Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a wczoraj w końcu udało mi się zobaczyć pozostałe zdjecia tj nie w całości ale coś tam widziałam- mam na myśli Polę i Lenkę
i Pola faktycznie ma nieziemskie oczęta- takie niebiańskie ☺️
a Lenka no cóż ja zawsze pisałam że ona do Oli podobna ( oczywiście mogę się mylić ) ale teraz tylko się w tym utwierdziłam i jakie ona ma usteczka , jeju już sobie wyobraziłam jak Krzysiek Tyskie będzie je całował ☺️ a to drugie zdjęcie to faktycznie 'idź i nie wracaj" ale idź i nie wracaj skierowane do mamy robiącej zdjęcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Nina co ja mam komentować???
Vanesia jak zwykle wystrojona i piękna NUUUUUUUUUUUUUDA 😉


haha dziękuje ale coś się pomyliłaś ona jest DUUUUUUDA 😉

he he nic nie pomyliłam
ale NUUUUUUUDA taka pozytywna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Nina co ja mam komentować???
Vanesia jak zwykle wystrojona i piękna NUUUUUUUUUUUUUDA 😉


haha dziękuje ale coś się pomyliłaś ona jest DUUUUUUDA 😉

he he nic nie pomyliłam
ale NUUUUUUUDA taka pozytywna 😉


oj Matyldoszka toć to sart był:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ NO UDAŁO SIE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
CHYBA KTOŚ NADE MNĄ CZUWA MATKO KOCHANA - KOLOROWA NIE JEST ALE DOSTAŁAM JESZCZE JEDNA SZANSĘ
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TERAZ POTZREBUJĘ KOPA W DUPĘ ŻEBY WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY
I TAK JAK PISAŁAM WCZORAJ OLI OD DZIŚ ZMIENIAM MOJE ŻYCIE O 360 STOPNI
MATKO UPIŁABYM SIE ALE ZARAZ DO LEKARZA SIĘ ZBIERAMY
OŁ JEEEEEEEEEEEEEE

jeśli faktycznie trzymałyście kciuki albo sie za mnie modliłyście to DZIĘKUJĘ 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezdem! 🙂
I odnoszę się do tego co nadrobiłam 🙂 a było tego sporo, bo aż ponad 80 stron...

Matylda - Lena jest fantastik! Cudna! dawno nie widziałam filmu z nią i jestem nią zachwycona!!! Nie wiem co ta siostra Pawła chce od niej! Wygląda na bardzo mądrą dziewczynkę!!!! Ślicznotka jedna! 😘

A i Matylda - nie przejmuj się rodziną... 🙂 U mnie w ogóle skomplikowana historia! 😁
Moja mama w święta Bożego Narodzenia wychodzi za mąż za mojego teścia... oooo i takie to są różne układy... 🙃

Matylda - gratulejszyn![color=orange][/color]

Najlepszego Dla Majeczki (za wczoraj, bo mnie nie było)

A co do tych rączek do tyłu, to ja tego u mojej Majki nie widziałam nigdy, albo nie zwróciłam uwagi...

Co do zdjęć Polci - jedno słowo! - PIĘKNA 🙂 i te oczy!!!!! - hipnotajzyn 🤪 🤪 🤪 🤪
I kurczę - jestem w szoku, że dajesz jej czekoladę... 🙂
Ja się boję 🥴

Krzyś Justyny - duży i śliczny chłopak! A jak się śmieje super!
Najlepsze to, że miałam głośniki ustawione na maxa i jak załączyłam film, Krzyś krzyknął, to aż podskoczyłam do góry 🤪

A co do TOP MODEL to mnie też baaaaaardzo irytuje ta Ania, płaczka.... i też tak jak Tyśka ją cały czas przedrzeźniam .... o matko.... 🙃
Nie spodziewałam się, że odpadnie ta Gabrysia...
I też bardzo lubię tą Dorotę.... super laska.... i zajebiście ładna....

No i Vanesia też piękna - i ślicznie ubrana! 😁

Wczoraj jadłam swoje ukochane szare kluski 😁
ponad godzinę robiłam, ale było warto, bo je uwielbiam! 😁
I dziś też będę je miała na obiad 😁 Mniam! 🤪

ooo
to chyba tyle 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Matylda dobrze że ci się poukładało
Ja od rana nerwa sobie podniosłam bo na badania muszę iść i sobie zażyczyli kartę wypisu z porodówki 😮 😠 i cały dom musiałam przeszukać wykonać parę telefonów bo nie wiedziałam gdzie posiałam ale znalazłam.Tylko dziwi mnie że taki świstek papieru jest ważniejszy niż akt urodzenia dziecka 🤔
na 13 jestem umówiona u lekarza a później znów cały dzień w domu 😠
Nina Vanesiulka śliczna a jakie buciki trampeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy mój mały może się upominać częściej o jedzenie bo 1 już się nie najada???? zakupiłam 2 ale nie wiem czy dawać. 2 jest więcej kaloryczna jak to jest???


tak, więcej kalorii ma.
Ja daję od jakiegoś tygodnia już.
I je mi wtedy co 4, czasem 4.5 godziny, a nie tak jak do tej pory na jedynce - co 3 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy mój mały może się upominać częściej o jedzenie bo 1 już się nie najada???? zakupiłam 2 ale nie wiem czy dawać. 2 jest więcej kaloryczna jak to jest???

hello 😁 ja kilka dni temu wprowadziłam 2.. ale nie wiem jak to jest, czy bardziej kaloryczna, czy nie.. ale pewnie ma więcej czegoś tam 😁 na puszce mam napisane, żeby podawać już tylko 3 razy w ciągu dnia po 210 ml

piękna Vanesska 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy mój mały może się upominać częściej o jedzenie bo 1 już się nie najada???? zakupiłam 2 ale nie wiem czy dawać. 2 jest więcej kaloryczna jak to jest???

hello 😁 ja kilka dni temu wprowadziłam 2.. ale nie wiem jak to jest, czy bardziej kaloryczna, czy nie.. ale pewnie ma więcej czegoś tam 😁 na puszce mam napisane, żeby podawać już tylko 3 razy w ciągu dnia po 210 ml

piękna Vanesska 🙂 ☺️


tak jest napisane, bo powinno mieć dziecko wtedy tylko 4 główne posiłki. 3 x mleko i raz obiadek - albo słoik, albo własnej roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy mój mały może się upominać częściej o jedzenie bo 1 już się nie najada???? zakupiłam 2 ale nie wiem czy dawać. 2 jest więcej kaloryczna jak to jest???

hello 😁 ja kilka dni temu wprowadziłam 2.. ale nie wiem jak to jest, czy bardziej kaloryczna, czy nie.. ale pewnie ma więcej czegoś tam 😁 na puszce mam napisane, żeby podawać już tylko 3 razy w ciągu dnia po 210 ml

piękna Vanesska 🙂 ☺️


tak jest napisane, bo powinno mieć dziecko wtedy tylko 4 główne posiłki. 3 x mleko i raz obiadek - albo słoik, albo własnej roboty

wiem i się cieszę z tego powodu, bo jak miałam dawać 5 razy mleko i dodatkowo jakieś owocki czy warzywka, to nie mogłam tego ogarnąć, bo młody był wiecznie pełny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki bo ja już nocek nie wytrzymuje dziś obudziła się o 6 na jedzenie a tak zawsze jadł dopiero ok 10 w ciągu dnia to samo jak zje zupkę jest spokój ale jak samo mleko to za 2 godz znów jest głodny 😮 a w ciągu dnia je 150ml więcej nie chce za to na noc zjada ok 200ml kaszki i w nocy to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dzięki bo ja już nocek nie wytrzymuje dziś obudziła się o 6 na jedzenie a tak zawsze jadł dopiero ok 10 w ciągu dnia to samo jak zje zupkę jest spokój ale jak samo mleko to za 2 godz znów jest głodny 😮 a w ciągu dnia je 150ml więcej nie chce za to na noc zjada ok 200ml kaszki i w nocy to samo

może faktycznie potrzebuje już 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...