Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja mam swojego Yorka, ale nie takiego pedała co to z nich robią, ma krótkie włosy, i wygląda jak PRAWDZIWY pies!!!!!!!!!! 😁 i traktuje go jak dziecko... w ogóle to gadam z psami, całuje, tule itp właśnie zbieram teraz jakieś rzeczy do schroniska z koleżanka, bo na święta zawieziemy im prezenty!!!!!! 🙂


Ja tez kocham piesiunie. Ale od jakiegoś czasu nie mam żadnego. Może kiedyś się znowu zdecyduje.

Ja też mam dwa psy i królika:P Generalnie to ja wole KONIE 🤪 🤪 🤪


Konia to ja nie miałam.. nie no tzn mam jednego ogiera takiego, że ho ho 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
😁 😁 😁ej Zboki a Wy znów o jednym,ja mówie o prawdziwym koniu co ma 4 nogi i ogon 😁 A nie o koniach Naszych Panów-no wiecie co!!!! Zaraz będziecie matkami a Wam "TAKIE KONIE" w głowach no nie wstyd Was!!!!!! 😁 😁 😁[/quote

No czasami jak mam zaszaleć (wiadomo w jaki sposób :P), to nagle zapala mi się lampka w głowie i myślę "O nie, przecież Ty matką będziesz...!!!!!!" 😁 😁 😁

dziwnie się coś wyświetliło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ok brzuchatki - ja uciekam na zakupy.
A przy okazji - czy któraś wie co się dzieje z Eweliną? Słuch o niej zaginął. Dostanie się jej jak się tu znowu pojawi - żeby nas tak stresować!! 😠 😠 😠

No i Z Ewelina i z Linka 😞 😞 😞nie wiadomo co jest pięc;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ok brzuchatki - ja uciekam na zakupy.
A przy okazji - czy któraś wie co się dzieje z Eweliną? Słuch o niej zaginął. Dostanie się jej jak się tu znowu pojawi - żeby nas tak stresować!! 😠 😠 😠

No i Z Ewelina i z Linka 😞 😞 😞nie wiadomo co jest pięc;/

i z Kmatus i z Magdą.. i z wieloma innymi. Na pewno są całe i zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ok brzuchatki - ja uciekam na zakupy.
A przy okazji - czy któraś wie co się dzieje z Eweliną? Słuch o niej zaginął. Dostanie się jej jak się tu znowu pojawi - żeby nas tak stresować!! 😠 😠 😠

No i Z Ewelina i z Linka 😞 😞 😞nie wiadomo co jest pięc;/

i z Kmatus i z Magdą.. i z wieloma innymi. Na pewno są całe i zdrowe 🙂

No i Brechti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia to wejdź tam do kogoś na NK bo kurde nie nadążam
Klaudia pies tak działa mi na nerwy że szok ale jego powłóczyste spojrzenie wieczorem wynagradza wszystkie trudy, a i ta skóra faktycznie uwielbiam może go ciągnąć za tą mordę i nic taka fajna obśliniona, on niby bokser z krwi i kości, spełania wszystkie parametry ale mordę ma troszkę dłuższą co właśnie mi się podoba bo te niektóre boksery to ble aaaaaaaa jakie on ma teraz fajne zarośnięte jąderka mniam 🙃
konie też lubie wszystkie i dwunożne i czteronożne a psy KOCHAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia to wejdź tam do kogoś na NK bo kurde nie nadążam
Klaudia pies tak działa mi na nerwy że szok ale jego powłóczyste spojrzenie wieczorem wynagradza wszystkie trudy, a i ta skóra faktycznie uwielbiam może go ciągnąć za tą mordę i nic taka fajna obśliniona, on niby bokser z krwi i kości, spełania wszystkie parametry ale mordę ma troszkę dłuższą co właśnie mi się podoba bo te niektóre boksery to ble aaaaaaaa jakie on ma teraz fajne zarośnięte jąderka mniam 🙃
konie też lubie wszystkie i dwunożne i czteronożne a psy KOCHAM

już Ci wysłałam zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to co już wszystkie uciekacie tak????
ja jak zwykle miałam ambitne plany na dziś i co i lipa nic nie zrobiłam ale chyba zaraz zacznę bo normalnie to moje nic nie robienie jest nienormalne
a wiecie co niektórym z Was to bym chętnie facetów podkradła takie ciacha- ale cóż żaden by mnie nie chciał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie z tym kupowaniem dla dzidzi dałam spokój bo już mam 2 torby i nie mieści się to w szafie 😁 Mąż tylko kręci głową, a te rajtki maleńkie wczoraj to mnie rozwaliły 😁 Dokupię tylko w styczniu 2 kaftaniki do szpitala i ze 2 pary śpioszków w rozmiarze 50 - wszystko mam na 56 i 62 więc pewnie będzie za duże. I daję spokój 😉 Póki co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aha to co już wszystkie uciekacie tak????
ja jak zwykle miałam ambitne plany na dziś i co i lipa nic nie zrobiłam ale chyba zaraz zacznę bo normalnie to moje nic nie robienie jest nienormalne
a wiecie co niektórym z Was to bym chętnie facetów podkradła takie ciacha- ale cóż żaden by mnie nie chciał 😞

ja nie uciekam - siedzę cały dzień w chałupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...