Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Chodzi o mamę, czy o męża, czy o coś jeszcze innego?

Meza 🥴,tesciowa 🥴
i o moje malzenstwo 🤢

Rozumiem... 😞
Jak chcesz pogadać, to jestem na fb abo nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A tak w ogóle to gdzie nasza nowa koleżanka Agata? przyszła i poszła....

ja mam swoją wersję niestety 🤢

Myślisz, że to .... to?

oby nie no ale dziwnie to wyglądało bo odrazu jak zapytałam o zdjecia to cisza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no patrzcie, a moje dziecko nie ma poprasowanych rzeczy, a mimo to nie jest wymiętolone ani brudne 🙂 (chyba, że jest po obiadku 😁)

Matylda, wyślij go gdzieś do jakiegoś specjalisty, niech pogada. Poza tym, nie wyobrażam sobie, żeby to tak zostało.. nie ma prawa na Ciebie ręki podnieść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
no patrzcie, a moje dziecko nie ma poprasowanych rzeczy, a mimo to nie jest wymiętolone ani brudne 🙂 (chyba, że jest po obiadku 😁)

Matylda, wyślij go gdzieś do jakiegoś specjalisty, niech pogada. Poza tym, nie wyobrażam sobie, żeby to tak zostało.. nie ma prawa na Ciebie ręki podnieść!


moje też jak je ale zakupiłam w F&F taki fajowy śliniaczek i już jest okej
a psychologów to oni chyba mają nakazowo co jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej dziewczyny a jak wy sobie wyobrażacie to wszystko inaczej robić 😮 to jest chyba normalne ze wszystko sie układa jeśli ktoś tego nie robi to najzwyczajniej w swiecie ma bałagan(chyba) no bo jak nie poukłaać szklanek u mnie sa w innym miejscu te "dla gości" w innym te takie słabsze, (wszystko w jednej szafce ale w innych rządkach" itp ręczniki układam duże z dużymi i małe z małymi i podobnie jak w kuchni te najgorsze na samej górze a te najnowsze na dole 😁 skarpetki trzeba parować bo jak nie to sie pomieszają. Ja bardzo lubie mieć wszystko w pudełkach opakowaniach itp ze jak sie wyciera kurze to od razu całe opakowanie sie podnosi a nie każda rzecz pojedynczo. i mnóstwo takich rzeczy(ja nie układam w kolejności koloru a właśnie stare lub nowe bać najrzadziej używane a najczęściej) jedyne z czym mam problem to z układaniem ubrań na bieżąco 😁 i w garderobie nie zawsze mam poukładane 🤔
o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A tak w ogóle to gdzie nasza nowa koleżanka Agata? przyszła i poszła....

ja mam swoją wersję niestety 🤢

Myślisz, że to .... to?

oby nie no ale dziwnie to wyglądało bo odrazu jak zapytałam o zdjecia to cisza 🤢

na mamusiach też była chyba ona... jakiś czas temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru.. Zimno więc byłyśmy tylko 50 minut.. 🤢

I coś bym napisała ale się w jezyk ugryzę bo nie chcę kolejnej "afery". Piszta se co chceta, myślta se co chcta i interpretujta se to co piszę jak chceta, sprowokować się nie dam. Wczoraj też olałam przytyk odnośnie mnie a raczej mojego męża i jego kasy więc i dziś też przemilczę. Amen

🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wróciłam ze spaceru.. Zimno więc byłyśmy tylko 50 minut.. 🤢

I coś bym napisała ale się w jezyk ugryzę bo nie chcę kolejnej "afery". Piszta se co chceta, myślta se co chcta i interpretujta se to co piszę jak chceta, sprowokować się nie dam. Wczoraj też olałam przytyk odnośnie mnie a raczej mojego męża i jego kasy więc i dziś też przemilczę. Amen

🙂




😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yyyyh prosze mnie zlinczować ale ja nie prasuje !!! nienawidze nie cerpie nie znosze, zwyczajnie nie mam czasu ani ochoty zeby sterczec 2-3 godziny przy desce. jak wstaje rano, to prasuje to, co zakładam, jeżeli akurat trzeba, prasuje julce a chłop prasuje sobie sam. no, koszule mu prasuje, bo by wyglądał jak cieć, ale on akurat wiecej chodzi w bluzach i swetrach wiec sam sobie rade daje.

za to w kuchni nie cierpie miec bałaganu, i zawsze tam zaczynam porządki, bo mnie trzęsie aż jak mam blat chociaż niestarty.

ja nie wiem co to za agata ale takk szczerze mówiąz to jak na starcie została zaatakowana o zdjęcia to jestem w stanie ją zrozumiec, ze nie chciała od razu obcym osobom siebie i dziecka pokazywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...