Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

niksssa napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobra moja złota myśl
mnie się wydaje że tu nie chodzi o to że ma się inne zdanie tylko o to jak się kogoś traktuje jeśli takowe posiada
chodzi mi o to co dziewczyny napisały tj Ola i Kasia , że często szydzi się , naśmiewa, albo obraża i nie ciągnie tematu bo tak jest wygodniej
i nie mam tu na myśli kogoś konkretnego tylko ogólnie nasz naród , a już o przyjęciu jakieś krytyki to w ogóle mowy nie ma
może po prostu zacznijmy akceptować ludzi takimi jakimi są razem z ich poglądami ( jeśli te nie obrażają innych )
bo z nami jest tak że jak" ja" w coś wierzę to tak ma być i basta koniec tematu- bo ja zdania nie zmienie
kurwa nie to chciałam napisać ale mi się ryczeć chce i juz nic nie napiszę
może po prostu bądźmy bardziej otwarte ale w taki ludzki sposób bez obrażania i szydzenia z nikogo



to chyba nie kwestia narodu ale charakteru. no ale popieram. 😉

no z tym narodem trochę przesadziłam 😁 ale chodziło mi bardziej o pewien "ogół" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
kasjalena 😘
No to widze, że nie tylko mi sie podoba imie Anielka 🙂


Hmmm to jak mówimy już o imionach to na mnie moja babcia mówiła MIRINDA 😮 🤪 🤪


no to jest i Mirinda i coca-cola 🙂 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny temat do sprzeczki -
słucham disco polo 🙂 lubię 😁

🤪 🤪 🤪 🤪

nie to, że chce zaczynać jakąś sprzeczkę - tylko wspominam, bo akurat sobie radio zarzuciłam z disco polo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Madzia - nie mogłaś napisac wczesniej o tym RATATAUJ 😉 to moze bym sie skusila i zrobila i wydała swoją opinie a tak to jest spageti, bo to co dziewczyny polecały to nie na moje umiejętności 😜
Prababcia Nikoli - mówi na nią Koka-kola (bez komentarza) bo nigdy nie pamieta i nie moze wymówić Nikola.... no cóz
Nina - Noemi to ładne imię jak dla mnie ale trudne do zapamiętania - takie mam wrażenie....
u mnie będzie Kalinka albo UWAGA - Anielka 🙂 a na chłopca nie mam pomysłu.
Ola - gdzie Ty?

Nina - juz żle napisałam - sorka Naomi....
U mnie miala byc kalinka !! 🙂 🙂 Krzys i Kalinka. Jak nie zmieni mi sie nic to przy dziewczynce bedzie Kalinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Madzia - nie mogłaś napisac wczesniej o tym RATATAUJ 😉 to moze bym sie skusila i zrobila i wydała swoją opinie a tak to jest spageti, bo to co dziewczyny polecały to nie na moje umiejętności 😜
Prababcia Nikoli - mówi na nią Koka-kola (bez komentarza) bo nigdy nie pamieta i nie moze wymówić Nikola.... no cóz
Nina - Noemi to ładne imię jak dla mnie ale trudne do zapamiętania - takie mam wrażenie....
u mnie będzie Kalinka albo UWAGA - Anielka 🙂 a na chłopca nie mam pomysłu.
Ola - gdzie Ty?

Nina - juz żle napisałam - sorka Naomi....
U mnie miala byc kalinka !! 🙂 🙂 Krzys i Kalinka. Jak nie zmieni mi sie nic to przy dziewczynce bedzie Kalinka 🙂


to będą dwie forumowe Kalinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam każdy rodzaj muzyki lubię gdzie sa fajne kawałki 🙂 z disco polo to jest tak ze nikt nie lubi a jak sie włącza albo gra na weselach to dziwnym trafem wszyscy śpiewają razem z wokalista i o dziwo znają słowa hahah
a tak serio najbardziej lubie rock 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja tam każdy rodzaj muzyki lubię gdzie sa fajne kawałki 🙂 z disco polo to jest tak ze nikt nie lubi a jak sie włącza albo gra na weselach to dziwnym trafem wszyscy śpiewają razem z wokalista i o dziwo znają słowa hahah
a tak serio najbardziej lubie rock 🙂


no właśnie! 😁
Nie no tak na prawdę to lubię prawie każdy gatunek... ważne żeby mi wpadło w ucho, ale w disco polo to wpada mi w ucho wiele kawałków... 🙂 to znaczy tych starych, bo te nowe to jakieś takie nie teges....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polskich męskich uwielbiam braci Cugowskich 😘 ☺️
a ze starych uwielbiam The Beatles ☺️
a znacie ten kawałek "senny szept" Czerwone gitary ,kilka razy na mojej płycie ze ślubu leciała bo tak ja z Danielem lubimy-tak mnie się przypomniało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj z rana miałam jazde na stare kawałki i wyłam razem z lipnicką do "piosenki księzycowej" heheh, aa pozniej katowałam "zazdrość" hey
a tak to lubie wszystko (disco polo tylko na weselach bo na trzeźwo nie zniese - prosże sie tylko nie obrażać 😉 ) , ostatnio reggae ale to jamajskie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja tam każdy rodzaj muzyki lubię gdzie sa fajne kawałki 🙂 z disco polo to jest tak ze nikt nie lubi a jak sie włącza albo gra na weselach to dziwnym trafem wszyscy śpiewają razem z wokalista i o dziwo znają słowa hahah
a tak serio najbardziej lubie rock 🙂


no właśnie! 😁
Nie no tak na prawdę to lubię prawie każdy gatunek... ważne żeby mi wpadło w ucho, ale w disco polo to wpada mi w ucho wiele kawałków... 🙂 to znaczy tych starych, bo te nowe to jakieś takie nie teges....


racja stara muzyka jest w ogóle lepsza słuchałas albo słuchasz może ENERGY albo MANIECZKI cała ta muza z Kołobrzega to było coś normalnie dziewictwo na niej straciłam hahaha a teraz wszystko co wychodzi to szit 🙂 tez tak czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja tam każdy rodzaj muzyki lubię gdzie sa fajne kawałki 🙂 z disco polo to jest tak ze nikt nie lubi a jak sie włącza albo gra na weselach to dziwnym trafem wszyscy śpiewają razem z wokalista i o dziwo znają słowa hahah
a tak serio najbardziej lubie rock 🙂


no właśnie! 😁
Nie no tak na prawdę to lubię prawie każdy gatunek... ważne żeby mi wpadło w ucho, ale w disco polo to wpada mi w ucho wiele kawałków... 🙂 to znaczy tych starych, bo te nowe to jakieś takie nie teges....


racja stara muzyka jest w ogóle lepsza słuchałas albo słuchasz może ENERGY albo MANIECZKI cała ta muza z Kołobrzega to było coś normalnie dziewictwo na niej straciłam hahaha a teraz wszystko co wychodzi to szit 🙂 tez tak czujecie?

ja dziewictwo straciłam na Lipnickiej i Porterze (tj z muzyką w tle)
hehe ale i tak w głowie mi tylko IGLESIAS szumi bo odkąd pamiętam P. miał to w samochodzie i ma 4 samochód odkad go znam a płyta ta sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja tam każdy rodzaj muzyki lubię gdzie sa fajne kawałki 🙂 z disco polo to jest tak ze nikt nie lubi a jak sie włącza albo gra na weselach to dziwnym trafem wszyscy śpiewają razem z wokalista i o dziwo znają słowa hahah
a tak serio najbardziej lubie rock 🙂


no właśnie! 😁
Nie no tak na prawdę to lubię prawie każdy gatunek... ważne żeby mi wpadło w ucho, ale w disco polo to wpada mi w ucho wiele kawałków... 🙂 to znaczy tych starych, bo te nowe to jakieś takie nie teges....


racja stara muzyka jest w ogóle lepsza słuchałas albo słuchasz może ENERGY albo MANIECZKI cała ta muza z Kołobrzega to było coś normalnie dziewictwo na niej straciłam hahaha a teraz wszystko co wychodzi to szit 🙂 tez tak czujecie?

ja dziewictwo straciłam na Lipnickiej i Porterze (tj z muzyką w tle)
hehe ale i tak w głowie mi tylko IGLESIAS szumi bo odkąd pamiętam P. miał to w samochodzie i ma 4 samochód odkad go znam a płyta ta sama 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 u Daniela z Energy tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
z polskich męskich uwielbiam braci Cugowskich 😘 ☺️
a ze starych uwielbiam The Beatles ☺️
a znacie ten kawałek "senny szept" Czerwone gitary ,kilka razy na mojej płycie ze ślubu leciała bo tak ja z Danielem lubimy-tak mnie się przypomniało 🙂


ja znam, śliczna piosenka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
ja disco polo też lubię ale bardziej chodzi mi o to "umc umc " bo z tych tekstów to można się polać 😁


dokładnie - teksty to są beznadziejne... no ale to umc, umc jest zajebiste! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...