Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
fajne to 🙂 musze to gdzies kupic, mlody bedzie mial frajde 🙂

ja tam nie mam frajdy jak mi się na siłę coś do gęby pcha 🤨
a moj otwiera dziobala jak cokolwiek ma blisko ust. Nawet psikacz na gardlo jak widzi to juz mu sie buzia otwiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
fajne to 🙂 musze to gdzies kupic, mlody bedzie mial frajde 🙂

ja tam nie mam frajdy jak mi się na siłę coś do gęby pcha 🤨
a moj otwiera dziobala jak cokolwiek ma blisko ust. Nawet psikacz na gardlo jak widzi to juz mu sie buzia otwiera 🙂

no to macie fajnie my tak nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
fajne to 🙂 musze to gdzies kupic, mlody bedzie mial frajde 🙂

ja tam nie mam frajdy jak mi się na siłę coś do gęby pcha 🤨
a moj otwiera dziobala jak cokolwiek ma blisko ust. Nawet psikacz na gardlo jak widzi to juz mu sie buzia otwiera 🙂

no to macie fajnie my tak nie mamy

czemu Ty w liczbie mnogiej mówisz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
fajne to 🙂 musze to gdzies kupic, mlody bedzie mial frajde 🙂

ja tam nie mam frajdy jak mi się na siłę coś do gęby pcha 🤨
a moj otwiera dziobala jak cokolwiek ma blisko ust. Nawet psikacz na gardlo jak widzi to juz mu sie buzia otwiera 🙂

no to macie fajnie my tak nie mamy

czemu Ty w liczbie mnogiej mówisz? 😮

nie wiem jakoś się tak nauczyłam że ONA to MY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jakbym ją teraz wykąpała to i tak by nie spała a już na pewno nie do rana
więc skoro i ja nic nie robię to możemy se pofikać a rano wstawać o przyzwoitej porze
no tak już jest i niczego nie zmieniam bo jeszcze na gorsze nam to wyjdzie tak jak kiedyś
skoro odczytałaś smsa to napiszę że jednak dziś już nie zadzwonie bo późno ty zaraz wychodzisz a ja nawet nie wiem gdzie mój telefon 🥴 chyba mi P. zabrała przez pomyłkę albo i nie przez pomyłkę 😮
no dobra spadam bo młoda się rozbawiła to mam chwilę żeby dwa talerze umyć bo dopiero marudziła cały czas
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, jestem jestem

ale sie nie bedzie udzielac za duzo, bo mam znow problem z Nela, przez to zabkowanie nie je, nie pije..... za caly dzien zjadla dzisiaj 4 chrupki kukurydziane jedynie, wiec same pomyslcie, o czym ja mam tutaj z wami pisac dzisiaj, nie nadaje sie poprostu....
na dodatek kilka razy jak jej do dziubalka zagladalam, bo w miejscu tej nowej rosnacej jedynki dolnej ma krew.....
mam nadzieje, ze moje dziecko w koncu jednak wroci do siebie, ani te dupne zele ani paracetamol nie dziala.... goraczki chyba nie ma, chociaz taka ciepla sie wydaje, ale w sumie w mieszkaniu tez cieplo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hej dziewczyny, jestem jestem

ale sie nie bedzie udzielac za duzo, bo mam znow problem z Nela, przez to zabkowanie nie je, nie pije..... za caly dzien zjadla dzisiaj 4 chrupki kukurydziane jedynie, wiec same pomyslcie, o czym ja mam tutaj z wami pisac dzisiaj, nie nadaje sie poprostu....
na dodatek kilka razy jak jej do dziubalka zagladalam, bo w miejscu tej nowej rosnacej jedynki dolnej ma krew.....
mam nadzieje, ze moje dziecko w koncu jednak wroci do siebie, ani te dupne zele ani paracetamol nie dziala.... goraczki chyba nie ma, chociaz taka ciepla sie wydaje, ale w sumie w mieszkaniu tez cieplo....

Ty to się masz z tym jej niejedzeniem 🤢 Moja czy ją boli czy nie to wcina wszystko co jej dam 🤔 A wczoraj przy obiedzie u teściów wstydu narobiła bo wyła i stała przy nodze z otwartą buzią 🥴 Do restauracji z nią nie pójdę na razie 😁
Hmmm kurde nie wiem co Ci napisać, bo ja bym chyba osiwiała i zwariowała gdyby mi dziecko przez cały dzień 4 chrupki zjadło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...