Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Przyszły mi próbki Johnsona i bardzi intensywnie pachna CZY KTÓRAŚ UŻYWA TYCH KOSMETYKÓW A RACZEJ NIE WY A WASZE BOBASKI???

ja w szpitalu używałam chusteczek, ale zaraz przestałam, bo mały miał całą czerwoną pupę


no własnie wiec chyba odpuszcze sobie te kosmetyki cały czas używała nasza malutka oilatum (wiec dość wysoka pólka kosmetyku) ale nie używałam tego od tak miała bardzo sucha skóre! aż taki panscesz jej się zrobił. I teraz łdna ma skóre wiec pomyslałam ze kupie cos normalnego bo balsam 35 zł i płyn do kapieli tez 35zł i dzis musze isc kupic i pomyslałam ze skoro skóra zaleczona to może bym coś tańego kupiła ale nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja uzywalam w pierwszych 2 mc Oilatum . Teraz uzywam nivea do kapieli i oliwke Linomag i Kacper ma b. ladna skóre.
Do pupy uzywam chusteczek pampersa i maki ziemniaczanej i zadnych oparzeń na dupsku nie ma i nie mial.


a ja zasypki bo jest super po bepanthenie i linomagu miała odparzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Przyszły mi próbki Johnsona i bardzi intensywnie pachna CZY KTÓRAŚ UŻYWA TYCH KOSMETYKÓW A RACZEJ NIE WY A WASZE BOBASKI???

ja w szpitalu używałam chusteczek, ale zaraz przestałam, bo mały miał całą czerwoną pupę


no własnie wiec chyba odpuszcze sobie te kosmetyki cały czas używała nasza malutka oilatum (wiec dość wysoka pólka kosmetyku) ale nie używałam tego od tak miała bardzo sucha skóre! aż taki panscesz jej się zrobił. I teraz łdna ma skóre wiec pomyslałam ze kupie cos normalnego bo balsam 35 zł i płyn do kapieli tez 35zł i dzis musze isc kupic i pomyslałam ze skoro skóra zaleczona to może bym coś tańego kupiła ale nie wiem co

a ja używam emolium i jest trochę tańsze od oilatum, a spełnia to samo zadanie. Kacper ma niestety suchą skórę i oliwka nic mu nie pomagała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Kama ja Ci tylko podpowiem ze jak chcesz karmic piersia to nie dawaj tej butli bo po 1 pokarmu bedziesz miała mniej a po 2 juz nie bedzie chciał piersi


oki a jaki obiadek moge podac pierwszy ?? bo ja sie nie orientuje 🙂


zacznij od tego najdelikatniejszego czyli od marchewki wrz z bobovity moja sie zajadała jesli to zupka to lekko podgrzej wstaw do mikrofali na chwileczke a jesli to deserek -owoc to jabłko i tego nie podgrzewaj. mi pediatra pow ze jak dziecko na piersi to nie bać sie wprowadzac nowych pokarmów bo dziecko ma bariere ochronna. wiec smiało wprowadzaj moze mu po prostu w ogole mleko nie wystarcza bo chce czegos konkretnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
brechti napisał(a):
ja mam płyn do kąpieli johnsona ale chyba zmienię, bo jak wcześniej używałam bobini i hela miała śliczną skórę, teraz na johnsonie ma czerwone plamki i skóra jest sucha 😞


to dobrze ze to napisałas


ja używam Nivea do kąpieli i jestem zadowolona bardzo a czasami oliwki bambino może i nie pozorna ale bardzo tania i dobra nie uczula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
ja do tej pory używam płynu 2w1 NIVEA i położna mi doradziła ze zamiast kupowac oilatum wystarczy dolać parę kropli oliwki do wanienki - no i tak robię od początku prawie i skóre ma ładniutka 🙂

ja dzisiaj sprzątam, tyram dygam - zrobiłam remanent u juli w szafie, znowu po lecie 2 wory ciuchow do wyniesienia.. w komórce niedługo nie bedzie gdzie sie ruszyc 🤨 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.


andziula zadałam ci pytanie ☺️

Kuzwa nie pokazalo mi tego posta za pierwszym razem dopiero teraz jak wrocilam:/
ale juz odpowiadam jak bylam ostatnim razem u pediatry to tylko sie smiala ze wspolczuje mi go nosci 🙂
a ja sie jej wlasnie zapytalam czyto normalne ze on taki duzy a ona ze nie mam sie martwic ze zacznie chodzi to zgubi to 🙂 i pytala sie czy ojciec dziecka duzy a ja tak wiec wyszlo na to ze taki po tacie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.


andziula zadałam ci pytanie ☺️

Kuzwa nie pokazalo mi tego posta za pierwszym razem dopiero teraz jak wrocilam:/
ale juz odpowiadam jak bylam ostatnim razem u pediatry to tylko sie smiala ze wspolczuje mi go nosci 🙂
a ja sie jej wlasnie zapytalam czyto normalne ze on taki duzy a ona ze nie mam sie martwic ze zacznie chodzi to zgubi to 🙂 i pytala sie czy ojciec dziecka duzy a ja tak wiec wyszlo na to ze taki po tacie!


dziękuje za odp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
tyminka napisał(a):
Angela ja tez mam pytanie ile zapłaciłas za krzesło do karmienia? ja tez chce kupic ale sa ceny zaporowe co niektórych

zaplacilam za nie 250 zloty!

Na allegro widziałam trochę tańsze

ja bralam z allegro ale musialam brac taki zeby wagowo mi troche wytrzymal bo moj malec troszke ciezkawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...