Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry
wszystkiego naj Kacperku
co do robienia słoiczków to tak sie ostatnio wkur....ze szok uprażyłam jabłka malemu w słoiczki te małe po obiadkach i deserkach i chciałam zawekowac i wszystkie pokrywki pospadaly te słoiki sa jednorazowe .........tylko na darmo sie narobiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia co to tego tematu to sie nie wypowiadam poniewaz mam swoj ogrodek i z niego mam warzywka 😉

A to moj maly terrorysta
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/dscn4156y.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9941/dscn4156y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Ewelina ja zauważyłam to samo 😠 😠
kasia ja bym mrożonek dziecku nie dawała chyba że chodzi ci o to aby teraz się zaopatrzyć i samemu zamrozić to wtedy jestem za bo wiesz co mrozisz


no dobrze, pisałam że nie ma dostępu do świeżych, zaufanych warzyw, wiec nie ma co mrozić
a przecież jak kupie w supermarkecie to tez nie wiem co mrożę 🥴
i tak źle i tak niedobrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ewelina i Frytuś dziękuję w imieniu Kacperka :*

o ja cieeee Fabian faktycznie ma już 2 jedynki! ale to fajnie wygląda 😁 ale on Ci szybko rośnie 😁 i wagowo i jeżeli o włosy chodzi i zęby też!

On z tych wiekszych 🙂
musze ogladnac sie za chodzikiem bo moj kregoslup ledwo zipie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ewelina i Frytuś dziękuję w imieniu Kacperka :*

o ja cieeee Fabian faktycznie ma już 2 jedynki! ale to fajnie wygląda 😁 ale on Ci szybko rośnie 😁 i wagowo i jeżeli o włosy chodzi i zęby też!

On z tych wiekszych 🙂
musze ogladnac sie za chodzikiem bo moj kregoslup ledwo zipie:P


mój tez juz tak mnie nachrzania moj kloc nie wiele lzejszy od Fabianka ostatnio 0.5 kg było miedzy nimi róznicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idem se............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
zaraz wam wstawię filmik jak mała popierdala na podłodze 🤪
w końcu udało mi się coś sensownego nakręcić, bo zawsze jak ladnie pełzała to nie miałam aparatu przy sobie, a jak miałam to była wolna i zainteresowana czymś innym niż pełzaniem 🙂

no to dawaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...