szczęście, a dziś Matylda gdzieś pojechała i jej nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Eh co za zycie 😞 😞 😞 😞


co tam?


Ja pierdole co sie dzieje w moim powiecie 😞
W piatek był wypadek,akurat kolo tego przejezdzalam,ale niewiedzialam jeszcze co sie tam stalo.Okazało sie ze facet jechal 140km/h i szla babcia z dwoma wnukami na pasach,babcia juz przeszla a jeden wnuk nie i koles go potracil,chłopczyk polecial 40 metrow dalej,poczym przylacial po niego helikopter,wczoraj zmarł 😞 Ja pierdole,wiem kogo to było dziecko.Okazało sie ze nawet połamny nie był tylko mózg był jedna czarna plamą 😞 Rodzice zdecydowali sie by reszte jego organow dac do przeszczepow 😞
To było w dzien kolo poludniapo,a poludniu jechala rodzina w miescie gdzie moj K.mieszka i przejezdzali przez przejazd kolejowy,tzn nie zdazyli bo pociag wjechal w nich,rodzice zgineli dwoje nastolatkow w szpitalu 😞,a w nocy o godz 2 zginął chłopak ktory mieszkal w wiosce obok mojej wioski mial 21 lat. Wyszedl na droge potracił go samochod,poczym wpadł pod tira ktory po nim przejechal i jadacy za nim kolejny samochod przejechal po raz drugi masakra 😞

A i dzisiaj w nocy Karola chrzestna zmarła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytuś 😞 straszne rzeczy, to okropne ze takie tragedie sie dzieja...
Asia ja tez chcialam sprzedac kilka razy rzeczy na allegro ale nie poszły - bo nie umiałam zdjęć dobrych zrobić -tzn.powinnam miec lalke. No i zrezygnowałam z wystawiania ubranek/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...