Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siemanko 🙂
Jestem chora mała też w pt u lekarza z nia byłam 7 dzni mamy siedziec w domu.
Ślub udany wszystko fajnie 🙂
Nadrobiłam Was wczoraj ale nie pamiętam co miałam napisać.
Ja chyba zapadam w sen zimowy jestem ciagle zmęczona i jak nigdy usypiam wieczorem na m jak miłość nie wiem jak nie ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mhm mnie też się nic nie chce
ale okna dwa umyję 😁
idę firany ściągnąć i uprać potem zbieram się do lekarza
powynosiłam już śmieci , poukładałam inne pranie i kolejna pralka się pierze
a w środę MAGDA jadę do Krakowa i nie chcę małej zabierać ze sobą , a mam w pracy nie wiem czy dzień wolny może załatwić zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
bry 🙂 a u mnie pobudka srednio co godzine od 23 😉

ale co to znaczy "pobudka" ??? co wtedy robicie??? jak to wygląda ???bo ja sobie tego nie wyobrażam
tak do miesiąca wstawałam ze dwa razy ale to na cycucha i dalej spanie
potem owszem czasem się budziła, ale albo dałam smoczka albo jak się obudzi i płacze w ciemnosciach to teraz nawet nie wstaję bo czasem zanim dojdę to ona już śpi , a czasem jak to za długo trwa to po prostu nawet wolę się nie pokazywać bo wiem że to potrwa jeszcze dłużej
Lena teraz znowu przesypia całe noce , ale czasem w nocy, płacze, czasem, gada, czasem się drze ale ja już nawet się nie podnoszę i trwa to różnie albo 10 sekund albo nawet poł godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
idę coś robić... na razie ogarnęłam mieszkanie i zrobiłam jedno pranie.... jeszcze muszę pozmywać i wstawić drugie pranie 🙂
a tak w ogóle to interesuje mnie bardzo dlaczego tutliputli wczoraj tak szybko uciekła 🙂

wow już tyle dzisiaj zrobiłaś?! ja niedawno wstałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
asiaa współczuję..... U mnie jedna pobudka i z łóżka wstałam 8:30 🙂
jej żeby więcej było takich nocy 🙂 🙂

ja tez wstalam o 8.30 i w tym jedna pobudka w nocy bo dziecko o 1 plakalo strasznie przez sen czasem mu sie to zdarza!a tak przesypia juz cala noc od dawna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Matylda u nas ''pobudka'' tj karmienie(cyc), usypianie jak sie rozbudzi na nowo(w bujaczku), a jak nie chce spac, to bawimy sie w lozku i tyle, jak marudzi to znowu usypianie 🙂 nie wiem w sumie czemu tak czesto sie budzi, skoro glodny zazwyczaj nie jest 😮

lubi troszke sie pobawic z mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
eunia91 napisał(a):
asiaa współczuję..... U mnie jedna pobudka i z łóżka wstałam 8:30 🙂
jej żeby więcej było takich nocy 🙂 🙂

ja tez wstalam o 8.30 i w tym jedna pobudka w nocy bo dziecko o 1 plakalo strasznie przez sen czasem mu sie to zdarza!a tak przesypia juz cala noc od dawna 🙂


jejku dziewczyny nie dołujcie mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Matylda u nas ''pobudka'' tj karmienie(cyc), usypianie jak sie rozbudzi na nowo(w bujaczku), a jak nie chce spac, to bawimy sie w lozku i tyle, jak marudzi to znowu usypianie 🙂 nie wiem w sumie czemu tak czesto sie budzi, skoro glodny zazwyczaj nie jest 😮

to bardzo czesto moja tez jest na cycu i budzi sie najczesciej 4 razy.... moze potrzebuje Twojego ciepła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
eunia91 napisał(a):
asiaa współczuję..... U mnie jedna pobudka i z łóżka wstałam 8:30 🙂
jej żeby więcej było takich nocy 🙂 🙂

ja tez wstalam o 8.30 i w tym jedna pobudka w nocy bo dziecko o 1 plakalo strasznie przez sen czasem mu sie to zdarza!a tak przesypia juz cala noc od dawna 🙂


jejku dziewczyny nie dołujcie mnie 😞

ale dopiero tak mam od miesiaca a tak w nocy tez nie bylo zle bo tylko byla jedna lub dwie pobudki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Matylda u nas ''pobudka'' tj karmienie(cyc), usypianie jak sie rozbudzi na nowo(w bujaczku), a jak nie chce spac, to bawimy sie w lozku i tyle, jak marudzi to znowu usypianie 🙂 nie wiem w sumie czemu tak czesto sie budzi, skoro glodny zazwyczaj nie jest 😮

lubi troszke sie pobawic z mama 🙂

troszkę hehe 😉
ale dzisiaj u mnie pięękna pogoda jest, słoneczko świeci, zaraz na spacerek trzeba isc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...