Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam 17 lat. mam wrazenie ze jestem w ciazy . mialam okres ale był mniej obfity i szybciej sie skonczyl , mam wstret do niektorych zapachow , kłucia w jajnikach (skurcze) i takze czeste gazy , jednego dnia moj brzuch wyglada na 3 miesiac ciazy a drugiego normalnie. ciagle mam zachcianki i w szczegolnosci na napaje gazowane.
mam też bóle w okolicy żołądka i zawroty glowy podczas wstawania . budze sie i mam ochote na słodkie , i jest mi niedobrze i przy tym ledwo sie ruszam podczas "mdlosci"

prosze doradzcie co robic? to może być ciąza?
Proszę o odpowiedź .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marciocha napisał(a):
Mam 17 lat. mam wrazenie ze jestem w ciazy . mialam okres ale był mniej obfity i szybciej sie skonczyl , mam wstret do niektorych zapachow , kłucia w jajnikach (skurcze) i takze czeste gazy , jednego dnia moj brzuch wyglada na 3 miesiac ciazy a drugiego normalnie. ciagle mam zachcianki i w szczegolnosci na napaje gazowane.
mam też bóle w okolicy żołądka i zawroty glowy podczas wstawania . budze sie i mam ochote na słodkie , i jest mi niedobrze i przy tym ledwo sie ruszam podczas "mdlosci"

prosze doradzcie co robic? to może być ciąza?
Proszę o odpowiedź .

Napisz list do Bravo Giirl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Nie mam siły 😞 co ze mną sie dzieję?

Ech!

Kasia ja właśnie 14 mam zamiar iść na wyprzedaże! CHCĘ ANIELKĘ OBKUPIĆ DALEJ 🙂
A jak ktos chcę kupić teraz tanio body, spodenki , sukieneczki to w SMYKU... Boże jak zobaczyłam dziewczęce body to dziewczynki mi sie zachciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
wy dalej o wyprzedażach 😠 😠 😠 😠
ja myślałam o wypadzie do galerii tylko po co????
z resztą dziś jestem sama samiusieńka i nic mi sie nie chce 🤢 P. wróci jutro o 10.00 i będzie spał i spał a potem ja wychodzę, a w piątek jak wróci to spadamy na wieś więc w tym tygodniu już nigdzie nie wybywam bo nie mam kiedy
dziś bym sobie jakieś piwo na wieczór kupiłam ale nie mam jak , przecież nie pójdę z wózkiemdo supermarketu po samo piwo , pomyślą że jakaś patologia 😮
w ogóle to nie mam co robić, po południu tylko zupę dla młodej gotuję - dziś pierwszy raz dostanie żółtko 😮
a wczoraj pierwszy, najpierwszejszy raz podniosła się na rękach i na kolanach no wiecie jak??- stanęła na czworaka - i tak stała ze 30 sekund nie wiedziała co dalej i ponieważ zrobiła to pierwszy raz to nie wiedziała co się dzieje i patrzyła w dół pod siebie bo pierwszy raz brzuch nie dotykał jej podłoża i była nieźle zdziwiona
a ja zanim się zwlekłam po aparat to już było za późno 😮
no to tyle
co tam u was jeszcze ????
a no i zdrówka dla Jasia i Wicia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Krzysiaku: wszystkiego dobrego i miękkich lądowań 😘

Marinka, przepraszam, że tak wyszło jak wyszło ☺️ niezamierzone ale wymuszone stanem Witka.


u nas ciężka nocka: pomimo leków i okładów na głowę Witkacy nadal był rozgrzany, czerwony, z płytkim oddechem i 39.6 stopniami. No i o 1 w nocy robiliśmy mu letnią kąpiel 🥴 dzięki czemu temp spadła do 38.4 i taka utrzymuje się cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...