Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda a gdzie ta siostra Pawła mieszka?

ona w Zegrzu nad samym zalewem a pracuje w Cytadeli- jeśli dobrze to napisałam i tam właśnie paweł ma to coś do załatwienia

Nie wiem gdzie jest Cytadela w Warszawie 🥴 ale Arkadia i owszem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia, przeczytałam o Twoim problemie. Kiedyś przeżyłam coś podobnego. Jak jeszcze byliśmy tylko parą z moim. I gdyby nie ciąża zapewne już dzisiaj nie bylibyśmy razem, od tamtej pory nie potrafię mu zaufać. Bo skoro zrobił to raz to dlaczego miałby tego nie powtórzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda a gdzie ta siostra Pawła mieszka?

ona w Zegrzu nad samym zalewem a pracuje w Cytadeli- jeśli dobrze to napisałam i tam właśnie paweł ma to coś do załatwienia

Nie wiem gdzie jest Cytadela w Warszawie 🥴 ale Arkadia i owszem 😁

hehe no Arkadia bardziej znany "zabytek" to wpisz cytadelę w wyszukiwarce tam jest jednostka wojskowa i tam pary często mają ślubne sesje zdjęciowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
matyldusia, przeczytałam o Twoim problemie. Kiedyś przeżyłam coś podobnego. Jak jeszcze byliśmy tylko parą z moim. I gdyby nie ciąża zapewne już dzisiaj nie bylibyśmy razem, od tamtej pory nie potrafię mu zaufać. Bo skoro zrobił to raz to dlaczego miałby tego nie powtórzyć...

jej to taka głupia znajomość internetowa bo ja z moim lubimy czasem sie tak pobawić tylko ja się nakręcałam i też już był koniec bo myślałam że do czegos doszło a on mnie zapewniał że nic nie było i teraz mam pewność i widzę że laska jakaś nawiedzona nie no brak słów jak do niego teraz zadzwoniłam to on nawet nie wiedział o kogo chodzi oj brak słów on a już napisała do mnie 36 smsów w ciągu dwóch godzin kurde chce potwierdzenia czy oby na pewno z nim pisze ja już nie wiem co mam napisać i zaraz to skończę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda a gdzie ta siostra Pawła mieszka?

ona w Zegrzu nad samym zalewem a pracuje w Cytadeli- jeśli dobrze to napisałam i tam właśnie paweł ma to coś do załatwienia

Nie wiem gdzie jest Cytadela w Warszawie 🥴 ale Arkadia i owszem 😁

hehe no Arkadia bardziej znany "zabytek" to wpisz cytadelę w wyszukiwarce tam jest jednostka wojskowa i tam pary często mają ślubne sesje zdjęciowe

dalekoooo ode mnie 🙂 Arkadię mam bliżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo 🙂

Frytka, pochwal swojego za wypasioną tabelkę: super sprawa, zresztą już się dopisałam 😜
Ty nie chcesz zostać takim moderatorem tego dzieła na przyszłość? 😉

Wiecie, że w Auchan mandarynki po 1.5zł/ kg? 😁 😁 🤪 🤪 wpieprzam chyba drugi kilogram i wysłałam mojego po więcej 😁 ja tam nie mam siły na walki z emerytami 😁 Wiecie co mi taka ostatnio powiedziała, jak jej zwróciłam uwagę, że stoi w kasie pierwszeństwa i mam prawo i zamierzam być przed nią? "jak się ma siłę zakupy nosić to się ma siłę i w kolejce stać" Franca jedna 😁 dobrze, że nie widziała że w koszyku pół litra spirytu było, bo by mi jeszcze dołożyła epitetów 😁
Ale kuźwa po karpie to mają siłę biegusiem... 😁 😁

Co do brzuszków: ja jestem dość ☺️ wysoka i mam brzuchańca: faktem, że każdy mi mówi, że jak piłeczka wygląda. No i ku pocieszeniu powiem, że mój w 22 tyg miał 469g. Więc nie pierdzielcie tu o dużych dzieciach bo ja to klocka urodzę 😁

No i niestety: moje łuski to zakażenie bakteryjne 😁 😁 se muszę posiew jeszcze zrobić.
Jak nie urok to sraczka: jak mówił mój dziadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda a gdzie ta siostra Pawła mieszka?

ona w Zegrzu nad samym zalewem a pracuje w Cytadeli- jeśli dobrze to napisałam i tam właśnie paweł ma to coś do załatwienia

Nie wiem gdzie jest Cytadela w Warszawie 🥴 ale Arkadia i owszem 😁

hehe no Arkadia bardziej znany "zabytek" to wpisz cytadelę w wyszukiwarce tam jest jednostka wojskowa i tam pary często mają ślubne sesje zdjęciowe

dalekoooo ode mnie 🙂 Arkadię mam bliżej 😉

jeju nie wiem co mam robić nooooooooooo a jutro ma być mroźno i boję się że nasz powrót może się przdłużyć chyba sobie odpuszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...