Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia ja daje malemu na 1 śniadanie ok.9-10 kaszkę łyżeczką, później koło 12-13 owoce, pozniej mleko , 15-16 zupka, 17 mleko, na noc tez dostaje tylko mleko, ale zaczne mu zageszczac chyba kaszka i przez butelke dawac 🙂 a co do deserkow i zupek to tez nie daje ich codziennie, roznie.. i mleko tez dostaje czasami czesciej, bo on to jest dojadacz i po trochu sobie je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Moj jest na cycu wiec mleko na rzadanie jak my jemy obiad to i on swoj obiadek na deser za jaka godziine daje mu np babana a pzed kapiela z pol godziny daje deserek ze słoika
kaszek,kleikow nie daje on i tak dobrze wyglada

caly czas dajesz mu cyca i się najada ?? Bo ja tez karmie najpierw cycem na rządanie, a pozniej daje butle, bo nie wystarcza mu.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Moj jest na cycu wiec mleko na rzadanie jak my jemy obiad to i on swoj obiadek na deser za jaka godziine daje mu np babana a pzed kapiela z pol godziny daje deserek ze słoika
kaszek,kleikow nie daje on i tak dobrze wyglada

caly czas dajesz mu cyca i się najada ?? Bo ja tez karmie najpierw cycem na rządanie, a pozniej daje butle, bo nie wystarcza mu.. 😞

tylko cyca sa dni kiedy daje mu butle bo wydaje mi sie ze głodny ale nigdy jej nie zjada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Moj jest na cycu wiec mleko na rzadanie jak my jemy obiad to i on swoj obiadek na deser za jaka godziine daje mu np babana a pzed kapiela z pol godziny daje deserek ze słoika
kaszek,kleikow nie daje on i tak dobrze wyglada

caly czas dajesz mu cyca i się najada ?? Bo ja tez karmie najpierw cycem na rządanie, a pozniej daje butle, bo nie wystarcza mu.. 😞

tylko cyca sa dni kiedy daje mu butle bo wydaje mi sie ze głodny ale nigdy jej nie zjada

no to super 🙂 moj to cycem najada sie jedynie w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia mam tremę!!!! 😁

hahahaha no ja już też mam delikatne motylki w brzuchu 😁 nie no będzie dobrze, po głosie słychac, ze fajna z Ciebie dziewczyna 😉 gorzej ze mną 🤪 😁

to nie mój głos, tylko katar 😁 a Ty masz bardzo miły i przyjemny głos, więc będzie dobrze 😁
słuchaj, jeżeli przesunie się do 13.30 moje wyjście (nie wiem jak długo będzie młody jadł :blink 🙂 to się nie obrazisz, co? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Moj jest na cycu wiec mleko na rzadanie jak my jemy obiad to i on swoj obiadek na deser za jaka godziine daje mu np babana a pzed kapiela z pol godziny daje deserek ze słoika
kaszek,kleikow nie daje on i tak dobrze wyglada

caly czas dajesz mu cyca i się najada ?? Bo ja tez karmie najpierw cycem na rządanie, a pozniej daje butle, bo nie wystarcza mu.. 😞

tylko cyca sa dni kiedy daje mu butle bo wydaje mi sie ze głodny ale nigdy jej nie zjada

no to super 🙂 moj to cycem najada sie jedynie w nocy 😞

a mój to już w ogóle się nie najada cycem ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia mam tremę!!!! 😁

hahahaha no ja już też mam delikatne motylki w brzuchu 😁 nie no będzie dobrze, po głosie słychac, ze fajna z Ciebie dziewczyna 😉 gorzej ze mną 🤪 😁

to nie mój głos, tylko katar 😁 a Ty masz bardzo miły i przyjemny głos, więc będzie dobrze 😁
słuchaj, jeżeli przesunie się do 13.30 moje wyjście (nie wiem jak długo będzie młody jadł :blink 🙂 to się nie obrazisz, co? 😁

ja nie, nie wiem jak Wojtuś 😁 ale faaaaajnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wiecie może co zrobić?
Mój M. pracuje za granicą - nie ma tam ubezpieczenia. Ja tez już nie mam, co za tym
idzie - Maja też. Co powinnam zrobić? Niedługo szczepienie i będzie problem..
Słyszałam, że trzeba zarejstrować się jako bezrobotna i wtedy dziecko jest ubezpieczone?
Czy są potrzebne jakieś wizyty w ZUS'ie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Dziewczyny, wiecie może co zrobić?
Mój M. pracuje za granicą - nie ma tam ubezpieczenia. Ja tez już nie mam, co za tym
idzie - Maja też. Co powinnam zrobić? Niedługo szczepienie i będzie problem..
Słyszałam, że trzeba zarejstrować się jako bezrobotna i wtedy dziecko jest ubezpieczone?
Czy są potrzebne jakieś wizyty w ZUS\'ie?

ja jak byłam zgłoszona w urzędzie pracy jako bezrobotna, to musiałam co miesiąc do nich się stawiać ;/ albo co półtora.. już teraz dokładnie nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanessko prześliczna wszystkiego najsłodszego dla ciebie 😘 😘 😘
Szyszka wg mnie powinnaś isc zarejestrować sie do bezrobotnego, ty będziesz ubezpieczona i od razu Maje od siebie podepniesz.
Ja nie wiem jak jest u Was ale ja miałam 6 miesięcy na wyrobienie karty NFZ dla Liwki, potem bym płaciła za wizyty.
Magda nasze jedzienie wygląda tak:
karmienie nocne-rożnie-o 2.00, 3.00, 4.00 w zależności ile Liwka wytrzyma w nocy bez butki -150ml mleka
ok.8-9.00 -90ml kaszki, gęstej, i ja jej robie zamiast tych słodzonych sztucznie, kleik ryżowy i dodaje owoce ze słoiczka
ok.12-13.00-cały słoiczek zupki lub obiadku, czasami nawet więcej niz cały 😁, od wczoraj dodaje gluten do obiadku
ok.16-17.00- 180ml mleka
ok.19-20- 180 ml mleka
i Liwka bardzo duzo pije, soku, herbatki, dziennie nawet 300ml lub więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Vanessko - rośnij zdrowa i wesoła, gryź jedynką wsio dokoła 😁 😁 😁

A moja nie chce żadnych słoiczków, deserków, zupek, NIC i nie wiem co mam z nią zrobić, też już myślałam nad takim rozwiązaniem jak Asia tzn żeby dodawać jej deserki do kleiku 🤢

Ciekawe jak tam nasza Dorka w pracy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
[color=black]
A moja nie chce żadnych słoiczków, deserków, zupek, NIC i nie wiem co mam z nią zrobić, też już myślałam nad takim rozwiązaniem jak Asia tzn żeby dodawać jej deserki do kleiku 🤢
:

Olu ja tak robie, kleik plus kilka łyżeczek owoców ze słoiczka
Liwka szama jak wściekła 😉
A moze pomieszaj jej mleczko z obiadkiem, lub zupką, na początku więcej mleka mniej zupki.
Bo Lenka ma juz 5 miesiecy to powinna dostawać cos oprócz mleka. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
[color=black]
A moja nie chce żadnych słoiczków, deserków, zupek, NIC i nie wiem co mam z nią zrobić, też już myślałam nad takim rozwiązaniem jak Asia tzn żeby dodawać jej deserki do kleiku 🤢
:

Olu ja tak robie, kleik plus kilka łyżeczek owoców ze słoiczka
Liwka szama jak wściekła 😉
A moze pomieszaj jej mleczko z obiadkiem, lub zupką, na początku więcej mleka mniej zupki.
Bo Lenka ma juz 5 miesiecy to powinna dostawać cos oprócz mleka. 🤨

No kurde chyba będę musiała... tylko obawiam się że i mleka wtedy nie wypije..
Zobaczę, spróbuję... Mam nadzieję, że można tak mieszać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...