Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
Kurde, nie uwierzycie... moj maz oglada Hanah Montana 😞

ej ja to raz oglądałam z mojego siostrzenicą- to jest beznadziejne, kto tam pisze dialogi o zgrozo już wolałam muminki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
patrzcie na to 😁

KLIK

TO jest wstrętne i ten bębęn ble


😮 przecież będziesz mieć podobnej wielkości

ale co brzuch??????????????????niemożliwe jak????????????????przeciez ja teraz mam jak przy wzdęciu może los mnie oszczędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no to idźcie ja chyba przytnę komara jak to mawia mój małżonek
moja alexia też chyba mężem się w końcu zajęła i mu muszelkę serwuje tzn muszelki- makaron

jestem, jestem, leżę sobie bo plecki mnie bolą.. jak powiem mężowi że ja Twoja to będzie niepocieszony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no to idźcie ja chyba przytnę komara jak to mawia mój małżonek
moja alexia też chyba mężem się w końcu zajęła i mu muszelkę serwuje tzn muszelki- makaron

jestem, jestem, leżę sobie bo plecki mnie bolą.. jak powiem mężowi że ja Twoja to będzie niepocieszony 😉

hehe bez obaw wiadomo moja ale taka bratnia dusza no
ja też leże tylko jak zwykle nie mam wtedy gdzie laptopa podziać i tak się męczę
mój chłop już w drodze, teraz mi oznajmił że nie wie czy wszystko jutro zdąży załatwić dupa i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no to idźcie ja chyba przytnę komara jak to mawia mój małżonek
moja alexia też chyba mężem się w końcu zajęła i mu muszelkę serwuje tzn muszelki- makaron

jestem, jestem, leżę sobie bo plecki mnie bolą.. jak powiem mężowi że ja Twoja to będzie niepocieszony 😉

hehe bez obaw wiadomo moja ale taka bratnia dusza no
ja też leże tylko jak zwykle nie mam wtedy gdzie laptopa podziać i tak się męczę
mój chłop już w drodze, teraz mi oznajmił że nie wie czy wszystko jutro zdąży załatwić dupa i już

A jakie to ma konsekwencje? Jak nie zdąży to co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no po prostu ma trzy przesyłki i nie wie czy zdąży do 15.30 rozwieźć w trzy różne miejsca bo do tej godziny pracują a ma to dostarczyć do rąk własnych jeśli którejś nie zdąży to musi to zrobić w czwartek a przecież już jutro miał tu być a ja z nim wieczorem gdybym pojechała i teraz cieszę się że nie jechałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój znowu "jeździ" w F1. Taki mam z niego pożytek. Przychodzi z pracy, je obiad i idzie grać 🥴 A i jeszcze się awanturował przed chwilą że mamy wilgoć bo pranie powiesiłam i powinnam chodzić i zbierać ręcznikiem papierowym kropelki z szyb 😮 To ja mu piorę śmierdzące skarpety i inne majty a tu taka wdzięczność. Sam se będzie prał następnym razem a pralki obsłużyć nie umie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha filmik nieziemsk, wygląda jakby babka miała jakiegoś aliena w środku haha.
Po tych gównianych tematach srać mi się zachciało (i po mrożonej pizzy popitej colą).
Też jestem ciekawa która pierwsza sie rozpakuje! W kwietniu będziemy non stop na forum siedzieć i obczajać kogo nie ma 😁
Ale mi się bzykać chce, a nie mam z kim.... Masz Ci los...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój znowu "jeździ" w F1. Taki mam z niego pożytek. Przychodzi z pracy, je obiad i idzie grać 🥴 A i jeszcze się awanturował przed chwilą że mamy wilgoć bo pranie powiesiłam i powinnam chodzić i zbierać ręcznikiem papierowym kropelki z szyb 😮 To ja mu piorę śmierdzące skarpety i inne majty a tu taka wdzięczność. Sam se będzie prał następnym razem a pralki obsłużyć nie umie 😁

Weź jutro zanim przyjdzie sama zacznij grać i mu nie oddawaj xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no ale niektórzy czasem rozwieszają pranie w domu aby zwilżyć powietrze to co mu chodzi???
mój całe szczęście pranie umie zrobić
wiesz co ale przynajmniej masz go przy sobie a ja???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mój znowu "jeździ" w F1. Taki mam z niego pożytek. Przychodzi z pracy, je obiad i idzie grać 🥴 A i jeszcze się awanturował przed chwilą że mamy wilgoć bo pranie powiesiłam i powinnam chodzić i zbierać ręcznikiem papierowym kropelki z szyb 😮 To ja mu piorę śmierdzące skarpety i inne majty a tu taka wdzięczność. Sam se będzie prał następnym razem a pralki obsłużyć nie umie 😁

Weź jutro zanim przyjdzie sama zacznij grać i mu nie oddawaj xD

to nie moje klimaty takie gry, ja lubie strategie, gry które rozwijają a nie takie jeżdżenie w kółko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no F1 jest super i gra i ogólnie sport uwielbiam!!!!!!!!!!!!
ja już wolę się grami nie zajmować kiedy w końcu uwolniłam się od jednej to teraz uzależniłam się od forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...