Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobranoc - Matylda - masz jeszcze Wiolę na froncie 😉 ja uciekam...

wiem Wiolę też lubię ale ja leże i mam laptopa na brzuchu bo tu inaczej si e nie da i normalnie lenkę chyba przegrzało bo się coś wścieka
jutro będę raniutko

Jutro będę raniutko??? Coś obietnicy nie dotrzymałaś, ja właśnie wstałam, umyłam się, ale nie zdążyłam się ubrać. Grzeje białą kiełbaskę i zaraz będę wcinać 😁 Kurcze czy Wy też tak puchniecie na twarzy? Ja wyglądam dzisiaj jak potwór z bagien, a usta to mam 2 rozmiary większe bez kolagenu i innych powiększaczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc Dziewuszki 🙂 Hehe Matylda dzisiaj Cię przegoniłam-WSTAWAJ!!!! 😁
Jak się Wam spało,mi ciulowo,boli mnie kręgosłup,uda,łydki i ręce nie wyspałam sie cholernie 😞 😞 I jeszcze sie tak nudze bo u mojego wszyscy spia,a ja jak zwykle wstalam pierwsza zjadlam sniadanko i zasiadlam do kompa,a tu też pustki...Jejku ile mozna spac.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobranoc - Matylda - masz jeszcze Wiolę na froncie 😉 ja uciekam...

wiem Wiolę też lubię ale ja leże i mam laptopa na brzuchu bo tu inaczej si e nie da i normalnie lenkę chyba przegrzało bo się coś wścieka
jutro będę raniutko

Jutro będę raniutko??? Coś obietnicy nie dotrzymałaś, ja właśnie wstałam, umyłam się, ale nie zdążyłam się ubrać. Grzeje białą kiełbaskę i zaraz będę wcinać 😁 Kurcze czy Wy też tak puchniecie na twarzy? Ja wyglądam dzisiaj jak potwór z bagien, a usta to mam 2 rozmiary większe bez kolagenu i innych powiększaczy 🥴

uuuu...byłas pierwsza....No moja buzia wyglada jak dupa tatara....a co to bedzie dalej ale usta mam normalne:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
to że nie pisałam nie znaczy że mnie nie było co sama do siebie miałam piać
z resztą tyle co zasiadłam zaraz miałam gości eh jeszcze w piżamie
a mnie teraz kopie i niedawno miałam znowu takie skurcze jak kiedyś tylko trzy i style a za to takie że aż oddychać nie można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hello
to że nie pisałam nie znaczy że mnie nie było co sama do siebie miałam piać
z resztą tyle co zasiadłam zaraz miałam gości eh jeszcze w piżamie
a mnie teraz kopie i niedawno miałam znowu takie skurcze jak kiedyś tylko trzy i style a za to takie że aż oddychać nie można

Jakie skurcze? Jak często się powtarzają? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hello
to że nie pisałam nie znaczy że mnie nie było co sama do siebie miałam piać
z resztą tyle co zasiadłam zaraz miałam gości eh jeszcze w piżamie
a mnie teraz kopie i niedawno miałam znowu takie skurcze jak kiedyś tylko trzy i style a za to takie że aż oddychać nie można

Jakie skurcze? Jak często się powtarzają? 😮

nie wiem o jaką częstotliwość ci chodzi ale zdarzyło się to drugi raz, pierwszy jakieś dwa tyg temu
ja nie wiem jak to opisać to jest takie nagłe, bardzo niziutko brzucha, bardzo i jak zakłuje to aż do kręgosłupa przechodzi dosłownie w s sekundzie aż tchu brakuje i tak się powtórzyło dwa razy i spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...