Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewelinka1007 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Co do tego szpitala to co ten facet mial mi pomoc.. jak ja potem patrze na pieczatke a tam rehabilitant medyczny !! 🤪 🤪 No to swietny lekarz 🙂

no to naprawde lekarz pierwsza klasa

to w sumie nawet ja mogłabym cię zbadać
ej ja miałam kiedyś 41 st ale zemdlałam i wróciłam do świata żywych po 5 minutach siostra myślała że umarłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie miałam gorączki ale z łóżka podnieść sie nie mogłam... a w nocy mało co się nie udusiłam, taki kaszel... Też dostałam antybotyk fuuuj i moja siora głupio żartowała,ze co jak dzidzia bez kciuków sie urodzi i jak bedzie smsy pisac 😮 paaatoooloooogiaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Co do tego szpitala to co ten facet mial mi pomoc.. jak ja potem patrze na pieczatke a tam rehabilitant medyczny !! 🤪 🤪 No to swietny lekarz 🙂

no to naprawde lekarz pierwsza klasa

to w sumie nawet ja mogłabym cię zbadać
ej ja miałam kiedyś 41 st ale zemdlałam i wróciłam do świata żywych po 5 minutach siostra myślała że umarłam
O kur.... tos miala jazde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Matylda uwazaj bo mnie tu juz dawno nie bylo 🤪 🤪 ! Bede Cie podjudzac tak ze na wszystkie bedziesz patrzec jak z pod byka oka 🤪

hehe nic nie wiadomo ostatnio tez cię długo nie było mówiłas że podglądałaś
ale poważnie żebym tu na jakąś nawiedzoną nie wyszła ale skoro ktoś mi je daje to fajnie gorzej jeśli odbiera a ja nie wiem za co jak macie coś do mnie to mówcie krytykę zawsze przyjmuję z pokorą............
powiedzmy..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ja nie miałam gorączki ale z łóżka podnieść sie nie mogłam... a w nocy mało co się nie udusiłam, taki kaszel... Też dostałam antybotyk fuuuj i moja siora głupio żartowała,ze co jak dzidzia bez kciuków sie urodzi i jak bedzie smsy pisac 😮 paaatoooloooogiaaaa
nic jej nie bedzie 🙂 ja juz raz bralam ten sam antybiotyk. Kobiety w ciazy moga go brac i potem mialam badanie polowkowe i wszystko byo ok 🙂 I kciuki trez byly 🤪 Teraz biore go znowu bo wtedy mi pomogl zreszta moj lekarz mi powiedzial ze to jest jedyny ktory mozna dac w ciemno kobiecie w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Co do tego szpitala to co ten facet mial mi pomoc.. jak ja potem patrze na pieczatke a tam rehabilitant medyczny !! 🤪 🤪 No to swietny lekarz 🙂

no to naprawde lekarz pierwsza klasa

to w sumie nawet ja mogłabym cię zbadać
ej ja miałam kiedyś 41 st ale zemdlałam i wróciłam do świata żywych po 5 minutach siostra myślała że umarłam
O kur.... tos miala jazde 🙂

no pogotowie wtedy przyjechało miałam jakieś 13 lat ale coś tam mi wstrzyknęli i kazali zimną wodą zalać w wannie i tak mama zrobiła bo ja wtedy byłam chora na oskrzela czy coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matylda uwazaj bo mnie tu juz dawno nie bylo 🤪 🤪 ! Bede Cie podjudzac tak ze na wszystkie bedziesz patrzec jak z pod byka oka 🤪

hehe nic nie wiadomo ostatnio tez cię długo nie było mówiłas że podglądałaś
ale poważnie żebym tu na jakąś nawiedzoną nie wyszła ale skoro ktoś mi je daje to fajnie gorzej jeśli odbiera a ja nie wiem za co jak macie coś do mnie to mówcie krytykę zawsze przyjmuję z pokorą............
powiedzmy..........
Wiecie co, tak szczerze dopoki ostatnio nie zaczelyscie gadac o tych oklaskach to ja wogole nie wzrocilam na nie uwagi, ze cos takiego tam jest i ze mozna jakies oklaski przyznawac 🙂 Teraz patzre ze ja nagle mam 12 🙂 To tylko jakies pierdoly, mysle ze tak juz rozmawiajac calkiem powaznie nie ma sie o co puszyc,m jak komus sprawia frajde odbieranie Ci oklaskow to niech sobie to robi 🙂 Moze lubi draznic ludzi, tylko odejmowanie nam oklaskow w rzeczywistosci kochana moja nic nam nie odejmuje 🙂 Wiem ze napiszesz zaraz ze tak se pierdzielisz i ze C ie to nie stresuje, i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...