Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jednak piłam normalnego szampana tzn bądźmy szczerzy lampkę jakiegoś wina musującego i chyba tym dziecko uśpiłam do dopiero dziś się obudziła
ale jakoś kiepsko się czuję chyba mam kaca.......................hehe
i dalej nie wiem co tu robić no szok, chyba w koncu zajmę się pisaniem tej pracy bo jakieś postanowienie trzeba mieć.............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja jednak piłam normalnego szampana tzn bądźmy szczerzy lampkę jakiegoś wina musującego i chyba tym dziecko uśpiłam do dopiero dziś się obudziła
ale jakoś kiepsko się czuję chyba mam kaca.......................hehe
i dalej nie wiem co tu robić no szok, chyba w koncu zajmę się pisaniem tej pracy bo jakieś postanowienie trzeba mieć.............................

przestan dzisiaj bedziesz prace pisala 😁 😁 😁 odpuść sobie 😁 do poniedziałku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja jednak piłam normalnego szampana tzn bądźmy szczerzy lampkę jakiegoś wina musującego i chyba tym dziecko uśpiłam do dopiero dziś się obudziła
ale jakoś kiepsko się czuję chyba mam kaca.......................hehe
i dalej nie wiem co tu robić no szok, chyba w koncu zajmę się pisaniem tej pracy bo jakieś postanowienie trzeba mieć.............................

przestan dzisiaj bedziesz prace pisala 😁 😁 😁 odpuść sobie 😁 do poniedziałku 😎


właśnie Matylda wszystkie postanowienia noworoczne zaczyna się od poniedziałku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pychotka ;D czekam dzis z utesknieniem aż mi sie dzidzia zacznie ruzac wczoraj to aż płakałam ze szcześcia jak miałam taki mocne kopniaczki ;] i na prawą strone się pcha ;D ciekawa jestem jaka płeć tak się zastanawiam czy mnie intuicja nie zawiedzie ;] ale płeć dowiem się w lutym więc nie wiem czy nie zaczekać do porodu będzie niespodzianka ;D ;O jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Pychotka ;D czekam dzis z utesknieniem aż mi sie dzidzia zacznie ruzac wczoraj to aż płakałam ze szcześcia jak miałam taki mocne kopniaczki ;] i na prawą strone się pcha ;D ciekawa jestem jaka płeć tak się zastanawiam czy mnie intuicja nie zawiedzie ;] ale płeć dowiem się w lutym więc nie wiem czy nie zaczekać do porodu będzie niespodzianka ;D ;O jak myślicie?
to wasza decyzja ja bym nie wytrzymałą chciałabym wiedziec kogo nosze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Pychotka ;D czekam dzis z utesknieniem aż mi sie dzidzia zacznie ruzac wczoraj to aż płakałam ze szcześcia jak miałam taki mocne kopniaczki ;] i na prawą strone się pcha ;D ciekawa jestem jaka płeć tak się zastanawiam czy mnie intuicja nie zawiedzie ;] ale płeć dowiem się w lutym więc nie wiem czy nie zaczekać do porodu będzie niespodzianka ;D ;O jak myślicie?

Ja też czekam by dowiedzieć sie kogo nosze w brzuszku,w poniedzialek mam wizyte...Ja bym juz chciala wiedziec....Już bym wiedziala w jakich mniej wiecej kolorach wszystko szykowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Ja spróbuje wytrzymać i do piero w kwietniu się dowiedzieć cio mam ;D nawet nie wiem jakie imię bym wybrała dla chłopczyka nie wiem nic mi na myśl nie przychodzi ;] dla dziewczynki to łądne Kornelia Emilka ;p

No ładne Emilka 🙂 🙂 🙂
A nad chłopcem nie myslalas 🙂a kogo bys wolala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A człopczyk nie wiem nie mam pojęcia raczej chcę i czuje że będzie dziewczynka ale nie wiem 😉 na razie żeby zdrówko było bo w lutym będę załatwiać termin na cywilny ;] już mi ciotka gdzieś krawcową załatwiła mówi że piekne szyje sukienki ostatnio dziewczyna w 9 mies brała ślub ;] no ja będę mieć spory brzusio ale mam nadzieję ze bede łądna panna młoda ;] hi ;D pokaże wam zdjątka z cywilnego na pewnooo ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
A człopczyk nie wiem nie mam pojęcia raczej chcę i czuje że będzie dziewczynka ale nie wiem 😉 na razie żeby zdrówko było bo w lutym będę załatwiać termin na cywilny ;] już mi ciotka gdzieś krawcową załatwiła mówi że piekne szyje sukienki ostatnio dziewczyna w 9 mies brała ślub ;] no ja będę mieć spory brzusio ale mam nadzieję ze bede łądna panna młoda ;] hi ;D pokaże wam zdjątka z cywilnego na pewnooo ;]

A czemu nie poczekacie ze ślubem jak dzidiza sie urodzi??? 🙂 Mi tam do ślubu sie nie spieszy...nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam słoneczko ;* że tak długo nie odpisywałam ale komputerek był zajęty chwilowo i nie miałam jak ci oppisać.. wybacz. A co do ślubu to tak zaplanowalimy... hcemy teraz cywilny a kościelny za 2 3latka jak dzidzia będzie większa i ja dojdę w miarę do ładu ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja tez polozylam sie spac prezd druga o 1 juz bylam ze swoim w domu i sylwestra rowniez wogole nie odczulam i obiecalam sobie ze w przyszlym roku to sie zmieni 🙂

frytus ciesze sie ze spedzilas sylwestra ze swoim moze sie ulozy powolutku wszystko tylko badz stanowcza i nie daj sobie wejsc na glowe miej dystans do niego

Agusia ja bym nie wytrzymala z niepewnoscia do porodu 🙂

a co do slubu to ja wole konkubinat hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczynki ja tez polozylam sie spac prezd druga o 1 juz bylam ze swoim w domu i sylwestra rowniez wogole nie odczulam i obiecalam sobie ze w przyszlym roku to sie zmieni 🙂

frytus ciesze sie ze spedzilas sylwestra ze swoim moze sie ulozy powolutku wszystko tylko badz stanowcza i nie daj sobie wejsc na glowe miej dystans do niego

Agusia ja bym nie wytrzymala z niepewnoscia do porodu 🙂

a co do slubu to ja wole konkubinat hehe 😁 😁

Tak jak mówisz,konkubinat fajne określenie 🙂 hihi 🙂 siedze teraz z Tesciowa bo moj pojechal pracowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...