Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry
ja dalej nie wiem po co WAM te rowery ???
tzn może inaczej u nas się nie sprawdza, nie lubi, ( mamy taki stary od P. siostrzenicy) u sąsiada mają dwa lepsze i też nie lubi z resztą tak jak pisałam mamy dużo ciekawszych zajęć niż pchanie dziecka na rowerze ja jeśli już coś kupię to siedzonko do mojego roweru żeby z nami mogła jeździć a za pare lat coś lepszejszego 😉
Dagi u mnie po szczepieniu był mały problem bo gorączka i taka maruda że szok a pierwsza noc wręcz sie darła , potem doszła jeszcze trzydniówka no ale my też wtedy byliśmy chorzy to nie wiem jak to ze sobą połączyć 😉
w każdym razie tą szczepionkę zniosła najgorzej 😉
aha idem z LENIEM na miasto trzymajta kciuki bo nie wiem jak to zniesę
aha
jakie sandały kupic dziecku
please help
nie pytam o markę bo to za dużo wyboru nie mam
ale jak to ma wyglądać???
no raczej skórzane ale co radzicie
na rzepę czy na jakiś zapinany pasek
czy takie po kostkę usztywniane czy płytsze
czy z zabudowanymi palcami czy z odkrytymi
jaka podeszwa gruba i sztywna czy cienka i elastyczna
NIE MAM POJĘCIA


DZIECIAKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja dobrze zniosła szczepienie, tzn jesteśmy dopiero tydzień po. Chociaż czasami była mega marudna- no jak nie ona.

Matylda ja Ci z bucikami nie doradzę, pójdziesz do sklepu, zobaczysz jakie mają i wybierzesz. Sama chyba lepiej wiesz, jakie w Waszym wypadku się sprawdzą lepiej mocniej zabudowane czy mniej, sandałki czy półbuty.
Ja mam 3 pary dla Helki: 'wyjściowe' sandały na rzepy emel, ogródkowo-podwórkowe półbuty na rzepy i sandałki z targu na ogródek/podwórko. Do ogródka kupuję jej tanie buty, żeby mi ich szkoda nie było jak zniszczy. Planuję jej jeszcze kupić ładne sandałki na upał i trampki ale to później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

wysylam buziaki Naszym dzieciaczka 🙂Zycze im szczesliwego dzecinstwa 🙂 🙂 🙂


Co do rowerkow to mam jak juz pisalam,podejrzewam ze taki jak Tysia bo mam cos podobnego co Ola pisala i trez w koloze zielono-zolty:P
U nas tez trzeci dzien szaro buro i ponuro... Trzebba sobie jakis plaszcz kupic bo przeceny sa mega 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam ogarnięte, poodkurzane, pranie wywieszone, obiad już kończę i będę miała luuuuuuuzzzzzzz 🙃 Miałam sprzątać łazienkę ale to zrobię jak młoda pójdzie spać wieczorem bo ta chemia na całą chałupę śmierdzi i mi jej szkoda truć - mnie w gardło drapie a co dopiero ją 🤢
Tak więc dokończę obiad, daję Lence mleko i kładę ją lulu a sama kawusia i laba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!!

my z Neliczka dopiero wstalysmy, ale dopiero teraz sobie uswiadomilam, ze moje dziecko nigdy nie mialo goraczki..... jak doszlam do tego wniosku??? bo od wczoraj czuje ze jest jakas taka inna, taka ciepla, no i rzeczywiscie sprawdzila jej temp i jest 38,1............ wiem ze to chyba ofiocjalnie u dziecka nie jest zbyt duzo, ale Nela po raz pierwszy w zyciu tak ma,,,,,, i jakas taka spokojna jest, do tego zaczyna mi kaslac tez......... no rzecz k..... mac!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwuskaaa napisał(a):
czesc mam pytanie czy ktoras z was podawala dzicku lakcid? W jakich dawkach mam podawac 9-cio miesiecznemu dziecku?


przy antybiotyku podawałam acidolac albo lactoral raz dziennie saszetke. Mysle ze jak masz ten standardowy lakcid w kapsułkach to raz dziennie kapsułke a nawet jak dasz 2 to zaszkodzic nie zaszkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Gabryś przedwczoraj w nocy miał temp. 37,5 i 2 razy zwymiotował, w dzień już nic mu nie było ale pojechałam z nim do lekarza i okazało się, że ma zapalenie gardła, dostał bactrim i jeszcze jakiś syropek. Ogólnie już nic mu nie dolega.

G. ma ten rowerek http://allegro.pl/rowerek-arti-ufo-prowadnik-daszek-swieci-gra-mowi-i2375969155.html ale go dostaliśmy po dziecku szwagierki, sama bym mu żadnego rowerka nie kupowała. Moja siostra teraz kupi mu rowerek biegowy, pewnie bedzie za duży ale bęzie miał na pózniej, siostra chce koniecznie kupić mu prezent a nic takiego nie potrzebuje więc pomyślałyśmy właśnie o takim rowerku. Może któraś już się orientowała w tych biegowych i wie jaki jest fajny?

Magda super, że napisałaś o tym priorixie bo nie miałąm pojęcia, że jest taka szczepionka, myślałąm, że jest tylko mmr a poczytałam i rzeczywiście ten poriorix ma lepsze opinie.

A ja dostałam takie sandałki http://www.riverisland.com/Online/women/shoes--boots/sandals/brown-logo-sandals-611394.

A to z wczoraj

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/51185727582316317129.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/53314829033068079596.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam ten lac coś tam ,kupiła 3 razy ani razu nie podałam
juupi
mam już szufladę leków którą kupiłam dziecku a nie podałam ale to chyba dobrze
tzn dobrze że nie podałam ale źle bo je kurwa kupiłam 😠
ej pisze to oficjalnie jak tu siedzę
nigdy, przenigdy nie wychodzę już z LENĄ na zakupy
nawet do warzywniaka NIGDZIE I NIGDY
masakra , to sczegół że jak sie wypakowałam na parkingu z wózkiem to przeszłam 100 m i zaczęło lać
ale to nic
WÓZEK SIĘ ZJEBAŁ SORY ZEPSUŁ ☺️
i to tak konkretnie
ja wiedziałam że to badziew ale głupio mi było się przyzanaważ bo tak go wcześniej zachwalałam Pawłowi
no zwyczajnie cham się złamał na pół , śruby odpadły szok , jakbyście mnie widziały jak ja idę w deszcz z dzieckiem na ręku pchając jakieś koromysło 🙃
jebany jakby było gdzie to bym go do rzeki wepchneła ale za daleko i nie chciało mi się iść 😉
no nic na bazara nie dotarłam a miałam kupić świeże warzywa owoce itp dupa
zaszałam do największej w mieści hurtowni obuwia , wiele marek ( buty dla dzieci ) i co
te ze skóry które mi sie podobały cena od 100 wzwyż
jakaś zniesmaczona byłam , poczekam może z miesiąc i na jakąs promocję trafię

no nic nie kupiłam wkurwiona zapakowałam nas do auta i se myślę a co tam podjadę jeszcze do galerii
ło matko i córko , wózka już nie bralam z auta bo wiadomo
jaki był kuźwa ryk wszędzie, jak ona mi sie wyginała na rękach , a jak ją puszczałam na podłogę to albo uciekała albo broiła myślałam że to już "kres " jej możliwości- ale pomyliłam się
jak zobaczyła dzieci bawiące się w piłeczkach to sie dopiero zaczeło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie chciałam jej tam pchać bo tam było 10ro dzieci na metr kwadratowy i z resztą czasu też za bardzo nie miałam , jak minęłyśmy to miejsce to był taki atak histerii jakiego świat nie widział a przecieże jeszcze musiałam do deichmanna i do kauflanda zajrzeć
ło matko
w skepie z butami kiedy ja mierzyłam sandały ona zwaliła chyba z 3o kartonów , oczywiście miała PANI powiedziała że nic się nie stało ale po jej minie wnioskowałam co innego 😉
w pośpiechu kupiłam sobie to
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-sandaly/00006001092635/sanda%C5%82y%20damskie.prod
nic szczególnego ale miałam tam chyba 5 minut na wszystko i stojąc przy kasie i tak zdążyła wywaliś wszystkie dostępne skarpety z koszyków
OMG
o kauflandzie już pisać nie będę
mam tylko bezużyteczny kubek do picia który kosztował mnie 10 zł po tym jak jej dałam do zabawy a ona z całej siły cisnęła nim o ziemię i rozbiła ( musiałam za niego zapłacić )
ehhhhh
mam wnerwa więc się piwa napiję bo akurat takowe w lodówce znalazłam
to tyle trza się pakować , pranie wywiesić i spadać na wieś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa poszłam dzisiaj do pracy sobie dla relaksu i nadmuchałam juz ponad 100 balonów, ja pierdole zaraz płuca wypluje 😁 😁 😁

po południu jede z szatanami moimi na figloraj 🙃

a Julka na wycieczce w stadninie koni i ognisko mają w tenn DESZCZ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ja miałam ten lac coś tam ,kupiła 3 razy ani razu nie podałam
juupi
mam już szufladę leków którą kupiłam dziecku a nie podałam ale to chyba dobrze
tzn dobrze że nie podałam ale źle bo je kurwa kupiłam 😠
ej pisze to oficjalnie jak tu siedzę
nigdy, przenigdy nie wychodzę już z LENĄ na zakupy
nawet do warzywniaka NIGDZIE I NIGDY
masakra , to sczegół że jak sie wypakowałam na parkingu z wózkiem to przeszłam 100 m i zaczęło lać
ale to nic
WÓZEK SIĘ ZJEBAŁ SORY ZEPSUŁ ☺️
i to tak konkretnie
ja wiedziałam że to badziew ale głupio mi było się przyzanaważ bo tak go wcześniej zachwalałam Pawłowi
no zwyczajnie cham się złamał na pół , śruby odpadły szok , jakbyście mnie widziały jak ja idę w deszcz z dzieckiem na ręku pchając jakieś koromysło 🙃
jebany jakby było gdzie to bym go do rzeki wepchneła ale za daleko i nie chciało mi się iść 😉
no nic na bazara nie dotarłam a miałam kupić świeże warzywa owoce itp dupa
zaszałam do największej w mieści hurtowni obuwia , wiele marek ( buty dla dzieci ) i co
te ze skóry które mi sie podobały cena od 100 wzwyż
jakaś zniesmaczona byłam , poczekam może z miesiąc i na jakąs promocję trafię

no nic nie kupiłam wkurwiona zapakowałam nas do auta i se myślę a co tam podjadę jeszcze do galerii
ło matko i córko , wózka już nie bralam z auta bo wiadomo
jaki był kuźwa ryk wszędzie, jak ona mi sie wyginała na rękach , a jak ją puszczałam na podłogę to albo uciekała albo broiła myślałam że to już "kres " jej możliwości- ale pomyliłam się
jak zobaczyła dzieci bawiące się w piłeczkach to sie dopiero zaczeło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie chciałam jej tam pchać bo tam było 10ro dzieci na metr kwadratowy i z resztą czasu też za bardzo nie miałam , jak minęłyśmy to miejsce to był taki atak histerii jakiego świat nie widział a przecieże jeszcze musiałam do deichmanna i do kauflanda zajrzeć
ło matko
w skepie z butami kiedy ja mierzyłam sandały ona zwaliła chyba z 3o kartonów , oczywiście miała PANI powiedziała że nic się nie stało ale po jej minie wnioskowałam co innego 😉
w pośpiechu kupiłam sobie to
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-sandaly/00006001092635/sanda%C5%82y%20damskie.prod
nic szczególnego ale miałam tam chyba 5 minut na wszystko i stojąc przy kasie i tak zdążyła wywaliś wszystkie dostępne skarpety z koszyków
OMG
o kauflandzie już pisać nie będę
mam tylko bezużyteczny kubek do picia który kosztował mnie 10 zł po tym jak jej dałam do zabawy a ona z całej siły cisnęła nim o ziemię i rozbiła ( musiałam za niego zapłacić )
ehhhhh
mam wnerwa więc się piwa napiję bo akurat takowe w lodówce znalazłam
to tyle trza się pakować , pranie wywiesić i spadać na wieś 😉


Ale Mati mialas przeboje hehe 😁 A buciki fajne podobaja mi sie,ale one te paski z gumy maja no nie nie chodzi ci sie w nich dziwnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...