Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm, co mam napisac Matylda, no wiec u mnie raz lepiej innym razem gorzej, jak to w zyciu. jakies nerwowy okres przezywamy z moim malzonkiem, a ze obydwoje jestesmy zbyt dumni i wrazliwi, to czasem calkiem niepotrzebne historie sie pojawiaja ze tak powiem.....

Nela ostatnio jakas sie zrobila nerwowa tez, stroi fochy, rzuca sie na podlodze jak wegoz jak jej cos zabiore lub nie chce dac, lub cos idzie po prostu nie po jej mysli, no i musze sie wykazac znajomoscia zasad wychowania dzieci. co okazuje sie zupelnie dobrze mi idzie w pracy a nie w domu,.... tzn staram sie, ale jakos narazie skutkow nie widac. tak sobie jednak mysle ze to moze dlatego ze ja wrocilam do pracy i Nela zauwzyla ze kazdego dnia mama znika na kilka godzin, jak wracam, to i ja steskniona i ona i chcemy sie soba nacieszyc, tylko ze nawet jesli probuje do lazienki umyc rece wyjsc, to ona w bek.... Sola twierdzi ze ona jak jest z nim caly dzien to ani razu nie placze. Ale on od samego poczatku byl ten wymagajacy i restrykcyjny. a ja ta dobra... no i sie doigralam, Neliczek sobie ze mna pogrywa....
co jeszcze, ja zdjec nowych nie mam, bo Sola nie robi a ja nie mam czasu bo pracuje a jak jestem w domu to mam tyle do roboty ze o zdjeciach nie pamietam nawet....

A jak tam Lena??? doczytalam gdzies, ze pieknie Ci rosnie 🙂??? widzisz, i my sie doczekalysmy kulizanko rosnacych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice!!!!

torty piekne!!! takie staranne!!!!! ja sama tez chcialabym neli zrobic tort ale ja nie mam zdolnosci manualnych i boje sie ze wszystko byloby porozmazywane i brzydkie... Twoje ciasta sliczne!!!

Alicja cudenko, buzka aniolka!! 🙂 najpiekniejsza minka to ta z telefonem, taki nibianski piekny buziaczek... ☺️ ☺️

A Ty?? chudzinka!!! zazdroszcze chudzinkowatosci Twojej... 🙂 i zupelnie nie rozumiem po co w ogolo o diecie myslalas jakis czas temu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Alice!!!!

torty piekne!!! takie staranne!!!!! ja sama tez chcialabym neli zrobic tort ale ja nie mam zdolnosci manualnych i boje sie ze wszystko byloby porozmazywane i brzydkie... Twoje ciasta sliczne!!!

Alicja cudenko, buzka aniolka!! 🙂 najpiekniejsza minka to ta z telefonem, taki nibianski piekny buziaczek... ☺️ ☺️

A Ty?? chudzinka!!! zazdroszcze chudzinkowatosci Twojej... 🙂 i zupelnie nie rozumiem po co w ogolo o diecie myslalas jakis czas temu....


Dziekuje za komplementy ☺️

Dieta.... bo w pasie mam po ciazy 6cm wiecej z reszta mam taka budowe ciala chyba po babci ze jak tyje to zawsze w brzuch i w 2 kolejnosci w piersi a reszta czyli rece nogi itp bez zmian. Takze chce sobie zrzucic tak jak pisalam ok 4kg a z cwiczeniami u mnie gorzej bo albo niemam na to za bardzo czasu albo głównie to niemam sily zmeczona po pracy i z dzieckiem reszte dnia no i tez niemoge robic niektorych cwiczen miesni brzucha bo mam roszczep rozstep czy jak to sie zwie a do tego boli kregoslup odkad mialam zlamany. Takze mama nadzieje ze na diecie mi brzuszek spadnie jak zrzuce te 4 kg.

Ok ide spac.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi problemy w związkach są wszędzie
unormuje sie zobaczysz , może też jest nerwowo bo S. nie pracuje
a co problemów z Neliczkieem to nie wiem co napisać bo moje dziecko bardzo grzeczne i nie ma takich ataków , może też dlatego że ma mnie cały czas 😉
czasem wiadomo marudzi ale to jak nie może czegoś zrobić, gdzieś się dostać , czegoś sięgnąć ale to na chwilę zaraz zapomina i znajduje sobie inne zajecie
i też w ogóle nie płacze , no chyba że TV wyłączę kiedy za blisko podejdzie ale to taki śmieszny wymuszony płacz
aha i rozpłakała się w urodzony jak P. babcię zobaczyła ( ale to standard ) i jak zgasła raca na torcie 😉


dobra uciekam laski
bo pewnie pobudka o 5.00 albo i wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjecia Kulizanki Matyldy obejrzane 🙂 Obydwie Panie bardzo piekne, dlugonogie i pieknookie 🙂
Lenka ma fajne trampki 🙂 tort byl smaczny mowisz??? a ta polewa?? tego sie chyba nie jadlo??
fajnie ze imprezka sie udala 🙂

no i jeszcze raz powtorze, twoje dziecko zawsze wyglada na taka ulozona, grzeczna dziewczyneczke.... zazdroszcze 🙂

moja diablica dzisiaj sie tak darla w parku ze sploszyla 2 letniego chlopca ktory sie nia zainteresowal, i ona z reszta nim tez, ale z ekscytacji tak sie zaczela smiac i krzyczec ze on poprostu zaczal uciekac przed nia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje matylda ze sie unormuje, i ze masz racje jaki jest powod... bo najciekawsze jkest to ze tak naprawde nie mamy wiekszych problemow ze soba, ale czasem najmniejsza mozliwa pierdola urasta do rangi problemu nie do rozwiazania....
Boze matylda o 5????????? biedaczko

to ja nie bede pisala o ktorej my wstajemy.....

spijcie dobrze piekne panie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he i co z tego że długie nogi mam jak reszta do d...... 😉
Dagi jeszcze raz potwierdzam moje dziecko grzeczne i ułożone do tego stopnia ze czasem aż mnie to martwi czy wszystko z nią OK 😮
o przyjęciu już dużo pisałam więc nie będe się powtarzać , jeszcze jedno przede mną 🙃
a tort - tak właśnie pyszny a co do tej masy/plasteliny to ona teoretycznie jadalna ale nie chciałam podawać tego gościom i od razu ściągałam , ładnie odchodziła więc nic się nie zepsuło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
zabrzmialo smutno, z przekasem??? nie wiem, nie znamy sie az tak dobrze zebym mogla rozszyfrowac, mam nadzieje ze jednak wszystko ok 🙂


Nie kochana nie zrozum mnie zle. Bez zadnych przekasow. abrzmialo smurno i tak jest wlasnie ale jakos nie ma+ sily ani checi o tym pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...