Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda, no juz mam kupiony bilet na styczeń.
aż miesiąc mnie nie bęzie. a dzieci zostaja z moją mama.
Karmie jeszcze go ale po świętach będę odstawiać.I płacze juz z tego powodu... chciałam do roku karmic 😞 Boże! Uwielbiam karmić piersią i widze, że Józek tez lubi zjadac. Dziś w nocy miał goraczke i zjadł mi z 2 cycek mleko i nie leciało zupełnie nic z nich to myslałam , że będzie sie wsciekał a ten wiercił sie wiercił a jak poczuł pierś to wtulił sie cała buzia to od razu zasnął.
Nie wyobrazam go nie karmic. a wątpie , że utrzymam laktację przez miesiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dżizas moje dziecko dostało pierdolca. zaserwował mi w nocy 2 ponad godzinne pobudki, za cholere nie chciał spać. Mało tego!! jak rano ledwo co 120ml mleka wypija to w nocy wydudnil 250 prawie! przy czym na kolacje bylo normalnie 210. Ja już nie wiem co mu, budza się we mnie mordercze instynkty.. 😠 😠 nie dośc ze miunczał, spac nie chciał to jeszcze wył i w żadnej pozycji mu nie pasowało, lezenie, siedzenie, noszenie... fuck 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka oby Józek chciał się w ogóle odstawić od piersi.... bo moja siostra juz miesiac próbuje wprowadzac sztuczne mleko i rezultat jest taki ze mały nie chce za żadne skarby pić mleka z butelki a jej pokarm zanika.
Jeju nie wiedziałam że wyjeżdzasz, to w rodzinne strony się udajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry..

Kasia
- to nie o to chodziło że ona nie śpi bo go nie ma tylko o to że dziecko chore a ten się bawi zamiast mi tu pomóc 🤢
A młoda urzędowała do 22.30 - nawet się nie mogłam umyć tak wyła..

Ale kara jest bo tatuś w sumie późno nie wrócił bo po 23-ej był w domu ale rano rzygał 🙃 Nie żebym się z niego śmiała ale nie wiem - jakoś tak ...... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Marinka oby Józek chciał się w ogóle odstawić od piersi.... bo moja siostra juz miesiac próbuje wprowadzac sztuczne mleko i rezultat jest taki ze mały nie chce za żadne skarby pić mleka z butelki a jej pokarm zanika.
Jeju nie wiedziałam że wyjeżdzasz, to w rodzinne strony się udajesz?


tak w rodzinne i to na cały miesiąc
. Oj wiem o czym piszesz. U mnie Anielka tez nie piła mm bo wymiotowała po nim. i dopiero sama rzuciła cyca majac roczek. Nie wiem co to będzie z Józkiem , nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, to jest tak mocno wzruszające , że dawno tak nie wyłam.
Anielka podeszła i mówi czemu płaczesz ja mówie , że sie wzruszyłam a ona to wlacz ja też sie wzrusze.

Moja Anielka każdego dnia jak P. przychodzi z pracy to mu sie rzuca na szyje i tak z 5 min truli sie do niego 🙂
A jak wrócił z Holandii kiedys ze szkolenia (2 tygodni nie było) to tak płakała ze szczęścia, P. przyjechała o 2 w nocy to tak do 6 nie mogła zasnąc nie schodziła mu z rak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola, to jest tak mocno wzruszające , że dawno tak nie wyłam.
Anielka podeszła i mówi czemu płaczesz ja mówie , że sie wzruszyłam a ona to wlacz ja też sie wzrusze.

Moja Anielka każdego dnia jak P. przychodzi z pracy to mu sie rzuca na szyje i tak z 5 min truli sie do niego 🙂
A jak wrócił z Holandii kiedys ze szkolenia (2 tygodni nie było) to tak płakała ze szczęścia, P. przyjechała o 2 w nocy to tak do 6 nie mogła zasnąc nie schodziła mu z rak

Hehe, pocieszna ta Twoja Anielka 😁 Moja też córeczka tatusia jest, i już teraz jak słyszy klucz w drzwiach to leci do przedpokoju, a jak już S. wejdzie to musi ją brać na ręce bo płacze albo leci za nim do łazienki (jak idzie np ręce umyć). Ech te córunie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
naszego forum już nie ma 🥴 🥴 🥴 i coś czuję że już się nie odbuduje 🤢

i nie rozumiem jak w takie pustki i po kurwę nędzę taka idiotka tu przychodzi.
może dobrze, że i takie pustaki nie mają co czytać..

u mnie jeszcze 10 dni i zobaczę synka.
po 5 dniach odważyłam się na rozmowę na skajpie: nie poznał mnie 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Widze zmiany u Was mamusia
Kasia dzielna z Ciebie mamusia, na pewno Ci bardzo cięzko ale tak na prawde to dla dobra Witka .
Ola a Ty no prosze na wielkie wody sie rzucasz widze, ciagle z Lenka w domu a tu sama pociągiem z tyloma tobołami wooow prosze jaka turystka 🙂
Magda z Pruszkowa pochwal się mieszkankiem 🙂
Marinka współczuje Ci na prawdę na cały miesiąc bez swoich skarbusiów 😞
Ewelinka jak poszukiwania opiekunek?
Angelika jak nowa fryzurka pokarz 🙂
A co u Liwusi mamusiu zapracowana? 🙂
Jeśli do kogoś się nie odniosłam to przepraszam ale nie spamiętałam 🙂
a chyba Wojtusiowi ząbek wyszedł to gratuluje 🙂
i Chyba Klaudia tez coś o ząbkach pisała...?

No i nie długo święta baardzo nie mogę się doczekać w ta nd ubieramy choinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
my juz dzisiaj po szczepieniu i spacerze
zaraz mlodemu zupke wstawe i jakis szybki obiadek pykne bo mi sie niespecjalnie dzisiaj chce przy garach siedziec 😉
i musze pochwalic mojego gargamela - dzisaj tylko 2 pobudki !! wiec mama wyspana i zadowolona kocha swego synka miłoscia wielką 🙂 🙂
Nina my tez choinke ubieramy w sobote chyba bo juz mi Julka dziure w brzuchu wierci 🙂
Kasia nie zapomnial mamuni na pewno tylko pewnie nie za bardzo rozumial co to za glowa w monitorze 😉 a tak na marginesie moja córa jak gdzies pojedzie z dziadkami to potem musi sie 2-3 dni zaklimatyzowac bo mowi do mnie babciu 🤢 🥴 😁 😁
Marinka co to za sucz parszywa cie ograbia z tych oklasków? Łajza

doobra biore sie za robote ale bede podgladac (o ile bedzie co 🥴 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...