Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
przywieźli mi śmierdzące mięso z Almy. Wiecej nie robię tam zakupów! 😠

reklamację złóż - zaraz ktoś do Ciebie oddzwoni i wymienią jeśli to było dziś

ale WAM dobrze
mi nikt nie wymieni śmierdzących kości dla LEONA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
O żesz kurczę to ubiegaj się o kolejną wizę! I zaproś mnie na ślub!
Nina przecież też możesz pojechać do NYC, przecież wiza to już nie taki problem ^^ tylko kosztuje to dość sporo

tia jak???nawet paszport ma nieważny
nie pracuję, nie mam wykształcenia- tylko zarobki P. które są marne
z resztą teraz i tak nie mam tam do kogo lecieć ale tak za parę lat bym chciała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ale sie was milo nadrabialo!!! 🙂 🙂
Matyldo- Gizeldo witaj!!! 🙂 teskno mi bylo za Toba bardzo i bardzo milo gdy delikatnie wypomnialas, ze na fejsie siedze, tzn ze pamietasz 🙂
Kasiu witaj!! 🙂 Gratuluje Wiciowych zabkow i przespanych nocek 🙂 u mnie koszkar... przestalam liczyc juz, cos sie Neliczce poprzestawialo i conajmniej 3 razy budzi sie na gadanie + raz ok 4 lub 5 na szame, a potem spi max do 8.... a byla takim kochanym spioszkiem...
Moja juz od jakiegos czasu, okolo miesiaca jezdzi w spacerowce, ale jestem z niej niezadowolona i szczerze mmowiac spedzilam caly ranek dzisiaj na szukaniu spacerowki parasolki. Moja spacerowka okropnie sie sklada i nigdzie nie miesci z tego wzgledu jej nie znosze.... mysle nad maclarenem jakims albo espiro magic, ( choc espiro ma troche negatywnych opinii) a wy macie spacerowki ktore montujecie w ramy po gondolkach?? czy zwykle parasolki??
mnie przeraza ze z tym kolosem bede musiala tym razem juz sama tluc sie samolotem 20 znowu...
ide dziecie nakarmic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
przywieźli mi śmierdzące mięso z Almy. Wiecej nie robię tam zakupów! 😠

reklamację złóż - zaraz ktoś do Ciebie oddzwoni i wymienią jeśli to było dziś


to juz zrobiłam - oddali mi flote i tak jestem zła na nich za takie numery!
bozee co za cholerny dzien, caly dzien walcze z alma z cholernymi bankami i z konsultantami na infolinii, złożyłam dziś 3 reklamacje i mam dość 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
O żesz kurczę to ubiegaj się o kolejną wizę! I zaproś mnie na ślub!
Nina przecież też możesz pojechać do NYC, przecież wiza to już nie taki problem ^^ tylko kosztuje to dość sporo


chyba bym musiała ogromny kredyt zaciągnoć 🙂 bilety noclegi itp uuuuuuu za wysokie progi na moje nogi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taka czerwona Aniu masz?? kiedys mi chyba smignela na zdjeciach 🙂 bo ja to mam taki problem z tym moim espiro gtx, ze gdy mialam jeszcze gondolke to bylo super, a teraz ta spacerowka wklikana na ta podstawe sie w ogole nie sklada w te ramy i skladam stelaz a ta czesc co dziecko na niej siedzi sterczy taka dluga i duza i trzeba kombinowac przy wkladaniu do bagaznika... jaki to czlowiek bym niemyslacy kupujac ten wozek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
jaki rozmiar kombinezonu kupiłyście ja sie zastanawiam nad 80 Nesi ma 69cm teraz

ja mam na 74 ale jest bardzo duży - jak na 80-86 🙂


no właśnie czyli lepiej wziąć większy to czyli szukać 80 no nie?

najlepiej to na żywo oglądnąć żeby się nie okazało potem że drugi będziesz musiała kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://allegro.pl/george-misiowy-kombinezon-9-12-mcy-r-80-i1847872925.html
taki mi się maży ale nie moge znaleźć szukam nowego

widziałam podobny na przecenie w Smyku w piątek 🙂 za jakieś psie pieniądze były 🙂 mówiłam, żeby jechać....


ale to był taki na zime czy taki raczej na chłodniejsze dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://allegro.pl/george-misiowy-kombinezon-9-12-mcy-r-80-i1847872925.html
taki mi się maży ale nie moge znaleźć szukam nowego

widziałam podobny na przecenie w Smyku w piątek 🙂 za jakieś psie pieniądze były 🙂 mówiłam, żeby jechać....


ale to był taki na zime czy taki raczej na chłodniejsze dni?

na zimę tamte były.. tu coś znalazłam ale nie wiem czy Ci się podoba 🙂

http://allegro.pl/j-nowy-ekskluzywny-kombinezon-dla-ksiezniczki-9-12-i1842094870.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wózek mega cieżki- zero skrętności ale nie narzekam bo w zasadzie używam go co drugi dzień na pół godzinki
jedyny plus to taki że łatwo się składa , spacerówka montowana w ramę po gondoli
ale wczoraj go wzięłam ze sobą i nie wiem ile kurw rano poleciało bo zapomniałam ja to się składa , a tu wystarczyło jeden pstryczek nacisnąć 😮
no i zajął mi cały tył w toyocie a co najlepsze nawet go przez cały dzień pobytu u Pawła z auta nie wyciągnęłam 😁
no
a gdzie jest Magda z Łodzi - chyba się obraziła bo wróciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Helenzo najlepszego bąbelku :*
a co do spacerówki, to ja też muszę kupić, bo ten wózek co mamy to jakiś jeden, wielki koszmar! tak go nienawidzę, że na samą myśl o nim mam gęsią skórkę!


ja ci powiem że jak jeżdziłam na spacery tą spacerówka z wózka normalnego to jak mały czołg wszedzie mogliśmy wjechac nawet do alutobusu bez problemu na krawężniki itp uwielbiałam nim jeżdzić a potem oni chcieli mi zrobić przysługe i kupili właśnie ten leciutki zwany parasolką (bo oni nie używali wózka tylko ja) był leciutki skłądał się łatwo ale co z tego ile ja się nim uszarpałam to dziękuje! a to yło bez sensu bo z mieszkania do windy z windy na dwór i tyle wiec i tak bym go nie dzwigała to bardziej przydatne dla os które muszą tachać te wózki a jeśli nie trza tachac to lepszy ten normalny z dużymi kółkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok dziewczynki, ja sie zbieram za zamek z moja Neliczka, ide ja wybudzic, bo spi juz drugi raz dzisiaj a tym razem juz ponad 1,5 godziny, jak tak dalej pojdzie to w nocy w ogole nie bede spala, bo panna nie skonczy mi nawijac.... swoja droga to ciekawe ze ona sie budzi od tak, zeby sobie pogadac.... bo nie chce jej sie jesc o 1 w nocy, dopiero nad ranem jeczy to jest daje znac ze glodna. nigdy za to nie placze w nocy....o tyle dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
brechti napisał(a):
O żesz kurczę to ubiegaj się o kolejną wizę! I zaproś mnie na ślub!
Nina przecież też możesz pojechać do NYC, przecież wiza to już nie taki problem ^^ tylko kosztuje to dość sporo


chyba bym musiała ogromny kredyt zaciągnoć 🙂 bilety noclegi itp uuuuuuu za wysokie progi na moje nogi 😁 😁 😁 😁

e tam nie przesadzaj skoro stać na spontaniczne wypady co weekend gdzieś tam nie wiadomo gdzie to i stać by cię było na planowany wyjazd do NYC , bilet jak bilet wiadomo , co do hotelu to się nie orientuje bo tylko jedną noc tam spędziłam ☺️
a ja w sumie NYC nie lubię - ten zgiełk, smród chaos i syf nie dla mnie- nawet manhattan mi sie nie podobał no ale ogólnie wrażenia i tak niezapomniane 🤨
kurde zaraz mam jechać po mamę a moja już śpi 4 godz i co głodna pojedzie ????
jak ja nie lubię tego ze ni emożna sobie nic teraz zaplanować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oluś obudwa widziałam tylko przy jednym napisane na chłodniejsze dni a na drugi jak patrze to mi sie zdaje ze cieniutki
http://allegro.pl/cudowny-kombinezon-biala-owieczka-r80-i1844250009.html ale ten bym wzieła od razu żeby tylko ktoś mi go sprawdził i powiedział że sie nadaje na zime
boże jak Ty szybko wynajdujesz ja siedze długo i je widziałam ale ty w takim tępię 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a ja mam wózek mega cieżki- zero skrętności ale nie narzekam bo w zasadzie używam go co drugi dzień na pół godzinki
jedyny plus to taki że łatwo się składa , spacerówka montowana w ramę po gondoli
ale wczoraj go wzięłam ze sobą i nie wiem ile kurw rano poleciało bo zapomniałam ja to się składa , a tu wystarczyło jeden pstryczek nacisnąć 😮
no i zajął mi cały tył w toyocie a co najlepsze nawet go przez cały dzień pobytu u Pawła z auta nie wyciągnęłam 😁
no
a gdzie jest Magda z Łodzi - chyba się obraziła bo wróciłam


Jestem i wcale się na Ciebie nie obraziłam, wręcz przeciwnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
taka czerwona Aniu masz?? kiedys mi chyba smignela na zdjeciach 🙂 bo ja to mam taki problem z tym moim espiro gtx, ze gdy mialam jeszcze gondolke to bylo super, a teraz ta spacerowka wklikana na ta podstawe sie w ogole nie sklada w te ramy i skladam stelaz a ta czesc co dziecko na niej siedzi sterczy taka dluga i duza i trzeba kombinowac przy wkladaniu do bagaznika... jaki to czlowiek bym niemyslacy kupujac ten wozek...

tak, właśnie ten czerwony i mała go używa od urodzenia ^^
jeśli nie musiałabym go tachać na drugie piętro to też bym wolała taki z większymi kołami, ale w sumie ten i tak jest ok dopóki nie idę w pola 😁 albo unikam coniektórych chodników 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...