Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
w sensie ze to chodzi o ville i pomaganie i nie tylko o pikselowy swiat?????? hmmm, przeciez Ola wie ze mialam na mysli, ze trzeba sobie pomagac i tyle..... 🙂 z reszta to nie zadna nowosc

ide glowe umyc

zazdroszczę ja nie mam wody 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz jestem Emi malo zjadla no, ale padla w koncu i spi moze troszke pospi ja ide sobie zrobic herbate i do was wracam fajnie ze piszecie caly czas 😉 Mozna ciagle pisac bo wszystko w domu mam juz porobione a za zimno na spacer z Emi wywietrzylam jej pokoik i spi. Mam nadzieje ze mnie nie wezmiecie za jakas płaczke czy nie wiem jak to nazwac brakuje mi rozmow z dziewczynami na codzien mam coreczke i meza nikogo wiecej.. to na prawde przykre ze nie mam do kogo pojsc z mala na kawe nawet 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
My w Lbn a ty z Dęblina jesteś, tak? Ja miałam 21 lat jak urodziłam pierwsze dziecko i też trochę kontaktów straciłam bo już nie chodziłam na imprezy...


Tak jestem z Deblina moze jak bym prawko zrobila to bym sobie do was do Lublina przyjezdzala ale troszke km jest jak by nie bylo a moje rodzinne miasto to chelm takze przejezdzam przez lublin no ale prawka jeszcze nie mam jakos nie ma kasy by je zrobic ciagle cos wyskoczy jak odlozymy to auto sie psuje i tak ciagle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane powiedzcie mi co to sa te oklaski ???
Wy w jakies gry na fb gracie? Ja nk i fb nie mam, bo
tam tylko zagladaja moi byli przyjaciele patrza jaka to
ja sie gruba zrobilam ehh nawet rodzina mi dokucza.
A wlasna mama jak mnie nago zobaczyla to powiedziala,
ze moj maz dlugo ze mna nie bedzie bo wygladam okropnie.

No mam sporo nawagi mega rozstepy brzuch jak nie wiem grube nogi
no i jestem niska, ale zamiast mnie wspierac to mnie dobijaja ciagle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Miley, to lepiej może, że już nie utrzymujesz kontaktów z byłymi przyjaciółmi, bo TACY przyjaciele to nie przyjaciele 🙂
Poczekaj aż się ciepło zrobi, Emila będzie większa i na pewno na placu zabaw poznasz inne mamy 🙂


Wiem z reszta nie umiała bym sie chyba dogadac z taka 18 latka np bo jej w glowie imprezy bary itd a ja mysle o kaszkach kupkach pieluszkach itd wiec nie umiala bym nawet nawiazac rozmowy z kims takim. Mam nadzieje ze poznam moze jakies mamy, ale wczesniej jak wychodzilam na plac jakos czulam tylko wzrok innych ze jestem mloda choc osobiscie w sklepie mi pani dala 27lat 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
caly czas nie masz wody???

nie mam od wczoraj od 19.00
o stercie naczyn nie wspomnę P. miał je pozmywać 😠 😠 😠


Współczuje, ja nie mialam kiedys pol dnia wody myslalam ze oszaleje wiec rozumiem cie.
A moj ma syf w kuchni i dzis nie ma obiadu za to jak mnie wczoraj potraktowal.. do mnie ze on pracuje a ja mam sie domem zajmowac nic mi przy malej nie pomaga ehh.. Emi cos ostatnio w nocy nie spi dzis wstawalam do niej co pol godziny poprosilam go zeby raz wstal do niej to on wydarl sie na mnie ze nie bo on ma do pracy. Wiec powiedzialam koniec skoro ja jestem taka zla to koniec z przytulaniem i od dzis robic obiadki prac sprzatac bedzie sobie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...