Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tam też żadnych chrupków srupków nie daję bo to tylko więcej szkody może wyrządzić niż pożytku, zwłaszcza jak rozmięknie i się dziecku przyklei do podniebienia albo gorzej - do gardła. Ma czas ma takie rzeczy 🙂 Ani zupek ani deserków też niet bo nie chce i pluje ooo 😮 😮

Ania - na prawdę zakochana jesteś kobito 😁
A ja idę na zumbę tunajt 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie daję chrupek, jedynie zupki oraz soczek i parę razy morelek dałam. Na potęgę muszę miąsko wprowadzać ze względu na anemię. Dziś znowu dostał kolejną porcję tablet plus te cholerne żelazo 😞
Śmiał się i rozmawiał do pani doktor, później zaczął krzyczeć z radości. Pani pow. , że jest niezwykle pogodnym dzieckiem 🙂 Że silny no i prawie już siedzi 🙂 Tyle na pocieszenie.
Brechti ja taka zawsze jestem ciągle coś gubię 🙂 Więc już się przyzwyczaiłam. No i dziś w lotto odebrałam 24 zł 🙂 Bogata jestem nie ma co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
boże co za dzień ja też coś zgubiłam ale więcej niż tylko jeden pierścionek i jestem załamana 😠 😠 😠 😠 😠

zumba już ci zazdroszczę Ola

co do chrupek ja daje kukurydziane ale siedzę przy małym ciągle i patrze jak sobie radzi

A co zgubiłaś? 😮
Napisałam tak o tych chrupkach bo właśnie Witkowi tak się to gówno przykleiło i było niewesoło, więc ja nauczona ich przypadkiem wolę minimalizować ryzyko bo się boję 🤢
Pierścionek Ani na szczęście się znalazł ale podejrzewam, że dla niej jego wartość ta sentymentalna - nie do oszacowania 🙂

Zumby nie zazdrość tylko się pakuj i przyjeżdżaj to pójdziesz ze mną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bosheeee...
padam na ryj, plery mnie bolą i mam za grube uda.

Ewelina- ten pierścionek to bym w dupie miała, ale jest zaręczynowy i pewnie B. by przykro było, że go w ogóle zdjęłam, zresztą to OD NIEGO i nie powiem, panikowałam jak nienormalna.
Dlatego właśnie nie lubię drogiej biżuterii- zgubisz coś, coś się zepsuje itp i potem szkoda 😠

Takie chrupki to pewnie sama bym zeżarła.

Chuj kurdę spaliłam tłuszcz na zajęciach a teraz wpierdalam pół lodówki.
Aaaaaa dajcie mi coś mocnego, najlepiej podwójne long island iced tea.

Ola- mieliśmy dziś jakiś jeden krok z zumby na rozgrzewce i takie kręcenie biodrami wcale nie jest proste 🤢 zwłaszcza, jak tam jeszcze coś dochodzi 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i w ogóle to NIE ROZUMIEM dlaczego tak FAJNE FILMY jak PANNA NIKT lecą o wpół do dwunastej!
to przecież chore jakieś, nie dotrwam do początku 😠

wczoraj nie dokończyłam przerwanej lekcji muzyki bo mi się przysnęło

powariowali

zamiast puszczać dobre filmy o normalnej porze to oni walą jakieś gnioty czy głupie seriale i się cieszą



no, wyżalanie skończone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mogę znaleźć całej szkatułki ze złotem jakie miałam a trochę tego było boje się że może jakiś znajomy mojej siostry miał lepkie ręce mój mąż wkurwiony i wcale się nie dziwie bo ja też: łańcuszki ,pierścionki( w tym zaręczynowy) bransoletki, kolczyki no wszystko o boże nawet nie chce mi się myśleć przeszukałam całą chałupę i nic 😠 😠 😠 😠

a na zumbe mogła bym się przejechać ale zbyt późno sie zorientowałam 🤔
dziękuje za życzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...