Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry

Matylda super bardzo sie ciesze 🙂

Tynka gratuluje.
Magda fsjnie, ze wrocilas 🙂 a jsk teraz Nikola sie czuje? Lezalyscie w sxpitalu? Twoj maz wrocik, tak?
.
Gabrys przez 3 tygodnie byl zdrowy, tydzien temu bylismy na szczepieniu. A od wczoraj giraczkuje, ma katar i kaszel, obawiam sie ze tym razem na antybiotyku sie skonczy.

Poza tym jestem w srenim nastroju, wczoraj umarla dziewczyna z mojej pracy, miala 2 mcznego synka i 6 letnia coreczke, jakie to zycie jest niesprawiedliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Magda
dziękuję za gratulacje
fajnie że jesteś
pamiętaj co było a nie jest nie pisze się w rejestr czy jakoś tak 😉
Współczuję choroby malutkiej , sama kiedyś miałam to cholerstwo



ja piekę pizze ale w przepisie nie było ile ma się piec wiec mam mały dylemat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Lena charczy i ma gila 🤢
Ech.. Miało być tak pięknie..

Acha z nowin to zapisałam się do fryzjera i makijażystki na ślub i podobno w ostatniej chwili bo już kończą zapisy 😮
W sumie to nie dziwne, że tłok mają skoro nawet sama Kwaśniewska malowała się tam do ślubu ☺️
Zobaczymy jak będę wyglądać - nawet rzęsy są w cenie tzn zagęszczenie a koszt makijażu to 200 zł 🤢 czesanie 250 zł 🤪
Ech no trza przeboleć, w końcu za mąż wychodzi się tylko raz
(podobno ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola budżet mojego całego ślubu i wesela wyniósł tyle co "wyszykowanie" Ciebie he he 😉
ważne żebyś dobrze wyglądała i czuła sie dobrze

Nie będę pisała ile wyniesie mojego męża wyszykowanie mnie 😁
Jeszcze czesanie próbne, paznokcie, suknia, buty, kwiaty, biżuteria...
Nawet nie chcę o tym myśleć 🤢

Pokazywałam Wam salę? Bo nie pamiętam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola budżet mojego całego ślubu i wesela wyniósł tyle co "wyszykowanie" Ciebie he he 😉
ważne żebyś dobrze wyglądała i czuła sie dobrze

Nie będę pisała ile wyniesie mojego męża wyszykowanie mnie 😁
Jeszcze czesanie próbne, paznokcie, suknia, buty, kwiaty, biżuteria...
Nawet nie chcę o tym myśleć 🤢

Pokazywałam Wam salę? Bo nie pamiętam ☺️

nie
pokażi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola budżet mojego całego ślubu i wesela wyniósł tyle co "wyszykowanie" Ciebie he he 😉
ważne żebyś dobrze wyglądała i czuła sie dobrze

Nie będę pisała ile wyniesie mojego męża wyszykowanie mnie 😁
Jeszcze czesanie próbne, paznokcie, suknia, buty, kwiaty, biżuteria...
Nawet nie chcę o tym myśleć 🤢

Pokazywałam Wam salę? Bo nie pamiętam ☺️

nie
pokażi 🙂

Mojego imienia sala ta ☺️

http://www.aleksandra.biz.pl/galeria.html

Zdjęcia nie oddają tego jak to wygląda w rzeczywistości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - z makijażu i fryzury będziesz mega zadowolona jestem pewna. To profesjonalistka... zresztą ja ją uwielbiam za całokształt... zawsze jestem z niej zadowolona, tylko ten salon tak daleko... Na mój ślub czesała mnie u siebie w domu.
Salę już widziałam i też mi się podoba....

Matylda - dzięki.

Mój Ł. przywiózł Nikoli konia interaktywnego i ta mało się "nie zesra" z radości - koń śpi z nią w łóżeczku... od tygodnia....... zapomniała nawet o swoim przyjacielu - smoku - ciekawe tylko na jak długo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Matylda i jak udala sie pizza?

Ola sala ladna a jaka olbrzymia 🤪
Mi sie cale zycie marzylo miec slub dla wszystkich bliskich znajomych i calutkiej rodziny na takiej wielkiej sali ☺️ a nie tylko na 20osob 🤔

Co do fryzury to cos poweim.... Jak mialam Slub i wesele to bylam u fryzjerki niby polecanej. Chcialam po prostu loczki rozpuszczone miec a w to w[piete biale rozyczki. mialam ale wiecie jak do dupy! robila mi babka na jakies cieple walki takie co sie grzeje w pojemniku i potem naklada czy cos takeigo. wydalam 160zl za ta fryzure. Dodam ze spinki-rozyczki byly moje i nie zdaylam dojsc do domu na piechotke 1 przestanek (pogoda ladna zero deszczu i cieplo bo to 21 marca juz bylo) i po godzinie w domu sie zaczelo wszystko prostowac! zadne lakeirowanei nie pomoglo zeby ratowac fryzure. Wkurzylam sie na maxa bo kasa w bloto a ja w ten jedyny dzien wygladalam jakbym sama sie na szybko czesala albo i nieuczesala ;(
Zdiecia w plenerze zeby wyszly ladnie mialam robione na weekend majowy 1,5 miesiaca pozniej. Tak wiec trzeba bylo odwalic prowizorke zeby jakos wygladac. zrobilam malutki sliczny bukiecik za 30zl a nie 150zl sluby chociaz byly bardzo podobne!! a fryzure robila mi tym razem przyjaciolka ktora nie jest zadna fryzjerka. Poprosilam ja zeby mi zrobila loki zwykla lokowka na goraco. I wiecie co? te loki byly zajebiaszcze a do tego trzymaly sie chyba jeszcze z 5dni bo niechcialo mi sie glowy myc tak ladnie wygladaly i trzymaly sie! powiedzialam o nie! jak bedzie jakas okazja to wole przyjaciolce odpalic pare groszy a nie isc do fryzjera gdzie gowno mi zrobila 😠 tak samo bukiet. Lepiej nie wypowiadac nazwy slubny bo to wtedy kosztuje jedno zero wiecej! a jak po prostu pokazuje ze chce taka biala wiazaneke z tym i tym kwiatkiem to dostaje zamaist 150zl za 30zl 😠 eh...

wylaczylam makowca, ciekawe czy jest dobry 🥴

ide spac.
jutro do mamy jade na caly dzien jej wlosy farbowac i inne tam przed swiateczne.
milego weekendu.
dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
br.
Alice - fakt za samo "ślubne" się płaci więcej, no ale ta nasza fryzjerka tę samą kwotę bierze za stylizacje wieczorową jak i ślubną.... na pewno jest to dużo
ale jej jestem pewna na 100%, innej za te 450zł na pewno był się nie poddała...
Ja na plenerze malowałam się sama i fatalnie to wyszło na filmie, świeciłam się jak psu jajca i ogólnie wygładałam źle.... na płycie ze ślubu za to rewelacyjnie....
No i miałam doczepiane włosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Magda - pytałam panią Agę i będzie na 22.06 w salonie, nie wiem komu zostawi dziecko ale napisała że jak najbardziej jestem zapisana do niej i ona będzie mnie malowała z asystentką Kasia..


No to super, ja jadę do niej 1 czerwca.... 🙂 Kasia też jest świetna w tym co robi....
Już nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoje fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - pytałam panią Agę i będzie na 22.06 w salonie, nie wiem komu zostawi dziecko ale napisała że jak najbardziej jestem zapisana do niej i ona będzie mnie malowała z asystentką Kasia..


No to super, ja jadę do niej 1 czerwca.... 🙂 Kasia też jest świetna w tym co robi....
Już nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoje fotki 😉

A mnie to przeraża wszystko 🤢
Nie lubię takich imprez a już jak ja mam być w centum zainteresowania to jakaś makabra dla mnie - najchętniej o północy poszłabym spać ooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Olu sala bardzo ładna 🙂 przeżyjesz jakoś nie stresuj się heheh

U mnie bigos zrobiony, makowiec japoński się piecze, pierwsza partia kruchych ciasteczek wczoraj juz zrobiona, jeszcze jutro kolejne beda bo ciasto mam zamrożone po wigilii klasowej Julki. Tylko obawiam się czy wszystkiego nie pożrą przed Wigilią.

Młodemu idą 4 trójki na raz, jedna na dole się przebiła, druga prawie, a na górze ma wielkie gule , no i w związku z tym jest nie do zniesienia 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wytrzymam z nim dzisiaj no jest od jasnej cholery. nie wiem co jeszcze wymyśli, tak broi że ręce opadają 😠 😠
dopiero co psu nasypałam karme, on po 5min nalał tam swojego szamponu. ja się zajęłam sprzątaniem tego e ten wyciągnął jogurt z lodówki, umazał siebie i całą podłogę. a jak wyczaił, że na choince wysoko są czekoladowe szyszki to podchodzi i szarpie ją dopóki któraś nie spadnie. chwałą Bogu za plastikowe bombki.

mało tego jestem przed okresem i normalnie już na skraju wytrzymałości. zaraz wyjdę z siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj zrobiłam to http://www.mojewypieki.com/przepis/makowiec-z-jablkami
to jest bardzo dobre, łatwo i szybko się robi http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-kakaowe-z-masa-kokosowa
ten 3 bit tez rewelacyjny jest, ja przekładałam jedna warstwę krakersów a drugą herbatników - pyyycha http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-jak-3-bit
no i oczywiście marchewkowe - klasyk, tylko koniecznie z tym kremem 🙂 http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-marchewkowe,-najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matko.. moje plecy, od rana stoję w garach 🤢
Ale gołąbki tradycyjne z mojego domu tj z ryżem i grzybami już zrobione i upieczone, sernik z brzoskwiniami siedzi w piecu i jeszcze czekam aż się warzywa na sałatkę ugotują i finito - więcej nic nie robie 🙃

Magda - bigos nie jest trudno zrobić, ale dużo zależy od kapusty, musisz trafić dobrą kiszoną kapustę 🙂 To już połowa sukcesu - będzie dobrze - tylko pamiętaj bigos (ogólnie kapusta) lubi tłuszcz więc daj do niego albo kawałek słoninki albo boczku co tam będziesz miała 🙂 Zresztą przepisów w necie jest mnóstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...