Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ide bić sie z myślami...co zrobic chciałabym a boje sie zeby małemu nie zaszkodzic 😞

to nie pij, po co masz się stresować...

pewnie tak zrobie....i bede kwitła tydzien na tej patologi 😠

tyle wytrzymałyśmy to i tydzień nie zrobi różnicy 🙂

niby tak ale ja juz chce szkraba miec na raczkach...a jak on mnie dzis tłucze od srodka 🤢
nie wiem o co jemu sie rozchodzi 😮

uu kochana, każda z nas już by chciała, oprócz Matyldy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - w szpitalu podajesz stan cywilny i nazwisko dziecka (zgodne z prawem) dlatego nie ma szans na ściemnianie 😉 Oni po porodzie wysyłają do USC kartę szpitalną dziecka żebyś go mogła zarejestrować i dlatego tak to wygląda.

Ola - rozumiem że muszę jechać do mnie do banku i złożyć pisemny wniosek o te 2 tyg. urlopu tak? Podpytam o to w poniedziałek na HD. A jak z becikowym - do UM idę i coś wypełniam? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo 🙂
wróciłam sobie z tzw "miasta" i podzielam zdanie Kasi-kmatus: do kiedy zrzuciłam z siebie zimowy płaszcz i brzuch do słońca wystawiam w wiosennej kurtce to mam wrażenie że wszyscy, ale to wszyscy gapią się na mój brzuch:
-stare baby: patrzą czy już się obniżył, i pewnie prorokują przy tym płeć 🤢
-młode mam wrażenie że z litością patrzą: ile przytyła, czy dobrze ubrana
-mamuśki, które gapią się z wyrazem: no tak, niedługo i ty popchasz taki wózek..
a wczoraj w piekarni to już zupełnie mnie kobita wkurwiła: stoi przede mną z taką półroczną Zosią jak się okazało, dzieckiem rozespanym że aż spod polarka jej krople potu spływały ( co za matka, sama lekko ubrana ale dziecko to pazwijała że nie daj boże ) i gada do tej Zosi: oooo zobacz, Pani też ma w brzuszku takie dziecko wiesz? ( Półroczne ta Zosia !! 🤪 ) i Pani też będzie miała takiego słodkiego jak ty bobaska 😠 😠 😠 😠 😠
jeszcze tylko brakowało, żeby Zosia swoją półroczną łapką mnie zechciała po brzuchu macać, czego nienawidzę 😠

I w ogóle wkur*** wiają mnie titające i przesadnie troskliwe matki ciumciające nad dzieckiem i takie co to nie potrafią ubrać dziecka stosownie do pogody tylko najlepiej opatulić w koce, polarki i misie różnego rodzaju 😠 😠 😠

I cieszę się Wiola, że pomału uczycie się z Laurą siebie: uważam, że w tak krótkim czasie osiągnęłaś poziom wiedzy jakiego ja chyba po 2 tygodniach nie posiądę 🤢
Adrian mamy już nie ma, moja 300 km stąd i raczej nie przyjedzie ( zresztą nawet nie wiem czy chcę 🤢 )
i w ogóle to tak..dupowato z tym wszystkim 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Matylda - w szpitalu podajesz stan cywilny i nazwisko dziecka (zgodne z prawem) dlatego nie ma szans na ściemnianie 😉 Oni po porodzie wysyłają do USC kartę szpitalną dziecka żebyś go mogła zarejestrować i dlatego tak to wygląda.

Ola - rozumiem że muszę jechać do mnie do banku i złożyć pisemny wniosek o te 2 tyg. urlopu tak? Podpytam o to w poniedziałek na HD. A jak z becikowym - do UM idę i coś wypełniam? 😮

na HP teraz to nic nie załatwisz, wszystko rejestruje się podobno w Remedy.. Trzeba do CIP-u dzwonić.

Co do becikowego to musisz mieć to zaświadczenie i oświadczenie się wypełnia, u mnie w UM dzielnicy a u Ciebie to nie wiem bo to różnie..
W razie co tu masz link: http://www.becikowe.com/

A no i ja będę sama papiery wiozła do USC - szpital nie będzie wysyłał w moim imieniu bo to trwa tydzień a ja załatwię od ręki bo męża mama tam pracuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wy też tak macie że Was wszystko wkurwia? Ja się ostatnio czepiam o wszystko, drażnią mnie te głupie pytania: ile przytyłaś? jak się czujesz? ile Ci jeszcze zostało?

i ciśnie mi się zawsze ta sama odpowiedź: a chuj Cię to obchodzi 😁

Mój mąż na okrągło zbiera za nic, że za głośno tv, że bez kapci chodzi, że włosy ma za długie już, że nie tak ubrany.. biedny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ostatnio jestem bezlitosna dla domownikow 🙂 zaczyna mnie juz po prostu wszystko meczyc!
wkurza mnie juz wszystko to ze ktos postawi zle kubek,o wszystko sie czepiam a obrywa jedna osoba jak zwykle maz 🙂
ale to chyba normalne juz przy koncowce wkoncu mozemy juz miec dosc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
czy Wy też tak macie że Was wszystko wkurwia? Ja się ostatnio czepiam o wszystko, drażnią mnie te głupie pytania: ile przytyłaś? jak się czujesz? ile Ci jeszcze zostało?

i ciśnie mi się zawsze ta sama odpowiedź: a chuj Cię to obchodzi 😁

Mój mąż na okrągło zbiera za nic, że za głośno tv, że bez kapci chodzi, że włosy ma za długie już, że nie tak ubrany.. biedny 😁


niestety też tak mam 😁 😁
i najgorsze, że jestem świadoma tego, że sucz wyłazi ze mnie straszna 🤢 ☺️ ☺️
odczuwa to nie tylko Mój ale i ludzie w sklepie, rodzina przez telefon..no masakra. A teraz mnie wkurwia, że śmieci nie wyniósł i śmierdzą i będę musiała sama iść wynieść 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie moj tez nie wyniosl smieci i jestem wkur.. na to 😠
i te telefony.. urodzilas !! 😠 jak sie czujesz 😠 matko.. jak urodze to poinformuje !!

a tak w ogole,to pospałam sobie, zjadlam chinczyka, poprasowalam i sie lenie 🙃


albo maz mi zabrania z domu wychodzic... juz nie mowie o jezdzeniu autobusem czy tramwajem... czub boi sie ze mi wody odejda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
czy Wy też tak macie że Was wszystko wkurwia? Ja się ostatnio czepiam o wszystko, drażnią mnie te głupie pytania: ile przytyłaś? jak się czujesz? ile Ci jeszcze zostało?

i ciśnie mi się zawsze ta sama odpowiedź: a chuj Cię to obchodzi 😁

Mój mąż na okrągło zbiera za nic, że za głośno tv, że bez kapci chodzi, że włosy ma za długie już, że nie tak ubrany.. biedny 😁


niestety też tak mam 😁 😁
i najgorsze, że jestem świadoma tego, że sucz wyłazi ze mnie straszna 🤢 ☺️ ☺️
odczuwa to nie tylko Mój ale i ludzie w sklepie, rodzina przez telefon..no masakra. A teraz mnie wkurwia, że śmieci nie wyniósł i śmierdzą i będę musiała sama iść wynieść 😠

to możemy sobie rękę podać

a już szczytem jest pytanie pani z osiedlowego sklepu które powtarza notorycznie za każdym razem kiedy tam idę:
a co będzie? wiadomo? chlopiec czy dziewczynka?

i mam jej ochotę powiedzieć żeby sobie bilobil kupiła albo się nie odzywała 😮
łoo jezuuuu cos czuję że mój mąż dzisiaj biedny będzie bo ja nabuzowana dzisiaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
haha panie ze sklepu to juz w ogole wkur.. sa 😁
pyta sie za kazdym razem co jestem na kiedy termin 🙂 i czy wszystko jest, czy wozek sie miesci do windy i w kolko te same pytania 😠 😠


czy dzisiaj jest noc kina???

raczej nie 😁 cos mi sie pomyliło 😁

a nie jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...