Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobra sprawa z kartą się wyjaśniła, jednak zadałam bardzo właściwe pytanie i dowiedziałam się, że jednak był nie tak całkiem dawno oglądać te cyce i dupy 😠 i zły na mnie, że ja zła na niego, bo w końcu był tylko godzinkę (tia) i się źle bawił (ehe ehe) i w ogóle o co mi chodzi 😮

jakby mi powiedział wtedy kiedy szedł do tego klubu, to bym zrozumiała, skumała. ale on słowem nie pisnął 😠 to oznacza WOJNĘ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
dobra sprawa z kartą się wyjaśniła, jednak zadałam bardzo właściwe pytanie i dowiedziałam się, że jednak był nie tak całkiem dawno oglądać te cyce i dupy 😠 i zły na mnie, że ja zła na niego, bo w końcu był tylko godzinkę (tia) i się źle bawił (ehe ehe) i w ogóle o co mi chodzi 😮

jakby mi powiedział wtedy kiedy szedł do tego klubu, to bym zrozumiała, skumała. ale on słowem nie pisnął 😠 to oznacza WOJNĘ 😜


aaaach bo tobie mało jest ciągle i ja cie rozpracowałam - ty się chcesz pogodzić w ŁÓŻKU, cwana bestia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Choroba mnie zbiera a od poniedziałku zaczynam nową pracę i nie chcę od razu chorować 😞

Kasia - biedny Wituś, oby wszystko wróciło do normy. Trzymam kciuki.
Ania - gratulacje udanego pożycia - ja ostatnio przez zmęczenie w ogóle nie mam na to sił i ochoty 😞
Ewelina - wiem jak go jest prawie dziecka nie widywać 😞
Matylda - leniuszek piękniuśny 🙂
Szyszka i Magda - wasze Majeczki kochane i słodkie
Kasjalena - ja swojej Laury do żłobka nie oddałam na szczęście bo obie babcie się o nią zabijają i mam niesamowity komfort że dziecko jest przy swoich.

Reszty zdjęć i filmów niestety nie widziałam.

Co do Aisak to niestety nie jest najlepiej - Kasia niezbyt dobrze znosi rozstanie z Liwcią ale jakoś sobie radzą. Sytuacja ich do tego zmusza. To samo u Kmatus i Milenki. Ale to dzielne dziewczyny i na pewno sobie poradzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
http://moda.allegro.pl/lakierowane-bez-nude-platforma-szpilka-37-00118-i1911658025.html

szukam tego typu butów jak by któraś znalazła w ccc albo deichmannie to napiszcie mi 🙂 inne firmy raczej nie wchodzą w gre bo bede w ciul droge pewnie

Nina - to firma internetowa i nie wiem czy cena Ci odpowiada ale coś takiego u nich znalazłam, raczej nie mają badziewia 🙂

http://www.butyk.pl/towar.10681.Polbuty_lakierki_pantofelki_platformy_szpilki_Blink_Legacy_701005.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Nina zabić sie chcesz na sylwestra w takich chodakach ??? ( nie to że mi się nie podobają bo i owszem)
Wiola jak to nową prace???? Ja to chyba nie w temacie 😮
a wiesz może co u Kmatus tj ONA też pracuje????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Jezu Nina zabić sie chcesz na sylwestra w takich chodakach ??? ( nie to że mi się nie podobają bo i owszem)
Wiola jak to nową prace???? Ja to chyba nie w temacie 😮
a wiesz może co u Kmatus tj ONA też pracuje????

E tam zaraz zabić, ja tam też lubiem takie obcasiki i butki 🙃
A co do Wioli to też pierwsze słyszę bo dopiero pisała do mnie maila z obecnej pracy a tu niespodzianka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://moda.allegro.pl/lakierowane-bez-nude-platforma-szpilka-37-00118-i1911658025.html

szukam tego typu butów jak by któraś znalazła w ccc albo deichmannie to napiszcie mi 🙂 inne firmy raczej nie wchodzą w gre bo bede w ciul droge pewnie

Nina - to firma internetowa i nie wiem czy cena Ci odpowiada ale coś takiego u nich znalazłam, raczej nie mają badziewia 🙂

http://www.butyk.pl/towar.10681.Polbuty_lakierki_pantofelki_platformy_szpilki_Blink_Legacy_701005.html


uu piękne ale dla mnie za drogie tak myślałam coś tańszego znaleźć bo ja nigdy takich butów nie miałam i nie wiem czy ich kariera nie skończy sie na szafie 😁 jedyne drogie buty jakie kupuje to adidasy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz miesiąc pracowałam w jednym banku na zleceniu za baaardzo fajną kasę w zasadzie nic nie robiąc ale mnie nie satysfakcjonowała forma umowy więc zdecydowałam się na pracę w innym banku na umowę o pracę na pełen etat - też za fajną kasę (niestety mniejszą) ale o wiele bliżej domu co jest największym atutem.
Kmatus nie wróciła do pracy bo nie ma z kim Milenki zostawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Jezu Nina zabić sie chcesz na sylwestra w takich chodakach ??? ( nie to że mi się nie podobają bo i owszem)
Wiola jak to nową prace???? Ja to chyba nie w temacie 😮
a wiesz może co u Kmatus tj ONA też pracuje????

E tam zaraz zabić, ja tam też lubiem takie obcasiki i butki 🙃
A co do Wioli to też pierwsze słyszę bo dopiero pisała do mnie maila z obecnej pracy a tu niespodzianka 😮


1 raz w życiu takie będę mieć na nodze, nie lubie wysokich ale do tej sukienki co bede mieć muszą takie byc po za tym noga wydaje sie dłuzsza i chudsza i włąsnie dlatego musze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Teraz miesiąc pracowałam w jednym banku na zleceniu za baaardzo fajną kasę w zasadzie nic nie robiąc ale mnie nie satysfakcjonowała forma umowy więc zdecydowałam się na pracę w innym banku na umowę o pracę na pełen etat - też za fajną kasę (niestety mniejszą) ale o wiele bliżej domu co jest największym atutem.
Kmatus nie wróciła do pracy bo nie ma z kim Milenki zostawić.


największy plus to to że masz z kim malutka zostawić 🙂 i jest w dobrych rekach. to o której jesteś w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Teraz miesiąc pracowałam w jednym banku na zleceniu za baaardzo fajną kasę w zasadzie nic nie robiąc ale mnie nie satysfakcjonowała forma umowy więc zdecydowałam się na pracę w innym banku na umowę o pracę na pełen etat - też za fajną kasę (niestety mniejszą) ale o wiele bliżej domu co jest największym atutem.
Kmatus nie wróciła do pracy bo nie ma z kim Milenki zostawić.


największy plus to to że masz z kim malutka zostawić 🙂 i jest w dobrych rekach. to o której jesteś w domu?


No to jest naprawdę wybawienie. W domu zazwyczaj jestem koło 16.30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Teraz miesiąc pracowałam w jednym banku na zleceniu za baaardzo fajną kasę w zasadzie nic nie robiąc ale mnie nie satysfakcjonowała forma umowy więc zdecydowałam się na pracę w innym banku na umowę o pracę na pełen etat - też za fajną kasę (niestety mniejszą) ale o wiele bliżej domu co jest największym atutem.
Kmatus nie wróciła do pracy bo nie ma z kim Milenki zostawić.


największy plus to to że masz z kim malutka zostawić 🙂 i jest w dobrych rekach. to o której jesteś w domu?


No to jest naprawdę wybawienie. W domu zazwyczaj jestem koło 16.30.


o jej to na prawde świetnie! mama tego Maksia co byłam nianią wracała po 18 to w ziemę jak tak ciemno mały szedł wcześnie spać to dzieciaka nie widziała 😞 jak ja jej współczułam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://moda.allegro.pl/lakierowane-bez-nude-platforma-szpilka-37-00118-i1911658025.html

szukam tego typu butów jak by któraś znalazła w ccc albo deichmannie to napiszcie mi 🙂 inne firmy raczej nie wchodzą w gre bo bede w ciul droge pewnie

Nina - to firma internetowa i nie wiem czy cena Ci odpowiada ale coś takiego u nich znalazłam, raczej nie mają badziewia 🙂

http://www.butyk.pl/towar.10681.Polbuty_lakierki_pantofelki_platformy_szpilki_Blink_Legacy_701005.html


uu piękne ale dla mnie za drogie tak myślałam coś tańszego znaleźć bo ja nigdy takich butów nie miałam i nie wiem czy ich kariera nie skończy sie na szafie 😁 jedyne drogie buty jakie kupuje to adidasy 😁 😁

Nina - CCC czy Deichmann raczej takich nie mają chociaż teraz Sylwester to może i coś się pojawi, z tego co patrzę to ciężko Ci będzie znaleźć tańsze, wszystko co fajne to powyżej 200 zł, a te jakościowo gorsze mogą dać Ci w kość, obetrzeć pięty np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://moda.allegro.pl/lakierowane-bez-nude-platforma-szpilka-37-00118-i1911658025.html

szukam tego typu butów jak by któraś znalazła w ccc albo deichmannie to napiszcie mi 🙂 inne firmy raczej nie wchodzą w gre bo bede w ciul droge pewnie

Nina - to firma internetowa i nie wiem czy cena Ci odpowiada ale coś takiego u nich znalazłam, raczej nie mają badziewia 🙂

http://www.butyk.pl/towar.10681.Polbuty_lakierki_pantofelki_platformy_szpilki_Blink_Legacy_701005.html


uu piękne ale dla mnie za drogie tak myślałam coś tańszego znaleźć bo ja nigdy takich butów nie miałam i nie wiem czy ich kariera nie skończy sie na szafie 😁 jedyne drogie buty jakie kupuje to adidasy 😁 😁

Nina - CCC czy Deichmann raczej takich nie mają chociaż teraz Sylwester to może i coś się pojawi, z tego co patrzę to ciężko Ci będzie znaleźć tańsze, wszystko co fajne to powyżej 200 zł, a te jakościowo gorsze mogą dać Ci w kość, obetrzeć pięty np


bede musiała podreptac po sklepach może znajde coś podobnego.
Dziękuje za pomoc 😉
a teraz uciekam biegać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cos ty??? kurcze, przybylo ci kilosow znowu???hmmm, mi wyszlo na kalkulatorze ze powinnam schudnac 16 kg, schudlam 11 i waga stanela w miejscu, czas mijal, a tu nic... wiec przeszlam do utrwalania....
ale nie stosuje sie dokladnie do zalecen,, tzn jem tylko proteiny raz w tygodniu i zawsze proteinowe sniadania, w zasadzie mam proteinowego pol dnia, potem jem ostatnio normalny obiad, tzn np dzisiaj soso bez ryzu, nie jadam chleba co dzien, ale owoce tak... poki co waga stoi w miejscu, oby tak juz zostalo
a ty gdzie zgrzeszylas ze kg wracaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no cos ty??? kurcze, przybylo ci kilosow znowu???hmmm, mi wyszlo na kalkulatorze ze powinnam schudnac 16 kg, schudlam 11 i waga stanela w miejscu, czas mijal, a tu nic... wiec przeszlam do utrwalania....
ale nie stosuje sie dokladnie do zalecen,, tzn jem tylko proteiny raz w tygodniu i zawsze proteinowe sniadania, w zasadzie mam proteinowego pol dnia, potem jem ostatnio normalny obiad, tzn np dzisiaj soso bez ryzu, nie jadam chleba co dzien, ale owoce tak... poki co waga stoi w miejscu, oby tak juz zostalo
a ty gdzie zgrzeszylas ze kg wracaja??


Ja sobie poprostu odpuściłam kochana i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus żłobka jednak taki, że pada jak mucha 🙃 🙃
i ładnie przesypia mi noc.

Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady: tym bardziej, że A nie rozumie moich łez popołudniowych i spazmów nad zasmarkanym dzieckiem: niestety: tylko tu mogę się wyżalić 😜
Ola, chwile z dzieckiem? jestem w domu koło 17: karmienie potem on pada na pół godziny: wstaje około 18, bawimy się i kąpiel o 19. 🙃 Ale nawet te: bezcenne 🤪 🤪 🤪


mam pytanie: szukam NAPRAWDĘ DOBREGO kremu na wyjście na dwór. Co możecie polecić? i żeby się dobrze rozsmarowywał ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...