Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a wiecie co 🙂 w tamta niedziele wstałam rano i jak zwykle nudziłam sie czekajac az Daniel wstanie, wstał zjedliśmy śniadanie i mówie dobra zbieraj sie jedziemy do sopotu na molo zjemy świerża rybke i wrócimy 🙂 poleciałam sie szykowac tylko jak zobaczyłam która godzina to sobie odpuściliśmy i tak muyślimy gdzie jechac taka piękna niedziela, i pomyślałam o Gierłoży niedaleko kętrzyna tam Hitler miał swoje bunkry wzieliśmy znajomych i pojechalismy. Jak bedziecie na mazurach odwiedzcie tamto miejsce nam pani przewodnik tyle cikawych rzeczy opowiedziała i pokazała było na prawde super 🙂 a w ta nd wstajemy rano i albo do Sopotu albo do Białowieży jedziemy 🙂 to sie pochwaliłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a wiecie co 🙂 w tamta niedziele wstałam rano i jak zwykle nudziłam sie czekajac az Daniel wstanie, wstał zjedliśmy śniadanie i mówie dobra zbieraj sie jedziemy do sopotu na molo zjemy świerża rybke i wrócimy 🙂 poleciałam sie szykowac tylko jak zobaczyłam która godzina to sobie odpuściliśmy i tak muyślimy gdzie jechac taka piękna niedziela, i pomyślałam o Gierłoży niedaleko kętrzyna tam Hitler miał swoje bunkry wzieliśmy znajomych i pojechalismy. Jak bedziecie na mazurach odwiedzcie tamto miejsce nam pani przewodnik tyle cikawych rzeczy opowiedziała i pokazała było na prawde super 🙂 a w ta nd wstajemy rano i albo do Sopotu albo do Białowieży jedziemy 🙂 to sie pochwaliłam ☺️


Zabierz mnie ze sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJO 🙂
ja to juz chyba nigdy sie nie wyspie 😞
Ola kombinezon superaśny, zastanawiam sie czy tylko na kruczej jest wyprzedaz czy we wszystkich smykach bo do janek czy skoroszy mam duzzzo blizej.
A ja chodzika kupowac nie bede - zawsze jakoś to nienaturalnie mi wygladalo, kupie taki pchacz jak Madzia pokazała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki:0

Spóznione ale szczere zyczonka dla Julka,rosnij duzy i zdrowy 🙂
I wszystkiego najlepszego dla naszego przystojniaka Krzysia 🙂


gdzie Ty Aneta byłaś , jak Cię nie było? 😜

A jakos brak czasu by tu sie udzielac,bo zagladac zagladam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki:0

Spóznione ale szczere zyczonka dla Julka,rosnij duzy i zdrowy 🙂
I wszystkiego najlepszego dla naszego przystojniaka Krzysia 🙂


gdzie Ty Aneta byłaś , jak Cię nie było? 😜

A jakos brak czasu by tu sie udzielac,bo zagladac zagladam 🙂


a to co tam robisz, że brak czasu? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki:0

Spóznione ale szczere zyczonka dla Julka,rosnij duzy i zdrowy 🙂
I wszystkiego najlepszego dla naszego przystojniaka Krzysia 🙂


gdzie Ty Aneta byłaś , jak Cię nie było? 😜

A jakos brak czasu by tu sie udzielac,bo zagladac zagladam 🙂


a to co tam robisz, że brak czasu? 😁


Np.zajmuje sie dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki:0

Spóznione ale szczere zyczonka dla Julka,rosnij duzy i zdrowy 🙂
I wszystkiego najlepszego dla naszego przystojniaka Krzysia 🙂


gdzie Ty Aneta byłaś , jak Cię nie było? 😜

A jakos brak czasu by tu sie udzielac,bo zagladac zagladam 🙂


a to co tam robisz, że brak czasu? 😁


Np.zajmuje sie dzieckiem 🙂

Aneta 😁 to jak każdy....
dobra ,lece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Buziaki pysiaki dla Krzysia.
uciekam dziś mój stary ma wolne i nie wiem czy się cieszyć czy nie?!
jade na ta kruczą chyba i wogóle na miasto sprawy pozałatwiać w środe do fryzjera się już zapisałam a jutro jade gotować grochówkę na festyn dzieci z przedszkola mojej mamy - kuchnia polowa te sprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paweł mnie budzi i mówi tj prosi żebym mu zupkę chińską zrobiła bo głodny , to ja przykładana żona zapierdalam do kuchni z jednym otwartym okiem , nastawiam czajnik stoję przy kuchence i zaczynam się śmiać- ptrzecież kurwa Pawła nie ma - a to mi się przyśniło - poszłam spać ale rano jak mi sie przypomniało to myślałam że się w majty poleję
Matylda przykładna żonka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Krzysia!
Lenka Matyldy jaka sliczniutka dziewuszka 🙂ach maly slodziaczek!
Ola-fajny kombinezon i ta cena to az zal by bylo nie kupic 🙂

A ja juz mieszkanie ogarnelam 🙂 teraz tylko obiadek i na dwor bo dzis ma byc u mnie 24 stopnie wiec trzeba to jeszcze wykorzystac bo w przyszlym tygodniu ma byc juz zimno:/
A co do chodzika to sie jeszcze zastanawiam bo cos musze kupic bo moj kregoslup juz dosc w zyciu wycierpial(rehabilitacja) i teraz noszenie malego ze ledwo zipie!A przeciez nie powiem dziecku NIE bo beczy wtedy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo 🙂

Chlopcy nasi kochani wszystkiego najlepszego dla Was z okazji dnia chłopaka 😉 duzo zdrówka !!

Dzisiaj kacper obudzil sie UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!! chyba ze 1000 razy w nocy 😞 za to rano pospalismy sobie do 11 😁

Krzysiuuu i dla Ciebie samych radosnych dni, przespanych nocy i smacznych deserkow i obiadkoe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
ja dzis z rana nie w sosie, starzy mi humor popsuli swoim wiecznym wtrącaniem i tym, że oni wszystko kur.. zawsze wiedzą lepiej, zrobią lepiej i najlepiej to by było zadnej decyzji bez konsultacji z nimi nie podejmować.. ach, szkoda gadać 🤢 🥴
co do chodzików to rożne są zdania ale ile dzieci i rodziców tyle opinii i doświadczeń. Moja Julka chodzik miała, chodziła w nim ładnie, nie pokrzywiła się i samodzielnie zaczeła chodzic przed skończeniem 11 miesięcy. koleżanka znowu chodzik odstawiła bo dziecko jej chodziło na palcach i nie umiało normalnie postawić stopy na płasko. nie wiem czy będe szymkowi kupowała, okaże się w praniu, Julcia nie raczkowała a rwała się do chodzenia więc chodzik był sporym ułatwieniem i dla niej i dla nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Krzysiuniu mój kochany - buziaczki słodkie dla Ciebie.. a mama to dostanie kopa i wie za co 😜

Kończąc temat chodzików, daję link do poczytania pod rozwagę a i tak każda zrobi sobie co będzie uważała... Teraz to może i fajnie dziecku w tym biegać i chodzić też będzie, ale wady postawy nie wychodzą za 2 tygodnie ale w późniejszych latach.
"Obserwacje ortopedów są jednoznaczne: dzieci, które w niemowlęctwie używały chodzika, nie dość, że później zaczynają chodzić samodzielnie, to jeszcze wykazują zaburzenia chodu, wymagające ćwiczeń korekcyjnych, a niekiedy specjalistycznej rehabilitacji. Dzieje się tak dlatego, że bardziej stymulowane są wówczas nieodpowiednie grupy mięśniowe. Toteż zdecydowanie odradzam kupno chodzika!!! " - to kolejna z opinii.

Zresztą.. daje linka a Wy róbta co tam se chceta 🙂

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080429/ZDROWIE2/143804384

http://www.rmf24.pl/nauka/news-kanada-dzieciece-chodziki-sa-szkodliwe-dla-dzieci,nId,144483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest żart wróciłam po tylu godzinach i nadrobić musiałam 2 posty 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
no ale trudno i smutno że już nie mamy tyle czasu, dzieci już nie śpią po tyle godzin i chcą wiecej uwagi i zabawy ale jak któraś ma chwile napiszcie bo tęsknie: 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...