Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Frytus nie denerwuj sie bo dzidziusiowi to szkodzi. Moj na szczescie dzisiaj do pracy poszedl 😁 spokoj mam do 24 😁 ale troszke mi smutno bo taki kochany dzisiaj byl :]

A dajcie spokój taka wkurwiona jestem,wszystko we mnie buzuje i ryczec mi sie chce!!!!!!! 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Frytuś czemu ty taka smutna???
Nie można bo dzidzia będzie się martwić 😞
Brzusio do góry będzie oki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Bo własnie mnie mój przyjaciel w czyms utrierdził,ze moj chłop nie docenia tego co ma czyli mnie 😞( 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Frytuś czemu ty taka smutna???
Nie można bo dzidzia będzie się martwić 😞
Brzusio do góry będzie oki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Bo własnie mnie mój przyjaciel w czyms utrierdził,ze moj chłop nie docenia tego co ma czyli mnie 😞( 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞:



nie przejmuj sie moj tez czasem nie docenia tego co ma ale zazwyczaj jest tak ze nie docenia sie tego co sie ma puki sie tego nie straci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞beatak83 napisał(a):
Dlaczego niby Cię nie docenia? Czego się dowiedziałaś??

No ogólnie bo ja jestem dla niego taka dobra,dbam o niego i w ogole...Ej nie jedna by go juz pogonila...Wiecie co ja potrafilam robic jak jakis czas mieszkalismy razem,tylko sie nie smiejcie 🙂
On spał ja wstawalam przez 6 robiłam mu kanapki do pracy i w domu zeby zjadl,po czym ubierałam mu majtki(a on spał)skarpetki,smarowałam pachy kulka,koszulke zakladałam....no spodni nie dawałam rady mu zalozyc...Po czym on łaskawie wstawal jechal do pracy wracal gdzie juz mial obiad ,zawsze sie spoznial,potem ja szlam do pracy ....Wracalam robilam wymyslne kolacje a ten nie dosc ,ze sie spoznial to potrafil powiedzic ,ze u mamy jadl czy cos;/ i jak tu sie nie wkurwic;/ A on ma mi czelnosc teraz powiedziec,że powinnam sie cieszyc ze on z emna wytrzymuje!!! Że inna to by takiego chłopaka jak on to by po stopach całowala...a to gówno prawda inna by go po paru dniach pogoniła 😞: 😞 😞 No i już mi lzej bo ise wygadałam eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
😞beatak83 napisał(a):
Dlaczego niby Cię nie docenia? Czego się dowiedziałaś??

No ogólnie bo ja jestem dla niego taka dobra,dbam o niego i w ogole...Ej nie jedna by go juz pogonila...Wiecie co ja potrafilam robic jak jakis czas mieszkalismy razem,tylko sie nie smiejcie 🙂
On spał ja wstawalam przez 6 robiłam mu kanapki do pracy i w domu zeby zjadl,po czym ubierałam mu majtki(a on spał)skarpetki,smarowałam pachy kulka,koszulke zakladałam....no spodni nie dawałam rady mu zalozyc...Po czym on łaskawie wstawal jechal do pracy wracal gdzie juz mial obiad ,zawsze sie spoznial,potem ja szlam do pracy ....Wracalam robilam wymyslne kolacje a ten nie dosc ,ze sie spoznial to potrafil powiedzic ,ze u mamy jadl czy cos;/ i jak tu sie nie wkurwic;/ A on ma mi czelnosc teraz powiedziec,że powinnam sie cieszyc ze on z emna wytrzymuje!!! Że inna to by takiego chłopaka jak on to by po stopach całowala...a to gówno prawda inna by go po paru dniach pogoniła 😞: 😞 😞 No i już mi lzej bo ise wygadałam eh



skad ja znam to stwierdzenie "A on ma mi czelnosc teraz powiedziec,że powinnam sie cieszyc ze on z emna wytrzymuje!!! Że inna to by takiego chłopaka jak on to by po stopach całowala" Ale tak jak mowie moze by sie wkoncu przekonali gdyby poczuli zalbo zagrozenie albo by poczuli ze moga nas stracic My sie poswiecamy a oni egoisci sa zadumani w sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):

frytus - to sie nazywa rozpieszczenie faceta.... 😞 i to najgorsze co mozna zrobic!

Wiem,ale ja już taka jestem,dlatego jestem wykorzystywana!!! A jak mu powiedziłam,że skoro taka zła jestem to na huj ze mna siedzi a on "Bo jestem leniwy"!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedyś też miałam chłopaka też Karola moja pierwsza milosc i co byłam tylko jego sponsorem,kupilam mu dres za 600 zł na urodziny chyba 3 miesaice zrbieralam bo hcodzilam do szkoly ale kieszonkowe dostawalam od rodzicow i babcia to nazbieralam a ten chuj potem sprzedla ten dres 😞 i skurwiel mnie bił a ja z nim glupia byłam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze że Ci ulżyło 😆
wiesz chłopy to już takie są, zgrywają wszechwiedzących i mega rozchwytywanych, a prawda jest taka że dobrze ubarwiają swoją rzeczywistość a my naiwne w to wierzymy 🥴
Daj na luz....to on miałby problem ze znalezieniem kogoś równie oddanego i ciepłego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chuja tam rozchwytywany,ja jestem jego pierwsza powazna dziewczyna!!! A on wcale szałowy nie jest!!! Raz z nim zerwalam bo myslalm ze sie w kims zakochalam,tzn to było zauroczenie,pozatym Nam sie nie ukladalo juz to jak sie dowiedzial o tym to tak zaczal za mna latac,no jak pies za suka!!! kwiatki prezenciki kolacyjki!!!! A ja naiwna wrocilam bo myslalam ze sie zmienil,no zmienil sie na tydzien!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ojej! jak by mi tak powiedzial na powaznie - to bym mu chyba strzelila 😁 to juz bylo hamskie!

No przez skype czy gg to mu nie strzele 😞 W ogole raz w rzyciu dostal w pysk odemnie tak na serio!!!! Tyle co on mi krwi spsul to masakra;/;/


ja niestety tez sporo musialam przejsc ze swoim czasem psychicznie nie wytrzymywalam z walka o nas 🙂 i czekaniem kiedy wreszcie dorosnie 🙂 Podziwiam Cie Magda ze wytrzymalas tyle lat ze swoim caly okres dojrzewania i wogole jestem pelna podziwu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie ja też miałam różne przejścia ale dzięki temu zauważyłam, że im bardziej kobita jest twarda i pewna siebie tym bardziej facet wymięka i chodzi grzecznie jak w zegarku, a jak jest mięciutka i chlipie po kątach to już oni wiedzą jak to wykorzystać 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...