Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dziewczyny nie chcę żeby to źle zabrzmiało, ale może po prostu wymieńcie się numerami gg i tam sobie spokojnie pogadajcie?
zlosnica 😜

Złośnica? Po prostu uważam, że na takie intymne tematy i tak osobiste powinno się rozmawiać w intymnej atmosferze (jeśli o gg można to powiedzieć) a nie na forum, do którego dostęp mają wszyscy ludzie - nie napisałam tego złośliwie - przeciwnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
no niestety czasem potrafi byc brutalne Jak sobie czytam o tych problemach to zaczelam sie zastanawiac nad swoim zwiazkiem czy napewno jest ok jeszcze znowu cos wynajde hehe 🙂

no właśnie ja dopiero dojrzewam do tego żeby już nic nie wynajdowac bo wtedy to tylko gorzej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jakby nie było chyba wszystkie jesteśmy w ciąży no
alexia ja założe nowy wątek i tylko tam będziemy opisywać problemy z facetami będzie sprawiedliwie

Chciałaś powiedzieć "będziecie" 🙂 Ale pomysł dobry 🙂

no ja i inne które takie problemy mają bo ty szczęściaro nie masz tylko najlepszego faceta zgarnęłaś i do tego lubi F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Tyska i Frytus zniknęły 😞

obraziły się na mnie
dziewczyny nie obrażajcie sie no też mam prawo do własnej opinii tak jak wy prawo do wyrażania swoich emocji w taki czy inny sposób no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jakby nie było chyba wszystkie jesteśmy w ciąży no
alexia ja założe nowy wątek i tylko tam będziemy opisywać problemy z facetami będzie sprawiedliwie

Chciałaś powiedzieć "będziecie" 🙂 Ale pomysł dobry 🙂

no ja i inne które takie problemy mają bo ty szczęściaro nie masz tylko najlepszego faceta zgarnęłaś i do tego lubi F1

To prawda - jestem szczęściarą ale zanim nią zostałam też swoje przeszłam, więc uważam że mi się po tym wszystkim taki mąż należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jakby nie było chyba wszystkie jesteśmy w ciąży no
alexia ja założe nowy wątek i tylko tam będziemy opisywać problemy z facetami będzie sprawiedliwie

Chciałaś powiedzieć "będziecie" 🙂 Ale pomysł dobry 🙂

no ja i inne które takie problemy mają bo ty szczęściaro nie masz tylko najlepszego faceta zgarnęłaś i do tego lubi F1

To prawda - jestem szczęściarą ale zanim nią zostałam też swoje przeszłam, więc uważam że mi się po tym wszystkim taki mąż należy 😁


ja tez naszczescie juz nie moge narzekac na swojego bo zmienil sie az czasem mi trudno w to uwierzyc moje zaufanie do niego troche sie odbudowalo ale potrzebujemy jeszcze troche czasu ale i tak jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
na pewno się unormuje...
A widziałaś kiedyś małżeństwo bez problemów?? To normalne że małżeństwa i pary się w pewnych sprawach nie rozumieją dlatego wtedy potrzebna jest rozmowa...

nie no właśnie ja to rozumiem i ciągle uczę się tego małżeństwa i czasem wychodzi czasem mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie obrazilam sie !! 🙂 Tylko poszlam sie wykapac i oczywiscie poklocic troche z mym kochanym mezusiem 🙂 Wlasnie wygonilam go do salonu spac bo ja juz sie nachodzilam w nocy z lozka do lozka.. nie idzie z nim wytrzymac w nocy, TAK CHRAPIE ! i sie rzuca ze juz pierdziele.. niech od razu wychodzi a nie ja musze biegac i sie zloscic bo nie mog espac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
kurde jeszcze ta siara zaczela mi teraz mocniej leciec 😞 cala koszulke mam mokra w obrebie sutkow beznadzieja 😞

ja jeszcze tam nic nie mam całe sczęście
tylko te suty takie wstrętne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...