Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jakiś idiota wrzucił petardę do śmietnika pod moimi oknami.. rozpieprzyło śmietnik i pełno śmieci fruwa 😜 Tak się zlękłam, że aż mała się wiercić zaczęła.. IDIOTA :P
Zaraz pewnie przyjedzie straż i będą gasić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja wlasnie popijam sobie kakao zaraz musze na chwile skoczyc do sklepu ale osiedlowego wiec zbytnich kolejek pewnie nie bedzie A co do sylwestra tez jakos bardzo go nie odczowam bo wybieram sie tak naprawde na druga strone ulicy 🙂 A co do szampana tez zamierzam wypic lampke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Tardyferon Fol biore juz 11 dni.. wczesniej nie zauwazylam zeby bylomi po nich nie dobrze a dzisiaj jest 😞



wiec chyba to nie od tego bo ja zaczelam sie zle czuc po nim juz po jednej tabletce jak ci nie przejdzie to spribuj nie wziasc jednej i zobaczysz czy cos sie zmieni to moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki.

Ja dzisiaj pierogi z mięsem na kolację mam. Kupie Piccolo i się upiję 🙂 Sama będę w domu więc nie będzie żadnych fajerwerków 🙂
Zostałam zaproszona na 2 imprezy ale za cholerę nie zamienię łóżka i rozciągniętej pidżamy na siedzenie przy stole i wpatrywanie się w ludzi, którzy żrą i chleją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam co pisałyście pod moją nieobecność, jak zwykle dużooo tego 🙂 A tam taki sylwester ani potańczyć ani wypić eee ten sylwester wyjątkowo mi obojętny moge go przespać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze tańcz, jesli tylko się dobrze czujesz 🙂 ja się żle czuje i nie tańczyłabym a poza tym zawsze jak widziałam tańczącą kobietę to dla mnie tak trochę śmiesznie wyglądało i teraz też bym się tak czuła hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...