Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice Ala jest po prostu boska! no śliczna dziewczynka 🙂
A Józek to poważnie w tej piaskownicy wygląda 🙂 Fajny chłopak rośnie, nie ma co. Że śliczny pisałam już ze sto razy, więc się powtarzać nie będę 😁

Magda, salon piękny! wygląda jak z katalogu.. aż się rozmarzyłam...
masz takie duże okna, mieszkasz w domku, czy gdzieś na parterze? jak to u Was wygląda?

Ewelina, Ty najlepiej znasz swoje ciało, więc jeżeli Cię coś niepokoi to lekarz i tyle. Obserwuj, obserwuj. I ucałuj Dawida, za to, że taki dzielny chłopak z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudia mieszkam w bloku na parterze wlasnie, dziekuje Ci Kochana i innym tez za mile slowa odnosnie jadalni. alice dzieki za komentarz co do Nici. Ala tez sliczna jest super ujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynka83 napisał(a):
śliczna Nikosia, piękne ma oczka, Gabryś jest na 16903 🙂


to samo mogę napisać o Gabrysiu 🙂 ma cudne rzęsy i te oczka.
Dziewczyny - możecie doradzić co zrobić na sobotnio-urodzinow obiad? Chcę żeby było elegancko ale i smacznie - na pewno musi być mięsnie. Jak ktoś ma jakieś pomysły to będę wdzięczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina co to za zdjęcie w awatarze????? 😲 🥴 🤨
dzień dobry
zdjęć żadnych nie widziałam 😞 a chciałabym najbardziej zobaczyć mieszkanko Magdy ☺️ i tak się zastanawiam jaki ty masz tam metraż ( już chyba pytałam ) bo i salon, i sypialnia i jadalnia i pokój dla Nikoli fajnie tak ☺️
my składamy meble i się okazuje że jak już skończymy to w salonie będziemy mieć tylko wąskie przejście do okna ( nie cierpię tej klity 😠 )i przez ten bałagan młoda nie ma gdzie chodzić i siedzi ciągle zamknięta w łóżeczku
a w ogóle to mamy piątego zęba , no ale i pobudki codziennie ze wschodem słonca albo i wcześniej , jak tylko już na dworze robi się ciut jaśniej to ona już zaczyna dzień , przez dwa ostatnie dni godzina 3.50 😮 😮 😮 ja nie wiem jak to będzie w czerwcu jak o 3.00 już będzie jasno na dworze SZOK , i jeszcze zmiana czasu w sobotę nie wiem nie wiem nie wiem 🤢
ale dziś nie ma bata nie kładę jej w dzień spać , niech marudzi niech jęczy aż sama padnie , im później tym lepiej może coś to zmieni zobaczymy
wczoraj byłam na zakupach , troche się obkupiłam ( prezent urodzinowy od Pawła ), młodej kupiłam jednak te lepsze buty ale z chuja nie mogłam jej włożyć stopy w żadne buty , tj bez problemu wchodziła jej w 22 no ale ona ma 18tkę 😮, co myśmy się nagimnastykowali to masakra , ma zwykłe elephanta na rzepy , takie wysokie do kostki , nie było wyboru, dla chłopców były fajniejsze 😉
Magda - raczek na co miałaś zabieg jeśli można zapytać ??????
u nas chyba tyle , dziś w końcu ugotuję jakiś obiad (oczywiście OLI gulasz 😉 😉 ) i jeszcze młodej zupa dziś z kalarepą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
śliczna Nikosia, piękne ma oczka, Gabryś jest na 16903 🙂


to samo mogę napisać o Gabrysiu 🙂 ma cudne rzęsy i te oczka.
Dziewczyny - możecie doradzić co zrobić na sobotnio-urodzinow obiad? Chcę żeby było elegancko ale i smacznie - na pewno musi być mięsnie. Jak ktoś ma jakieś pomysły to będę wdzięczna

mhm ja ostatnio widziałam na chrzcinach filet z indora na górze z żółtym serem ananasem i żurawiną , ładnie wyglądało ale nie wiem jak smakowało bo nie jadłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o LENA ma te
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczece/buty-dzieciece/00006001075404/p%C3%B3%C5%82buty%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=dziewczece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-polbuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
o LENA ma te
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczece/buty-dzieciece/00006001075404/p%C3%B3%C5%82buty%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=dziewczece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-polbuty

POla ma te same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda link z butów mi się nie otworzył jeszcze , ale jadalnia piękna , no jak z katalogu , wszystko świetnie aż nie wiem co napisać , ale to mieszkanie chyba nie jest takie standardowe ???? tj ja nie wiem jakie sa tam mieszkania u WAS ale jak widziałam fotki od Ciebie, Oli czy nawet Tyski to mi się wydaje że tam takie duze przestrzenie są ??? albo faktycznie kwestia rozplanowania
u mnie miał sie jeszcze stół dla 6 osób zmieścić w salonie ale po tym co widzę to ledwo ława się zmieści 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...