Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
kurcze ja sie tak dzisiaj zastanawialam jak to jest wychowywac chopcaz dziewczynkami chyba latwiej....troszke sie tego boje

Ja na początku tez tak myślałam i chciałam dziewczynkę, ale teraz to sama nie wiem i z jednym i z drugim łatwo nie będzie.Na pewno będe się bała że jak to chłopak alkohol imprezy głupie i niebezpieczne rozrywki 🥴 no ale znowu dziewczynki wcale nie są leprze, nie chciałabym żeby moja (w przyszłości) córka była jakimś plastikem itp 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kurcze ja sie tak dzisiaj zastanawialam jak to jest wychowywac chopcaz dziewczynkami chyba latwiej....troszke sie tego boje

ta przestań
i tak nie wiadomo co z "tego" wyrośnie ja zawsze chciałam chłopca bo myślałam że będzie łatwiej a teraz co mam dylemat

ja tez chialam chlopca i prawdopodobnie bede go miec, ale boje sie tych zyciowych zmian ktore nas czekaja 🙂 chociaz milo bedzie popatrzec ja gra z tata w pilke i buduja domek z klockow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska a jak ci się wydaje zmienił się Krzyś od czasu narodzin???
tj urósł albo coś????
ne wiem czy sie zmienil, ja nie widze 🙂 Ale Darek mowi ze jak tak wraca z pracy to zawsze widzi ze sie zmienia. Ja go widze non stop wiec nie potrafie stwierdzic, ale napewno przybral bo wazylam go na swojej wadze. Koncowek nie pokazuje ale wczoraj pokazalo 2,8. Jak wychodzilismy ze szpitala w srode to mial 2640 wiec juz ladnie przybral

ależ BYK z niego
hihih
a te pampersy 1 nie za duże???
takie akurat 🙂 przeciez sa od 2 do 5 kg wiec pasuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kurcze ja sie tak dzisiaj zastanawialam jak to jest wychowywac chopcaz dziewczynkami chyba latwiej....troszke sie tego boje

ta przestań
i tak nie wiadomo co z "tego" wyrośnie ja zawsze chciałam chłopca bo myślałam że będzie łatwiej a teraz co mam dylemat

ja tez chialam chlopca i prawdopodobnie bede go miec, ale boje sie tych zyciowych zmian ktore nas czekaja 🙂 chociaz milo bedzie popatrzec ja gra z tata w pilke i buduja domek z klockow 😁


no a ja sama chciałam z moim synem grać w piłkę i jeździć na ryby , nie wiem czy w dziewczynce uda mi się "rozbudzić" takie zainteresowania no ale zobaczymy ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska a jak ci się wydaje zmienił się Krzyś od czasu narodzin???
tj urósł albo coś????
ne wiem czy sie zmienil, ja nie widze 🙂 Ale Darek mowi ze jak tak wraca z pracy to zawsze widzi ze sie zmienia. Ja go widze non stop wiec nie potrafie stwierdzic, ale napewno przybral bo wazylam go na swojej wadze. Koncowek nie pokazuje ale wczoraj pokazalo 2,8. Jak wychodzilismy ze szpitala w srode to mial 2640 wiec juz ladnie przybral

ależ BYK z niego
hihih
a te pampersy 1 nie za duże???
takie akurat 🙂 przeciez sa od 2 do 5 kg wiec pasuja


nie tak się pytam bo Wiola coś pisała że 2 mogłyby być za duże a mojej kuzynki mały wazył 3kg i wydawało mi się że te 1 taaaaaakie wielkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kurcze ja sie tak dzisiaj zastanawialam jak to jest wychowywac chopcaz dziewczynkami chyba latwiej....troszke sie tego boje

ta przestań
i tak nie wiadomo co z "tego" wyrośnie ja zawsze chciałam chłopca bo myślałam że będzie łatwiej a teraz co mam dylemat

ja tez chialam chlopca i prawdopodobnie bede go miec, ale boje sie tych zyciowych zmian ktore nas czekaja 🙂 chociaz milo bedzie popatrzec ja gra z tata w pilke i buduja domek z klockow 😁


no a ja sama chciałam z moim synem grać w piłkę i jeździć na ryby , nie wiem czy w dziewczynce uda mi się "rozbudzić" takie zainteresowania no ale zobaczymy ,

ja np bylam chlopczyca jak mi ciocie przywozily lalki to sie obrazalam 😁 na ryby tata mnie nie bral bo za duzo gadalm a jak cos zlowili to kazalam wypuszczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
kurcze ja sie tak dzisiaj zastanawialam jak to jest wychowywac chopcaz dziewczynkami chyba latwiej....troszke sie tego boje

ta przestań
i tak nie wiadomo co z "tego" wyrośnie ja zawsze chciałam chłopca bo myślałam że będzie łatwiej a teraz co mam dylemat

ja tez chialam chlopca i prawdopodobnie bede go miec, ale boje sie tych zyciowych zmian ktore nas czekaja 🙂 chociaz milo bedzie popatrzec ja gra z tata w pilke i buduja domek z klockow 😁


no a ja sama chciałam z moim synem grać w piłkę i jeździć na ryby , nie wiem czy w dziewczynce uda mi się "rozbudzić" takie zainteresowania no ale zobaczymy ,

ja np bylam chlopczyca jak mi ciocie przywozily aki to sie obrazalam 😁


ja może za lalki się nie nie obrażałam, czasem się do czegoś przydały w zimowe albo deszczowe dni a tak to zawsze boisko , łażenie po polach, lasach, płotach z chłopakami no i drzewa, uwielbiałam włazić na drzewa i zaliczyłam nawet jeden dość poważny upadek z jednego i może od tamtej pory mam problemy z głową 😮 nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Ja tylko na chwilkę bo obowiązki wzywają 🙂
Potem do was zajrzę.
Mała dzisiaj kończy 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪!!![/quote
to juz dwa tygodnie? 😁 jejku ale to przelecialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Ja tylko na chwilkę bo obowiązki wzywają 🙂
Potem do was zajrzę.
Mała dzisiaj kończy 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪!!!


no ależ staruszka ta Twoja córa

sto lat LAURKO !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):

u Oli cisza i spokój nic się nie dzieje i jak nic się nie wydarzy to w poniedziałek do domu

a dlaczego ją tam trzymają nie pytajcie bo nie wiem 😮

mnie tez chcieli zostawiac w szpitalu bo mialam wysokie cisnienie 😁 a mialam je dlatego ze ten lekarz ukrainiec mnie wku... i sie nie zgodzilam bo pewnie bym taak lezala jak Ola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj.... Sto lat dla Laurki!
Ja już wykąpana, próbowałam z tymi sutkami i lecialo mi troszke mleko tylko, zadnych skurczy.... 😞 😞 😞 😞 A mleko mam strasznieeeeeee tluste chyba, bo oprocz tego, ze jest takie jasne, to czesto takie jak maslo roztopione - zolte.... mysle ze to oznaka, ze wlasnie jest tluste mleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam 😜
sto latek dla Laurki 😘 dziś piękna pogoda, tylko chłodno.. mam plany, ale nie wiem czy na tyle jestem zmobilizowana, żeby je wykonać. Głowa mnie boli, nie rodzę.. nie chce mi się nic. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
nadrobiłam 😜
sto latek dla Laurki 😘 dziś piękna pogoda, tylko chłodno.. mam plany, ale nie wiem czy na tyle jestem zmobilizowana, żeby je wykonać. Głowa mnie boli, nie rodzę.. nie chce mi się nic. 😠

A ja myslalam, ze urodzilas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
nadrobiłam 😜
sto latek dla Laurki 😘 dziś piękna pogoda, tylko chłodno.. mam plany, ale nie wiem czy na tyle jestem zmobilizowana, żeby je wykonać. Głowa mnie boli, nie rodzę.. nie chce mi się nic. 😠

A ja myslalam, ze urodzilas 😁


każdej nocy, kiedy kładę się spać myślę sobie "mam nadzieje, że dziś w nocy urodzę"
poczym budzę się rano wypoczęta jak nigdy wcześniej 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...