Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja zmykam do łóżeczka, bo prawa strona brzucha mnie ciągnie... Jak zwykle... córa mi się tam układa... 🤢 a to nie jest najprzyjemniejsze 🤢 Czas na leżenie plackiem i Tv 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
hehe frytus, ja mam to samo 😁 mam ochote na pomarańcza ale nie chce im sie tam krecic..
jak wasze dzidzie zniosly huk od petard? moja po powrocie do domu wariowała jak głupia, chyba się troche przestraszyła 😞 dzisiaj to mnie tak skopała, że aż bolało 🤨

Moje sie bało tak samo jak ja 😞 biedne zaczeło tak fikać ze masakra: 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam ale jestem zmęczona idę jeszcze po jakieś sałatki bo ja u kogoś jeść nie mogę
Dorka ty jesteś pewna że to ciąża pojedyncza a nie mnoga????? ja To chyba nawet w kwietniu nie będę takiego miała
dziś byłam u takiej rodzinki z którą nie widziałam się kilka lat i wiem że nie mogli nic wiedzieć i porozbierana tam byłam bo mi strasznie gorąco było i wiecie że nikt nic nie zauważył
a tak sobie myślę gdzie się Tyska podziała ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie nie kopie moze jutro 😉 dzis dzidzia nie chce... 🙂 nic nie poradzę ;D a jak się czujecie. Ja się normalnie tak przejadłam żę nigdy w życiu taka przejedzona sie nie czułam ;O po prostu zachciało mi sie jesc i jak jadłam to tego nie odczuwałam. Odeszłam od talerza i normalnie jestem bąk.. jak piłeczka normalnie mnie turlać teraz haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja wróciłam ale jestem zmęczona idę jeszcze po jakieś sałatki bo ja u kogoś jeść nie mogę
Dorka ty jesteś pewna że to ciąża pojedyncza a nie mnoga????? ja To chyba nawet w kwietniu nie będę takiego miała
dziś byłam u takiej rodzinki z którą nie widziałam się kilka lat i wiem że nie mogli nic wiedzieć i porozbierana tam byłam bo mi strasznie gorąco było i wiecie że nikt nic nie zauważył
a tak sobie myślę gdzie się Tyska podziała ??????????


hehe nic nie wiadomo rozne sa przypadki moze jedna za drugą się schowała hehe 😁 a co do tyski to moze zabalowala gdzies ostro 😁 i nie jest w stanie usiasc do kompa bo teraz odsypia albo gdzies wyjechala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie dzidzia caly czas kopie dzisiaj ale czasami tez tak mam ze caly dzien jest nadzwyczaj spokojna ze zaczynam martwic sie czy wszystko ok ale zazwyczaj wieczorem daje mi pozniej tak popalic 🙂 najbardziej nie lubie jak mi sie uklada na wysokosci pepka wzdluz to wtedy mam tak naciagnieta skore brzucha ale i tak uwielbiam to uczucie wiercenia sie kopania itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja wróciłam ale jestem zmęczona idę jeszcze po jakieś sałatki bo ja u kogoś jeść nie mogę
Dorka ty jesteś pewna że to ciąża pojedyncza a nie mnoga????? ja To chyba nawet w kwietniu nie będę takiego miała
dziś byłam u takiej rodzinki z którą nie widziałam się kilka lat i wiem że nie mogli nic wiedzieć i porozbierana tam byłam bo mi strasznie gorąco było i wiecie że nikt nic nie zauważył
a tak sobie myślę gdzie się Tyska podziała ??????????


hehe nic nie wiadomo rozne sa przypadki moze jedna za drugą się schowała hehe 😁 a co do tyski to moze zabalowala gdzies ostro 😁 i nie jest w stanie usiasc do kompa bo teraz odsypia albo gdzies wyjechala 🙂

nie ale poważnie ja się nie zbijam ani nic tylko normalnie masz duży brzuch tzn według mnie każda ma duży bo ja prawie nic, no jak po jakimś większym jedzeniu kurde od czego to zależy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak patrze na inne brzuszki o tez sie tak zastanawiam nad swoim olbrzymem 😁 😁 bo wcale duzo nie jem a tym bardziej nie jem rzeczy od ktorych bym mogla duzo przytyc 🙂 a co dopiero bedzie w 9 mcu bede istna slonica a co do depilacji to juz wogole ostatnio zaczelam sie juz na czuja golic bo nie daje rady 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja wróciłam ale jestem zmęczona idę jeszcze po jakieś sałatki bo ja u kogoś jeść nie mogę
Dorka ty jesteś pewna że to ciąża pojedyncza a nie mnoga????? ja To chyba nawet w kwietniu nie będę takiego miała
dziś byłam u takiej rodzinki z którą nie widziałam się kilka lat i wiem że nie mogli nic wiedzieć i porozbierana tam byłam bo mi strasznie gorąco było i wiecie że nikt nic nie zauważył
a tak sobie myślę gdzie się Tyska podziała ??????????


hehe nic nie wiadomo rozne sa przypadki moze jedna za drugą się schowała hehe 😁 a co do tyski to moze zabalowala gdzies ostro 😁 i nie jest w stanie usiasc do kompa bo teraz odsypia albo gdzies wyjechala 🙂

nie ale poważnie ja się nie zbijam ani nic tylko normalnie masz duży brzuch tzn według mnie każda ma duży bo ja prawie nic, no jak po jakimś większym jedzeniu kurde od czego to zależy???


powiem szczerze ze nie mam pojecia tez sie tak zastanawiam bo czasem jest tak ze dziewczyny ktore maja wiekszy mniejsze brzuchy rodza wieksze dzieciaczki od tych ktore mialy super duze brzuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
jak patrze na inne brzuszki o tez sie tak zastanawiam nad swoim olbrzymem 😁 😁 bo wcale duzo nie jem a tym bardziej nie jem rzeczy od ktorych bym mogla duzo przytyc 🙂 a co dopiero bedzie w 9 mcu bede istna slonica a co do depilacji to juz wogole ostatnio zaczelam sie juz na czuja golic bo nie daje rady 😁 😁 😁 😁

ja chudzina, przytyłam 15 kg, mało jem bo nie mam apetytu więc jak już jem to całkiem niezdrowo, ale słodyczy też jakby mniej niż jeszcze miesiąc temu
dziecko w 20 tyg miało wagę porównywalną z innymi więc nie wiem
jestem wysoka więc słyszałam że u takich brzuszki wyglądają nieco inaczej
są na kształt takiej wypuczonej piłeczki ale to dopiero w 8 miesiącu więc nie wiem
ja to powaznie prawie nic z resztą jutro jakies zdjęcie trzasnę to zobaczycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...