Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzińdybry 🙂
Dagi, jak tam Sola? Lepiej?
Lenka superaśna, fajnie sobie pogaduje 😁
Kuźwa a mi się waga popsuła i nie mogę sprawdzić czy coś schudłam 🥴 brzuszek bardziej płaski no ale tak zawsze miałam jak się na noc nie nażerałam... chyba się za kopenhaską wezmę jeszcze raz

Z Hel byłyśmy na dworze i pierwsza gleba małej zaliczona 😁 Słaba, bo tylko na kolana, a bibiczek nieźle nam szalał po podwórku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelina ja starałam się mu dawać jak był głodny to wtedy zanim sie zorientował że nie dobre to juz przełknął. No i strzykawką ofkors 😉
A jak mały się miewa? 🙂

tak robie ale mój to już nauczył sie pluć a jak go odchylam lekko do tyłu to rzyga kurwa jak nie zacznie normalnie go brać to znów szpital grany 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze
zawał serca
😮 😮 😮
poszłam do komórki. schodze ze schodów a tam szczur lezy zdechły. taki wielki. włochaty.
spieeeeeeerdalałam (bo uciekaniem to tego nazawc nie mozna) ze mało sie na schodach nie zabiłam.
😮 😮 🤢 🤢 🤢

no i dupa mialam przejrzec kolezance ciuchy po Szymku a teraz juz tam nie pójde, nie ma bata. 🥴 🥴 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz od kilku dni mu nie zakładam bo zaczęła go gumka cisnąc. ale śmigał w nich ze 2 miesiące. nie spadają, ale jak tu już którejś pisałam gumka na początku wydawała mi się strasznie ciasna ale po 2-3 razach zakładania "na siłe" ładnie się wyrobiła i było ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w sumie nie jestem zadowolona z tych paputków - kupiłam Lence te Preshoes czy jakoś tak co Kasia polecała.. Ani to grzeje ani chroni jakkolwiek, służą Lence do zabawy teraz.. Fakt skórka mięciutka i dobrze są wykonane ale jak ma nosić je tylko żeby nie brudziły jej się skarpetki to wolę żeby boso chodziła..
Może Wam lepiej się sprawdzą
Tak naprawdę to nie wiem czemu te butki/kapcie mają służyć? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
boze
zawał serca
😮 😮 😮
poszłam do komórki. schodze ze schodów a tam szczur lezy zdechły. taki wielki. włochaty.
spieeeeeeerdalałam (bo uciekaniem to tego nazawc nie mozna) ze mało sie na schodach nie zabiłam.
😮 😮 🤢 🤢 🤢

no i dupa mialam przejrzec kolezance ciuchy po Szymku a teraz juz tam nie pójde, nie ma bata. 🥴 🥴 😠 😠

Łoo shit, też by spierdalała, panicznie boje się szczurów, żadnego zwierzęcia chyba tak się nie boję jak tych włochatych paskudnych gryzoni.. Obrzydzają mnie i do tego są zajebiście inteligentne.. no i te ogony fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj bleeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka cudna 🙂 Cóż mogę więcej napisać 🙂
Daga, zdrowia dla Twojego mężczyzny..
Czy któraś podaje dziecku Omegamed DHA dla niemowląt (o takie coś http://www.strefalekow.pl/product/details/omegamed-dha-dla-niemowlat-i-dzieci-pochodzenia-roslinnego.html)??
Moje dziecko jest całe w siniakach, od góry do dołu. Biedak cały czas się o coś obija 🤢 Nawet pod brodą ma.
Ewelina, co do antybiotyku to nigdy nie podawałam, ale może jakoś z biszkoptem mu dać (o ile tak można oczywiście)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po pracy....
Ewelina ja dawalam tabletke z jogurtem na glodniaka ale tez wypluwala mi czesto a jezeli chodzi o syrop to niewiem bo Ala tez pluje 🤢

Nikolina Boze wspolczuje-tez sie boje szczorow bleeee ale jak czytalam Twoj post to sobie przypomnialam jak bylam mala i schodzilam do piwnicy i widzialam takie swiecace oczka to tez spierdzielalam ile wlezie.....

Ola Lenka fajny smieszek i wiidac ze proboje mowic, moja nie chce za chiny gadac ani powtarzac. Duzo rozumie ale nie mowi 🤨 A czy ja dobrze widze czy Wy macie ratanowe krzesła? Podobaja mi sie takie tylko zawsze mnie zastanawialo to czy one sa wygodne i czy nie pekaja te włukna pod wpływem wikszej masy ciała czy z biegiem lat.... Moze sobie do ogrodu takie kiedys kupie 🙂

Co ja tam mialam jeszcze powiedziec?..... zapomnialam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia link pokazuje ze niema takiego towaru 😞 Ale z nazwy powiem Ci ze ja uzywalam od 20tyg ciazy do dzis omegamed pregna i ja to lykalam bo to dla kobiet w ciazy i matek karmiacych. Teraz jak juz mala jeste wieksza to te omegi ma w rybach i daje jej czasem tran i to tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...