Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I wcięło w życie nasze nowe mamuśki 🤔 hieh.. takie forumowe to życie.

A ściana przemówiła do mnie skutecznie: pomalowałam ją-pędzlem- na nowy ładny odcień fioletu. Krzyz mi napierdala teraz że masakra: ale może daj Boże, urodzę ?? 🙃 🙃 🙃
Bo w ogóle nie chce mi się kombinować ze zwolnieniem. Co mam iść do lekarza i powiedzieć: bo wie Pan, ja właściwie nie jestem chora ale nie chce brać macierzyńskiego, czy mam na siłę gardło czerwienić a on i tak się skapnie, bo przecież w karcie widzi na kiedy mam termin 😮 😮


ile ty masz siły boże 🙂 nogi ci nie puchna nie bola?


no własnie dziwne: ale mniej mi puchną jak coś robię: jak siedzę przed lapkiem, czy nawet leżę, to od razu stopy Shreka mi się robią. A tak widocznie lepszy przepływ krwi jest i nie puchną :-/



to ja tak miałąm na poczatku ciązy to na prawde jak siedziałąm albo lezałam to puchłam a teraz jest na odwrót uuuu ledwo chodze jak cos porobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie...tak was podgladam i widze ze u was na topie spuchniete nogi....no ja mam tez jak balony....jak 2 ogromne slupy....od rana...troche poleze z nogami w gorze i troszke zejdzie ale jak tylko wstane po chwili znow sie pompuja...eh....stopy zrownuja mi sie z lydkami.... 🤢
pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - no niestety życie się zmienia jak się dziecko pojawia. Wykorzystuję każdą wolną chwilę żeby pozałatwiać to co trzeba i jeszcze uciąć sobie drzemkę bo co będzie w nocy to nigdy nie wiadomo. Mała po kropelkach przespała spokojnie cały dzień i aż się serce raduję jak człowiek widzi że nie cierpi. Zobaczymy co będzie dalej.
Żegnam się z wami na dzisiaj i życzę spokojnej nocki.
Buziaki kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, polowa z dzieciaszkami juz, to nie maja tak czasu jak wczesniej 🙂
A ja juz placki zrobilam i zjadlam. Teraz ogladam 300stu.... Uwielbiam ten film, choc widzialam go juz ze 100 razy.... 🙂
This is Sparta!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Noooo, polowa z dzieciaszkami juz, to nie maja tak czasu jak wczesniej 🙂
A ja juz placki zrobilam i zjadlam. Teraz ogladam 300stu.... Uwielbiam ten film, choc widzialam go juz ze 100 razy.... 🙂
This is Sparta!!! 🤪 🤪 🤪

i niebawem my sie wypakujemy... 🤪
ja moze nawet w kwietniu,poniewaz pierwszy termin wpisal mi gin na 26.04. i tak mialam w karcie,potem pod tym napisal 1.05....a w szpitalu powiedzieli ze ze wzgledu na cukrzyce ciazowa jesli nie urodze do 26.04. to mam isc na wywolanie....aaaaaaaaa!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ola nasza kochana napisała mi, że skurcze u niej wywołało prawdopodobnie nadmierne spożywanie ananasa: ma on bowiem takowe właściwości 🤪 🤪

Nina, to co hurtem jemy ?? !!! 😁 😁 😁

Wiola zdaję sobie sprawę, że życie teraz na nogach postawione: szczególnie przez pierwszy miesiąc kiedy oswoić się z wszystkim trzeba 🙂 ale ja i takich wieści jak kupy i karmienie chłonna jestem 😁 😁
I cieszę się, że Laurce kropelki pomagają, że się bidula nie męczy 🙂

Dobranoc wszystkim 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
to niezły numer z tym ananasem 🙂 hehe
ale nie wiecie czemu Ole tak długo trzymają?
mi lekarz przepisał masc na ta opuchlizne bo pow ze bede musiała isc do szpitala jak nie zejdzie u mnie na prawde jest niepokojąca i położna tez pow ze takiej to kobiety raczej nie maja az takiej , smaruje mascia i jest poprawa dobra ta masc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Hello, no na to wyglada Nina ze Ty pierwsza 🙂 Ja wlasnie sie wykapalam, zaraz se pierdzielne pazurki a potem zrobie jakies sniadanko. U nas calkiem ladna pogoda, w koncu bez mega wiatru. Pewnie w sobote to tu pustki beda..


Krzysio śpi 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
dzien dobry 🙂
to niezły numer z tym ananasem 🙂 hehe
ale nie wiecie czemu Ole tak długo trzymają?
mi lekarz przepisał masc na ta opuchlizne bo pow ze bede musiała isc do szpitala jak nie zejdzie u mnie na prawde jest niepokojąca i położna tez pow ze takiej to kobiety raczej nie maja az takiej , smaruje mascia i jest poprawa dobra ta masc.

Pewnie nie oplaca sie jej wypuszczac, jak ona ma termin chyba za tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
dzien dobry 🙂
to niezły numer z tym ananasem 🙂 hehe
ale nie wiecie czemu Ole tak długo trzymają?
mi lekarz przepisał masc na ta opuchlizne bo pow ze bede musiała isc do szpitala jak nie zejdzie u mnie na prawde jest niepokojąca i położna tez pow ze takiej to kobiety raczej nie maja az takiej , smaruje mascia i jest poprawa dobra ta masc.

Pewnie nie oplaca sie jej wypuszczac, jak ona ma termin chyba za tydzien


nie no chyba nie dlatego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...