Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
jeju Lenka jest słodziutka- jaki ona ma nosek zgrabniutki
moja robi wszystko to samo tylko że 100x wolniej 😁
tylko "daduje" głośniej ale super jest


szkoda że jej męża nie widziałam 😠 😠 😠

moja nie daduje wcale prawie, tworzy teraz jakieś nowe słowa i mówi tylko w sobie znanym języku 😁
zaczęła od baby i ciągle w przewadze baba potem mama i inne jakieś dziwactwa wymyśla, a ten "pokaz" to cichy był, ona potrafi ojjj potrafi krzyczeć 🙂

he he wierzę
a od dawna się tak "przemieszcza" i jak długo zajęło jej dochodzenie do takiej wprawy ?? czy od razu robiła to w takim tempie???
bo moja tez tak zmieni położenie ale to samo co twojej- mojej zajęłoby godzinę 😮

no już jakiś czas tak robi, nie wiem od kiedy ale odkąd zaczęła się przewracać na brzuch (a pierwszy raz sprawnie jej to poszło 3 dni przed 4 miesiącem) to już poleciało, potem zaczęła się podnosić na wyprostowanych rękach a potem odpychać się palcami u stóp, teraz już potrafi na kolankach stawać ale jeszcze nieporadnie i nie wie co z tym dalej zrobić, odkąd leży tyle na brzuchu to i mięśnie ma silniejsze i sił więcej żeby się przemieszczać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie pilnuje się dziecka to nawet tam zawędruje



http://www.youtube.com/watch?v=-OxybrRxx1E
stanąć na prostych nogach zdarzyło mu się to wczoraj aż trzy razy: wieczorem nie mógł zasnąć bo starszy brat był i szalał i się przedstawiał i stawał na giczelach 😉 😁
więc chyba dno łóżeczka powędruje na sam dół.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia on jest zajebiaszczy, przekochany, cudowny 😘 😘 😘 😘
za to że stoi
za to jak z tego zaciesza
za te zębory
i za tą łisinę
Ja nie wiem co ty z tym dzieckiem zrobiłaś - ja jeszcze nigdy nie słyszałam żeby 6 miesięczne dziecko stało- a może ty go wcześniej urodziłaś i przetrzymałaś żeby nam przykro nie było co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...