Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wysłałam przyszłej teściowej maila z podziękowaniem, bo w paczce swój udział też miała, co ja się biedna namęczyłam nad tym mailem! żeby jakoś ładnie i gramatycznie było, ale kurde co raz to czytałam i coraz gorzej to wyglądało 😁 Zresztą ja się boję pisać, bo nie każdy rozumie moje poczucie humoru ☺️

Trzeba jej było najpierw polskie pół litra wysłać, wtedy i by po polsku rozumiała i poczucie humoru tez by miała.. Po wódeczce to się człowiek z każdym i w każdym języku dogada, a najlepiej na migi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ola mam nadzieję, że w poniedziałek w Smyku coś jeszcze będzie. 🙂 Wyślę męża po kombinezon, bo jutro nie może 😞 Dzięki za info 🙂

No ja tego nie wiem, a w sobotę nie możecie? Tam masa ludzi łazi, rozmiarówka już przebrana.. W sumie to tylko na dziewczyńskiej stronie byłam 😁 Nie wiem co jest u chłopaków i czy tam też kombinezony mają. Kurde masa zajebistych ciuchów jest ale letnich, sukienki boskie, body, spodnie, skarpetki.. no ale teraz szkoda kasy ładować, zwłaszcza że nie wiem jaka będzie duża.


Niestety nie możemy w sobotę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wysłałam przyszłej teściowej maila z podziękowaniem, bo w paczce swój udział też miała, co ja się biedna namęczyłam nad tym mailem! żeby jakoś ładnie i gramatycznie było, ale kurde co raz to czytałam i coraz gorzej to wyglądało 😁 Zresztą ja się boję pisać, bo nie każdy rozumie moje poczucie humoru ☺️

Trzeba jej było najpierw polskie pół litra wysłać, wtedy i by po polsku rozumiała i poczucie humoru tez by miała.. Po wódeczce to się człowiek z każdym i w każdym języku dogada, a najlepiej na migi 😁 😁 😁

Hehe spakować w winrarze i wysłać ^^ mam karton z domowymi trunkami- 2 butelki nalewki aroniowej ale nie chcieli na poczcie przyjąć ( a mówiłam, że to tylko KOMPOT)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
http://allegro.pl/next-upsy-daisy-cudne-cieple-kozaczki-uk3-20-wew12-i1846683225.html
ola pod kolor kombinezonu by ci pasowały ☺️

No ładne ale one mają twardą podeszwę a ja póki ona nie chodzi nie chcę twardej, no i kombinezon ma butki w komplecie 😉
Anyway - dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
noc zarwana bo tesciowa na wypoczynku w Turcji i o 23 do nas dzwoniła mała sie wybudziła ja też i huj do rana prawie nie spałyśmy, niech tylko ona wróci zjebie za ten nocny telefon jak świnie kurwa nie wie ze małe dziecko jest!!! przed odjazdem wpadli na chwile wzieła ja w swoje łapy i wybudziła !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola śliczny kombinezon 🙂 fotel też 🙂 już w nim siedzi? i ja musze zamówić na dniach bo jak siadamy do obiadu to malutka nie moze a tak tpo by z nami jadła 😉
Lenka Matyldy boska a jakie ma śliczne długie rzęsy 🙂
o kimś zapomniałam:?? co miałam napisać
aha odnośnie chodzika Angela słuchaj wiesz co jest dobry sposób zalecany od fizjoterapeuty? 🙂 najlepszy i najprostszy sposób kup karton! i mały bedzie sie na nim wspierał podnosił i próbował chodzić 🙂 i bedzie tak go sobie szurac po podłodze. Jak go wsadzisz w chodzik to pomijajac ze to bardzo nie zdrowe na miednice i kregosłup to rozleniwia się miesnie i dziecko bedzie jeszcze pózniej chodzić. wiem ze to tak fajnie by za Toba chodził po całym domu i by sie cieszył 🙂 ale wiesz co krzywde sie tym robi 😞 kup karton 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj dla Krzysia



A tak a pro po chodzików - jak ktoś chce to niech kupuje 🙂 Przecież 99% z nas korzystało z chodzików i jakoś zdrowe jesteśmy 🙂


ja nie wiem czy będę kupować... na razie nie jest mi potrzebny


aczkolwiek teraz jest dużo alternatyw do chodzików standardowych i chyba prędzej na to się skuszę - chodzi mi o chodziki, pchacze... o coś takiego - http://allegro.pl/chodzik-pchacz-interaktywny-edukacyjny-muzyczny-i1833552791.html



http://allegro.pl/chodziki-pchacze-82604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...