Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a Dorka tak w ogole duzo juz przytylas ? Jesli mozna zapytac hehe 😜 mi Twoj brzuch sie bardzo podoba, naprawde.. buzka szczupla, rece tez tylko brzuszek i biodra hehe fajnie ;D


w sumie wlasnie mi wszystko w biodra i brzuch poszlo ani w cycki ani w tylek mi nic nie przybylo a mam juz +10 kg przynajmniej tak bylo na ostatniej wizycie 😁 😁 wiec teraz pewnie z 11-12 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
jak patrze na inne brzuszki o tez sie tak zastanawiam nad swoim olbrzymem 😁 😁 bo wcale duzo nie jem a tym bardziej nie jem rzeczy od ktorych bym mogla duzo przytyc 🙂 a co dopiero bedzie w 9 mcu bede istna slonica a co do depilacji to juz wogole ostatnio zaczelam sie juz na czuja golic bo nie daje rady 😁 😁 😁 😁

ja chudzina, przytyłam 15 kg, mało jem bo nie mam apetytu więc jak już jem to całkiem niezdrowo, ale słodyczy też jakby mniej niż jeszcze miesiąc temu
dziecko w 20 tyg miało wagę porównywalną z innymi więc nie wiem
jestem wysoka więc słyszałam że u takich brzuszki wyglądają nieco inaczej
są na kształt takiej wypuczonej piłeczki ale to dopiero w 8 miesiącu więc nie wiem
ja to powaznie prawie nic z resztą jutro jakies zdjęcie trzasnę to zobaczycie


ja tez nie wiem od czego to zalezy 🙂 czekamy z niecierpliwoscia na aktualna fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
powiem wam ze kupilam w 3-4 mcu ciazy spodnie i spodniczke ciazowa i zaczyna ona byc za mala musze ja sprzedac i kupic sobie cos innego wiekszego 😁 masakra a co sadzicie o ogradniczkach ??

ja dokładnie w ostatni weekend października kupiłam jedyne spodnie ciążowe w H&M rozmiar 38( dziś już o tym pisałam) i w sumie mogę w nich chodzic cały czas tylko widzę że w udach coraz mnie mam w nich luzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
A mi lewego cycka siaraaa zalała no wykapałam sie czysta ehh i zafajdana piżamka nie no super extra ;D


mnie to tez czasem wkurzam bo lubie siedziec w pizamce koszulce przed kompem a tu caly czas leci mi ta siara moze nie w jakis ilosciach olbrzymich ale wkurzajace to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
powiem wam ze kupilam w 3-4 mcu ciazy spodnie i spodniczke ciazowa i zaczyna ona byc za mala musze ja sprzedac i kupic sobie cos innego wiekszego 😁 masakra a co sadzicie o ogradniczkach ??

ja dokładnie w ostatni weekend października kupiłam jedyne spodnie ciążowe w H&M rozmiar 38( dziś już o tym pisałam) i w sumie mogę w nich chodzic cały czas tylko widzę że w udach coraz mnie mam w nich luzu


ja kupilam tez 38 rozmiar i wszystko jest ok tylko mnie zaczelo uciskac w dolna czesc brzuszka wiec nie chce za bardzo ich nosiac i teraz chodze tylko w leginsach ciazowych bo sa najwygodniejsze i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂 ale zastanawiam sie nad ogrodniczkami wlasnie czy sobie nie kupic ale nie typowe jensowe tylko sa teraz takie fajne czarne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a ja spodniczki ani razu nie mialam, bo nie moge dla siebie znalezc zadnej;/ a ja mam kilka par legginsow i najwygodniej mi sie w nich chodzi, jeszcze miesiac ponad temu to chodzilam w normalnych jeansach z przed ciazy, ale teraz to za chiny bym sie w nie nie wcisnela 😁


a leginsy masz ciazowe czy zwykle ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja wróciłam ale jestem zmęczona idę jeszcze po jakieś sałatki bo ja u kogoś jeść nie mogę
Dorka ty jesteś pewna że to ciąża pojedyncza a nie mnoga????? ja To chyba nawet w kwietniu nie będę takiego miała
dziś byłam u takiej rodzinki z którą nie widziałam się kilka lat i wiem że nie mogli nic wiedzieć i porozbierana tam byłam bo mi strasznie gorąco było i wiecie że nikt nic nie zauważył
a tak sobie myślę gdzie się Tyska podziała ??????????


hehe nic nie wiadomo rozne sa przypadki moze jedna za drugą się schowała hehe 😁 a co do tyski to moze zabalowala gdzies ostro 😁 i nie jest w stanie usiasc do kompa bo teraz odsypia albo gdzies wyjechala 🙂

nie ale poważnie ja się nie zbijam ani nic tylko normalnie masz duży brzuch tzn według mnie każda ma duży bo ja prawie nic, no jak po jakimś większym jedzeniu kurde od czego to zależy???

Zobaczysz Matylda jak cię za miesiac wypierdzieli to nie bedziesz chciala nam pokazac swego brzuchola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
mam 2 pary ciazowych, ale w zwyklych tez chodze bo nie roznia sie za bardzo 😉


ja mam ciazowe ale normalnie z tym pasem ciazowym kupilam sobie jakis czas temu na allegro
http://moda.allegro.pl/spodnie-legginsy-ciazowe-rurki-jeans-wiskoza-l-xl-i1334927926.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda-niby 15 kg przytyłas to gdzie Ci te kilogramy weszły?? He pewnie w dupcie 🙂 Ja przytylam tylko 6 i specjalnie duzego brzucha też nie mam,ale do niskich też nie naleze(172)Hmmmm....Może Nas centralnie wypierdzieli w 8 miesaicu,ale to dobrze za długo z bagazem nie pochodzimy 🙂
A co do spodni,leginsow to ja tez preferuje leginsy,w spodniach nie chodze bo mi nie wygodnie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Matylda-niby 15 kg przytyłas to gdzie Ci te kilogramy weszły?? He pewnie w dupcie 🙂 Ja przytylam tylko 6 i specjalnie duzego brzucha też nie mam,ale do niskich też nie naleze(172)Hmmmm....Może Nas centralnie wypierdzieli w 8 miesaicu,ale to dobrze za długo z bagazem nie pochodzimy 🙂
A co do spodni,leginsow to ja tez preferuje leginsy,w spodniach nie chodze bo mi nie wygodnie;/

ja dokładnie wiem gdzie mi to weszło
1.policzki
2.uda
3.tyłek
leginsów nie mam bo nawet nie wiem to czego to ubierać bo ja taka nie na czasie jestem
nie mam żadnej dłuższej tuniki a w normalnej koszulce bądź bluzce i leginsach czułabym sie jak w samych rajtuzach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
hehe rzeczywiscie ciekawe gdzie matyldzie weszly te kg 😁 😁 😁 bo po zdjeciach tez nie widac zbytnio 🙂

ej zobaczcie jak wyglądam na NK tak normalnie najlepiej to jeszcze tam wstecz gdzie mnie całą widać a jutro może wstawię coś nowego to zobaczycie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...