Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
ufff....
marinka-dzięki, skoro babci cif pomógł to też spróbuję 🙂
ewelinka- nie wiem który to dzień cyklu, bo okres zaczął mi się w zeszły czwartek a skończył w poniedziałek, i mam nieregularne okresy i się w ogóle na tym nie znam 🤢 ale mam 3 blisterki po 21 tabletek za dychę (!) całość (kieeedyś płaciłam za jeden blister ponad 30 zł)
katarina- hehe no oczywiście ja się zajmę tym czym nie zajmowałam się przez 5 miesięcy 😎 kij z fugami 😜
ola- haaaaaa to już chwila moment i będziesz latała po mieszkaniu wsuwając wszystkie szuflady i chowając wszystko co z nich 'wyszło' dzięki porządkującej Lence 😁 i sprzątając bełty z każdego kąta 😁

bełty to już sprzątam 🤢 BTW ciekawa jestem ile czasu jej zajmie dojście do wprawy tzn do ruszenia na mieszkanie

nie obejrzysz sie jak bedziesz kiedys w lazniece a Lenka znajdzie sie koło Ciebie 😁

gorzej jak znajdzie się tam beze mnie i będzie w muszli skarbów szukać jak jej mama 😁

haha lepiej zeby nie znalazła jakiejs czekoladki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i najgorsze jest to, że przyjdzie ci taki człowieczek, stanie koło nogi i ciągnie, i jęczy, i marudzi, i coś gada, i ciągnie za tą nogawkę.. czasami wygląda jak piesek ☺️ ☺️ aż mi głupio wtedy i od razu biorę go na ręce i idę się z nim bawić ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
i najgorsze jest to, że przyjdzie ci taki człowieczek, stanie koło nogi i ciągnie, i jęczy, i marudzi, i coś gada, i ciągnie za tą nogawkę.. czasami wygląda jak piesek ☺️ ☺️ aż mi głupio wtedy i od razu biorę go na ręce i idę się z nim bawić ☺️ ☺️


hehe moją babkę za fartuch ciągnie 😁 i też ją bierze na ręce a ja się wściekam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj to sie lapie nog . wyglada jakby prosil 😁 o cos :P dobrze ze juz spi.. spokoj chociaz jest...

wczoraj byla kolezanka z rocznym dzieckiem u mnie i powiem Wam ze jak poptarzylam jak on rozrabia < moje mieszkanko wygladalo jakby traba powietrzna przez nie przeszla > a bylo posperzatane 🙂 to sie cieszylam ze Kacper jeszcze nie chodzi i tak nie rozrabia. tamtego to wszystko ciekawilo.. najbardziej to spodobaly jemu sie fieranki 😁 juz bym chciala zeby kacper zostal w takim wieku w jakim jest teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
a ja bym chciała mieć tylko więcej siły i niech sobie pomału rośnie 😁 😁 albo to my się tak szybko starzejemy ? 😉

ja tam wiecznie młoda jestem 😁
I pomyśl jakbyś tak trojaczki urodziła i taka trójka by się po chałupie rozbiegła i weź tego szukaj i ratuj co się da 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
dobranoc, idę spać bo żebry mi tu łażą o komputer

A, Ewela: 9 lat ma gówniarz a wydaje mu się że Bóg wie jaki mądry to on jest: 😠 🤨 🥴 🤢

tylko Ty stara i głupia 😁 - tzn on tak myśli żeby nie było że ja 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najpierw aniu do ciebie jeśli okres pierwszy dzień miałaś w tamten czwartek to dziś masz 8 lub 9 dzień cyklu ja bym wzięła 2 tabletki i już jutro normalnie po jednej a w takich sytuacjach zaczynają działać po tygodniu ale nie wiem czy zaryzykujesz ja wiem bo ostatnio tak musiałam zrobić ale ponieważ nie miałam kasy i do apteki daleko to dałam sobie spokój do next miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
dobranoc, idę spać bo żebry mi tu łażą o komputer

A, Ewela: 9 lat ma gówniarz a wydaje mu się że Bóg wie jaki mądry to on jest: 😠 🤨 🥴 🤢

tylko Ty stara i głupia 😁 - tzn on tak myśli żeby nie było że ja 😁 😁 😁 😁


a to już starszy chłopczyk córka mojego ma 7 lat ale już też widzę zalążki głupoty jej mamusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ja też jestem ale już mnie nie ma
aha chętnie się rozwiodę i to jak najszybciej
kurwa mać 😠
dobranoc

przecież ślub kościelny dopiero miałaś brać 😁

wez p do łóżka na siłe bez gaci zaciagnij a jak bedzie sie opieral to przywal walkiem do ciasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewcia dzięki za info. juz troche szukalam po necie i wole nie ryzykować 😠
gópia gópia gópia ćipa ze mnie 😠 😠 😠 😠 😠 😠

oj gupolu ty szkoda ze wcześniej nie powiedziałaś typu ze 3 dni temu
to by bylo wszystko okej
a kiedy dostałaś recepte??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...