Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak przygotowania do świąt? Ja już sie nie moge doczekac... 🙂 chciałabym żeby dzidzia była z nami ale jeszcze troche czasu za nim sie pojawi na świecie ta cudna istotka 🙂 ;D ale na nastepne świeta bedzie z nami juz nie moge sie doczekac jak bede udokomentowywac wszystkie fragmenty zycia dzidzi od narodzin ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane. Ja wlasnie skonczylam sprzatac caluskie mieszkanie. Wiec mam juz spokoj 🙂 Na szczescie nie musze sie bawic w gotowanie bo jedziemy do tesciowej i tradycyjnie do mojej babci cala rodzina wiec gotowanie mam z glowy 🤪 Ale musze zaraz sie szykowac bo jade z mama do babci pozawozic jakies ryby i inne pysznosci 🙂 Ehh ja tez sie nie moge jutra doczekac 😁 😁 Jak sie wystroje wymaluje wypindruje 🤪 A ja sobie taki stroj przygotowalam zeby jak najpiekniej moj brzuch podkreslic 😁 A co !! 😉 Humor mi dopisuje mimo ze ze swoim znowu ciche dni.. ale na szczescie juz do pracy jedzie w pierwszy dzien swiat i wraca w drugi. Przynajmniej te dni spedze spokojnie i bez stresu. Ehh kocham swieta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A kto nie kocha świat 🙂 Zima święta to jest to co lubi chyba każdy człowiek. To jest najlepszy czas żeby od ciągnąć się od rzeczywistości codziennego życia by pobyć z bliskimi ci osobami 😉 owszem dzieci cieszą się z najmniejszych drobiazgowych prezencików ;D a bliskie osoby że mogą mieć nas blisko siebie bo w naszym dzisiejszym świecie znajdujemy zbyt mało czasu na takie spotkani praca szkoła sprawy osobiste a święta to czas kiedy można to nad robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Święta miną tak szybko że nie zdążymy się obejrzeć a już będzie po nich. To jest tak krótki okres czasu na spędzenie czasu z bliskimi osobami że czasem aż żałujemy że to tak krótko trwa 😉 Bo to jest jedyny czas kiedy cała rodzina jest w komplecie 😉 To ciepło które bije z każdego serduszka napełnia święta magią i nigdy ich nie zapominamy i zawsze wspominamy mile 😉 ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś są pustki a co dopiero jutro 🙂 zapewne jutro bedzie ciezko zeby wpasc tu chociaz na chwilke wiadomo beda ostatnie przygotowania wiec skorzystam z tej chwili zyczac wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂
Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też z kuchni nie wychodzę.
3 ciasta zrobione. Teraz ryba po grecku się smaży 🙂 A przy tych zapachach mała w brzuchu buszuje 🙂

Oczywiście ja również życzę wam kochane zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
Obyśmy szczęśliwie porodziły te nasze dzieciątka.

Buziaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam już całkowity koniec prac, zakończyłam czystą łazienką 😁

Dziewczynki, życzę Wam i Waszym brzuszkom dużo, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i w wychowaniu maleństw wytrwałości 😜
Wielkiego obżarstwa, bo nam wolno, mikołaja w kominie i cudownej, rodzinnej atmosfery!

😘 😘 😘 życzy Marta i jej Maja z brzuszka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kwietnióweczki 2011 🙂 ja ogólnie z Majóweczek 2011, ale termin mam na 9 maja, więc to blisko kwietnia 🙂 🙂 🙂
zajrzałam dziś do Was ....
u Was tez bardzo miło na Forum 🙂
widze, że wszystkie brzuszki zajęte przedświątecznymi przygotowaniami 🙂
ja tez dziś ciasta piekłam z siostrą, ale reszte do wigilijnej wieczerzy przygotowuje nasza mama 🙂
dobrze jest na Święta przyjechać do rodziców i teściów 🙂
ja tylko ciasta piekłam, a padnięta jestem już :/
będziemy powoli do łóżeczka zmykać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie wrocilam do domku od rana zalatwialam sprawy bylam u rodzicow i jestem padnieta 😞

Agusia śliczne zdjecie a Tyska ty to juz wogole masz rewelacyjne zdjecie dzidziusia 🙂

Ja niestety nie posiedze dzis na forum bo jestem wykonczona jazda samochodem chodzeniem itp tak wiec Życze wam dziewczyny Zdrowych Swiat w gronie najblizszych abyscie za bardzo sie nie przejadly 😁 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Kasia 🙂 Ja na szcescie bede u tesciowej i potem u babci z moja rodzina. Tak wiec nie gotowalam nic w tym roku. Kupilam jedynie rybe, ktora przygotuje moja mama 🙂 U nas troche pusto przed tymi swietami. Dziewczyny ciecko pracuja 🙂 Ja mam juz wieczor wolny ale zwalam sie zaraz do wyrka i cos sobie poogladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Tyska 1 🙂
to tez masz super, jak spędzasz święta poza domkiem i nie masz na głowie tych przygotowań!
dobrze,że na głowie tyle nie mamy z tym gotowaniem! no i napewno apetycznie będzie nam się jadło, jak nam przygotują i pod nosek podstawią :P 😁
śliczne masz zdjęcie DZIDZI!!! to było 3D?? czy to będzie chłopczyk??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez będę zaraz do łóżeczka zmykać, żeby wypocząć na jutro 🙂
o 9.30 mam termin u fryzjera do uczesania, a co 🙂 trzeba zaszaleć i pięknie wyglądać 🙂 🙂 🙂
więc będę musiała wstać już po 8 ej 🙂
a dwie Wieczerze Nas czekają, bo u moich rodziców 17.00, a później u teściów 19.30 🙂
także trzeba nabierać sił! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie ja tylko na sekundkę złożyć Wam i Waszym maleństwom oczywiście życzenia
wesołych, radosnych Świat Bożego Narodzenia, odpoczywajcie kochane, zajadajcie przysmaki, cieszcie się pierwszymi świętami z maleństwami w brzuszkach 🙂 proszę żadnych łez w oczach
chyba że ze szczęścia, gdy wasze niunie i niunki będą was kopać po pysznej kolacji 🙂 🙂
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 buziaki dla was mamuśki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...