Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
Matylda dobrze ze jestes - mam pytanko ostatnio pisalas o wyginaniu raczek do tyłu u dzieci i tak teraz pomyslalam o czym to swiadczy ze tak robia? cos Ci neurolog powiedzial?

no mi powiedzieli że dopóki dziecko nie będze stabilne tj samo siedziało już to nie będzie się w takiej pozycji (pionowej) czuło bezpiecznie
zaniknie jak dziecko będzie czuło się stabilnie - najczęściej około 7 mca
jest to też próba asekuracji i utrzymania równowagi
co najlepsze moja u mnie już tak nie robi, chyba z e jest zaraz po spaniu i nie wie o co chodzi ale u innych na rekach owszem- po prostu u mnie czuje się bezpieczniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
jakie tam znowu doły pisać mi tu szybko

nie wytrzymuje z teściową cały czas się wtrąca.... a mój szanowny S mnie nie wspiera..... 😞 a poza tym znowu mam okres i mnie wszystko napierdala.... i juz mam dość wszystkiego nawet czasami żałuj e że jest Adalka... 😞 a potem jest mi głupio że w ogóle mogłm tak pomyśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
gizelda napisał(a):
jakie tam znowu doły pisać mi tu szybko

nie wytrzymuje z teściową cały czas się wtrąca.... a mój szanowny S mnie nie wspiera..... 😞 a poza tym znowu mam okres i mnie wszystko napierdala.... i juz mam dość wszystkiego nawet czasami żałuj e że jest Adalka... 😞 a potem jest mi głupio że w ogóle mogłm tak pomyśleć...

mhm Eunika trzeba to jakoś przetrwać
ja mam podobnie tylko że o tyle lepiej że ja widzę teściową dwa razy do roku - no i P. jednak chyba jest mo ojej stronie po tym co się ostatnio wydarzyło
musisz być twarda i pokazać kto rządzi
a ja też czasem żałuję że mam LENIA ale niestety ja potem nie mam wyrzutów sumienia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
gizelda napisał(a):
jakie tam znowu doły pisać mi tu szybko

nie wytrzymuje z teściową cały czas się wtrąca.... a mój szanowny S mnie nie wspiera..... 😞 a poza tym znowu mam okres i mnie wszystko napierdala.... i juz mam dość wszystkiego nawet czasami żałuj e że jest Adalka... 😞 a potem jest mi głupio że w ogóle mogłm tak pomyśleć...

mhm Eunika trzeba to jakoś przetrwać
ja mam podobnie tylko że o tyle lepiej że ja widzę teściową dwa razy do roku - no i P. jednak chyba jest mo ojej stronie po tym co się ostatnio wydarzyło
musisz być twarda i pokazać kto rządzi
a ja też czasem żałuję że mam LENIA ale niestety ja potem nie mam wyrzutów sumienia 😮
no właśnie a my mieszkamy z teściową.... a głupio mi jest powiedzieć że ma nie usypiać Adalki na rękach czy takie tam inne rzezcy bo przeciez mieszkamy u nich.... jesteśmy jakby to powiedziec na ich łasce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...