Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
eunia91 napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

no to fajnie masz.... moja teściowa nie jest zła.... ale czasami przesadza.... widzi że mam zły humor to na przymus mnie przutuli pogłaszcze i.t.d

bo pewnie wydajesz jej się taką malutką dziewczynką jeszcze 😁

no i mnie to właśnie strasznie wkurnia..... a poza tym podchodzi śpiewa do brzucha głaszcze go a mnie to czasami tak wkurza że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

wszystkie teścowe są fajne pod warunkiem że są daleko

a moja tesciowa na za przeproszeniem wyjebane na wszystko 🙂
Nie wtraca sie w nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

wszystkie teścowe są fajne pod warunkiem że są daleko

popieram moja za sciana to co najmniej o 100 km zablisko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

wszystkie teścowe są fajne pod warunkiem że są daleko


ja się nie znam ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

no to fajnie masz.... moja teściowa nie jest zła.... ale czasami przesadza.... widzi że mam zły humor to na przymus mnie przutuli pogłaszcze i.t.d

a ja się brzydzę takim niechcianym dotykiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

wszystkie teścowe są fajne pod warunkiem że są daleko

a moja tesciowa na za przeproszeniem wyjebane na wszystko 🙂
Nie wtraca sie w nic 🙂

to bardzo ci zazdroszcze bo u mnie mowi ze nie chce sie wtracac bo to nasza sprawa ale uwaza ze tak bedzie lepiej 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
brechti napisał(a):
ja to nawet nie wiem jak to jest mieć teściową, chociaż mama "mojego" wydaje się być sympatyczną babką typu: róbcie co chcecie jesteście dorośli, a ja spadam na szaloną wycieczkę z szaloną ciotką

no to fajnie masz.... moja teściowa nie jest zła.... ale czasami przesadza.... widzi że mam zły humor to na przymus mnie przutuli pogłaszcze i.t.d

a ja się brzydzę takim niechcianym dotykiem 🤢

a mnie to tak wkurza, zaciskam wtedy zęby wywracam oczy, bo głupio mi powiedzieć : ej teściowa wypad bo nie mam dzisiaj ochoty na czułości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowa nawet sie nie zapyta czy mamy wszystko dla dziecka 😞
Ostatnio jej powiedzielismy ze nie mam rozka jeszcze i poscieli do lozeczka.. to sie pyta.. po co mi ten rozek ?? po co ochranacz na lozeczko.. ze dla tekiego dziecka malego nie potrzeba sa te rzeczy.. eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
moja tesciowa nawet sie nie zapyta czy mamy wszystko dla dziecka 😞
Ostatnio jej powiedzielismy ze nie mam rozka jeszcze i poscieli do lozeczka.. to sie pyta.. po co mi ten rozek ?? po co ochranacz na lozeczko.. ze dla tekiego dziecka malego nie potrzeba sa te rzeczy.. eh...


moja wlasnie tez nic nie interesuje, nie pyta o moje zdrowie, czy wszystko juz mam, czy cos mi potrzeba.. sama kupila jak na razie jeden pajacyk dla Malego 🙃 a kasy ma full;/ za to moi rodzice mi bardzo pomagaja finansowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja niby też ma wszystko w dupie ale ma ogromny wpływ na mojego i on jest na każde jej skinienie 😠


u mnie wlasnie jest podobnie.. i nie potrafi jej odmowic i w ogole swojego zdania wyrazic, a mnie to strasznie denerwuje. 😠

ze nie potafi odmowic czegos jej to mnie to tez wkurza. Ale na szczescie moja tesciowka mieszka 80 km od nas i nie widzimy jej tak czesto.. chociaz moj planowal zebysmy wszyscy razem zamieszkali ale ja sie nie zgodziłam.chyba bym zwariowała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja niby też ma wszystko w dupie ale ma ogromny wpływ na mojego i on jest na każde jej skinienie 😠


u mnie wlasnie jest podobnie.. i nie potrafi jej odmowic i w ogole swojego zdania wyrazic, a mnie to strasznie denerwuje. 😠

tzn ja nie wiem jak to nazwać, on niby ma swoje zdanie i swój charakterek oczywiście ale jak mam dzwoni i mówi "przyjedź" to on jedzie w sekundzie, rzuca wszystko i jedzie
gdyby miał na mnie czekać jak jestem u fryzjera to by chyba wszystkich i wszystko wyklął ale jak mamusia jest u fryzjera to on sobie smacznie i cierpliwie w aucie drzemie, chociaż ostatnio tak sie wycwanił że mnie z nią wysyła bo mówi że teściowej się nie odmawia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja niby też ma wszystko w dupie ale ma ogromny wpływ na mojego i on jest na każde jej skinienie 😠


u mnie wlasnie jest podobnie.. i nie potrafi jej odmowic i w ogole swojego zdania wyrazic, a mnie to strasznie denerwuje. 😠

ze nie potafi odmowic czegos jej to mnie to tez wkurza. Ale na szczescie moja tesciowka mieszka 80 km od nas i nie widzimy jej tak czesto.. chociaz moj planowal zebysmy wszyscy razem zamieszkali ale ja sie nie zgodziłam.chyba bym zwariowała!


moja nie jest na szczescie jeszcze moja tesciowa.. jak jeszcze nie bylam w ciazy, to strasznie ja lubilam, rozmawialysmy duzo i w ogole, a teraz jakas inna sie zrobila 😮 ona mieszka w Niemczech, takze tez daleko, ale jakos nie jest mi spieszno, zeby ja zobaczyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja niby też ma wszystko w dupie ale ma ogromny wpływ na mojego i on jest na każde jej skinienie 😠


u mnie wlasnie jest podobnie.. i nie potrafi jej odmowic i w ogole swojego zdania wyrazic, a mnie to strasznie denerwuje. 😠

moja niby nie ma na meza wplywu...jako takiego on wi ze ma zone i przedewszystkim z moim zdaniem ma sie liczyc,ale ona by chciała nami sterowac bo my tacy mlodzi nie doswiadczeni i co my wogole o zyciu wiemy...wojna domowa to sie zacznie juz nie długo jak urodze jestem pewna ze bedzie sie mi wpier....w wychowywanie małego a tego nie zniese 😠 zreszta teraz juz mowie co mysle jak mnie z czyms zajeży 😠 co bardzo sie jej nie podoba ze mam swoje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
🙃

😲 😲 😲 😮 😉 😁 😁 🤪

jak to mo zliwe, że jak jest mała ikonka to mam zdjęcie twojego brzucha od frontu, a jak wejdę w twój profil to jest inne? z boku? 😁

że co?????piłaś coś?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...