Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejo!
Liwio, Fabianie i Kacperku- samych radosnych i wesołych dni, dobrego am am, dużo siły do rozrabiania i milion buziaków!

ale się napaliłam na te chusty przez was....
jak byłam w krakowie to pod wawelem była jakaś akcja i tam m.in. było stoisko z chustami i nosidełkami i uczyli jak to zakładać i wiązać ale jak cenę usłyszałam to mi te chusty z głowy wyleciały (zresztą trochę mnie tam olali bo pewnie młoda klienta= gorsza klientka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
Hejo!
Liwio, Fabianie i Kacperku- samych radosnych i wesołych dni, dobrego am am, dużo siły do rozrabiania i milion buziaków!

ale się napaliłam na te chusty przez was....
jak byłam w krakowie to pod wawelem była jakaś akcja i tam m.in. było stoisko z chustami i nosidełkami i uczyli jak to zakładać i wiązać ale jak cenę usłyszałam to mi te chusty z głowy wyleciały (zresztą trochę mnie tam olali bo pewnie młoda klienta= gorsza klientka)


co ty !!
właśnie młoda=a może ją namówimy?

moje dziecko się obudziło..
i podnosi przewijak stópkami 😁 !!
oj chyba złe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez jak trochę bede miala wiecej czasu to sie wybiore na taki kurs 🙂 bo to jednak zawsze lepiej jak na zywo ktos pokaze niz z instrukcji 😎
tylko ja sie juz oczywiscie spotkałam z "życzliwymi" komentarzami moherowych bab, że dziecku krzywde robie i czy mnie na wózek nie stać.... nosz kur... no ale w nosie to mam, stare pruchna mi dzieci nie beda wychowywac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=NJg7sg05XgM

Tylko sie nie smiac to moj pierwszy filmik ok 🙂

Filmik super Ci wyszedł!!!!!, muza fajna (chyba sobie zapożyczę 😜 ) i muszę Ci powiedzieć, że fajnie Ci w dłuższych włosach 😁


Zapozyczaj 🙂uwazalam ze ona jest idealna do tego!te wlosy zapuszczalam specjalnie na slub a dzien po juz mialam krotkie znowu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andżelika - tam na końcu filmiku masz błąd... Powinno być przyszedłeś na świat 🙂


Widzisz czyli do konca nie jest w nim wszystko ok trzeba poprawic 🙂

Ale ogólnie bardzo mi się filmik podoba! Na prawdę. 🤪 🤪 🤪 Ja niedługo robię drugi z większą ilością zdjęć poczynając od moich i Ł., poprzez test ciążowy, ciąże i dopiero Maję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz..
☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Fabianku, zdrówka i apetytu, i spokojnych nocy dla mamusi, i rozrabiaj i rośnij 😘

Hieh.. do dzisiaj pamiętam jak Andziucha napisała że ma skurcze i poszła do sąsiadki nas w niepewności zostawiając..

no zaraz mi zwali przewijak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, moje nowe guru też mówi NIE dla chustowania dzieci poniżej 3 miesiąca: bo do tego czasu dziecko nie ma jeszcze stabilnej główki, główka jest cięższa niż ciało i mały nie ma nad nią jeszcze takiej kontroli: ale po tym czasie mówi: TAAAK ! bo wtedy dzieciątko ma już możliwość korygowania swojego położenia samodzielnie, bo jak się krztusi to może samo zmienić pozycję. dziecko w tym wieku już się kręci na boki, już się turla, więc i ja nie widze powodów dla zdecydowanego nie.

A w jednym ma rację: człowiek jest istotą spionizowaną i w pionie się rozwija: do tego dochodzi bliskość i ciepło matki, dlatego ja mówię chuście zdecydowane TAK
i będę chustować 😜

Kasia - moje zdanie znasz- nie chcę się powtarzać, gdyby to była naturalna pozycja dziecka to urodziłoby się z umiejętnością siedzenia i chodzenia, nie bez kozery natura tak to wymyśliła, że dziecko póki małe to tylko leży 🙂 Gdyby Wito umiał już samodzielnie siedzieć to co innego ale dopóki nie umie to mnie nikt nie przekona - Tyle w temacie 🙂
Zresztą każda mama robi co chce, a co do bliskości to są tysiące okazji do niej - to dla mnie nie argument 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Bosz..
☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Fabianku, zdrówka i apetytu, i spokojnych nocy dla mamusi, i rozrabiaj i rośnij 😘

Hieh.. do dzisiaj pamiętam jak Andziucha napisała że ma skurcze i poszła do sąsiadki nas w niepewności zostawiając..

no zaraz mi zwali przewijak 😁


A pozniej meczylam sie 20 godzin w bolu i krzyku 🙂 i napisalam jak juz bylo po 🙂 to byl porod po cichu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
andziucha fajny filmik
a ja nie wrzuce co sie nie da ☺️

😞

też żałuję

Może jest za długi, ile trwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ola, nie chcę wdawać się w dyskusję: każda z nas ma swoje zdanie i wychowuje dziecko po swojemu. I nie ma co komentować 🙂


Dorka, miałam pytać się : jak przechowywałaś te produkty jadalne które swego czasu przygotowałaś dla Amelki?
Kupiłam wczoraj filet z indyka ( bo brak ekologicznej kury w sklepie ) i będę dzisiaj gotowac rosołek dla mojego Turlańca 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...