Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola a skad masz ten przepis??? tj ten z brzoskwiniami ????

Mojej mamy 🙂 I nigdy nie jest suchy, jest puszysty i mokry, pyszny ☺️


powtierdzam!

Ja za sernikami generalnie nie przepadam ale z tym mam tak jak Ty ze swojej mamy - zjem w każdej ilości i o każdej porze ☺️
Pamiętam jeszcze jedno ciasto mojej mamy - Fale Dunaju ale nie mam przepisu, musiałabym ją poprosić, echhh smaki dzieciństwa, tylko tam potrzebne drylowane wiśnie, w dużym mieście pewnie się dostanie w sklepie a tak to trzeba mieć swoje z kompotu i wydrążyć pestki - anyway - ciasto pyszne, tyle że full roboty z nim ☺️

JEZU moja mam zrobiła takie fale dunaju że jadło je pół wioski ( i nie mowa o kurach 😁 ) sama zjadłam mnóstwo było zajebiste ☺️

Jak będą chętne to poproszę mamę to mi napisze i mogę Wam dać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola a skad masz ten przepis??? tj ten z brzoskwiniami ????

Mojej mamy 🙂 I nigdy nie jest suchy, jest puszysty i mokry, pyszny ☺️

he he wiem że od mamy ale pytam bo sprawdziłam i moja ma ten przepis z książki jakiejś zakonnicy 😉
dosłownie identyczny więc albo TWOJA mama zciągnęła z książki albo zakonnica od TWOJEJ MAMY 😉
( nie no żart) wiadomo że przepisy krąża ale moja ma ten przepis właśnie z tej książki z 2008 roku- z tej którą sama jej kupiłam 😁

SIOSTRY ANASTAZJI 🙂 bardzo fajne przepisy ale ja sie nigdy nie zabralam za sernik za wysoki poziom szkoda mojego czasu

Przestań, to tylko tak strasznie wygląda, tak to mówią osoby którym albo się nie chce albo w siebie nie wierzą (albo jedno i drugie), wystarczy raz spróbować i tyle. Przecież masz napisane krok po kroku jak co się robi, nie wiem w czym problem, trochę chęci i już 😉

ja ogolnie pieke wszystko ale sernik i makowiec musza byc perfekcyjne zeby byly smaczne a boje sie popsuc 🙂 ale nie powiem przepis skopiowalam 🙂A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola a skad masz ten przepis??? tj ten z brzoskwiniami ????

Mojej mamy 🙂 I nigdy nie jest suchy, jest puszysty i mokry, pyszny ☺️


powtierdzam!

Ja za sernikami generalnie nie przepadam ale z tym mam tak jak Ty ze swojej mamy - zjem w każdej ilości i o każdej porze ☺️
Pamiętam jeszcze jedno ciasto mojej mamy - Fale Dunaju ale nie mam przepisu, musiałabym ją poprosić, echhh smaki dzieciństwa, tylko tam potrzebne drylowane wiśnie, w dużym mieście pewnie się dostanie w sklepie a tak to trzeba mieć swoje z kompotu i wydrążyć pestki - anyway - ciasto pyszne, tyle że full roboty z nim ☺️

JEZU moja mam zrobiła takie fale dunaju że jadło je pół wioski ( i nie mowa o kurach 😁 ) sama zjadłam mnóstwo było zajebiste ☺️

Jak będą chętne to poproszę mamę to mi napisze i mogę Wam dać 🙂

DAWAJ 😁
ale moja mam z wiśniami robi coś innego i to coś nowego ( pamiętam ile KURW przy tym było 😉 )
ale fale dunaju u nas z jabłkiem się robi 🤨 ale jej wyszło super tzn on to piecze od dawna ale teraz po kilku latach przerwy zrobiła- było super jadłam to tak chętnie jak sernik przy każdej kawi czyli dwa razy dziennie 😁- ale było dobre serio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a na obiad dyisiaj robie nalesniki ye sypinakiem i feta yapiekane w sosie besyamelowzm ciekawe cyz dobre

ale wymysły 😮
ja nie wiem co z drobiem zrobić a wy mi z takim czymś wyjeżdżacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
A mi wczoraj wyszly pyszne ciasteczka z marmoladą i paszteciki z pieczarkami 🙂

Brechti - witamy spowrotem.
Ewelina - szkoda że wam się nie układa 😞 Dziwne jest to życie - dziecko powinno łączyć a często dzieli niestety 😞
Ola - coś o 8 h. siedzenia w pracy i nic nie robienia wiem i nikomu tego nie życzę!!! Pozdrót S. od nas.
Kasia - zazdroszczę tej adrenaliny którą będziesz miała odlczając sekundy do spotkania z Witkiem - ucałuj go od nas 🙂
Marinka - podziwiam - sama wiesz za co ☺️
Matylda - nie ważne jak jest źle - ważne że masz dla kogo żyć i przestań juz narzekac tylko sie uśmiechnij 🙂

A u mnie kiszka - u Tomka stwierdzili dyskopatię i od kliku dni z bólu nie może spac w nocy. Nie pomagają zabiegi i inne duperele - męczy się niesamowicie. Koło małej nie zrobi bo ani nie może jej nosić ani się zginać - no istny cyrk.

No i tyle z nowości ( o ile ktoś tu w ogóle odnotowuje moją obecność ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioluś - dzięki pozdrowię S. od Was. I znam ból dyskopatii bo sama ją mam - w 3 miejscach mi się dyski wysuwają, na szczęście nie wypadają (jeszcze) całkowicie. Jestem już umówiona do ortopedy na 30-tego stycznia bo po ciąży mam masakrę i nie obejdzie się zapewne bez odkładanego w nieskończoność rezonansu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola dyskopatia brzmi strasznie ale z tym da się żyć T. jest młody da radę , zobacz na Olę( chociaż jaki to ból to nie wiem bo nie mam 😉 )
ale moja mama ma dyskopatie, skoliozę i kifozę i naczyniaki na kręgach
jest już po jednej operacji na szyjnym ma beton i szyny , czekają ją jeszcze dwie na piersiowym i krzyżowym ale nie chce się poddać
mimo że cierpi i LENĘ może nosić maks 1 minutę to jakoś daje radę 😉
i ja nie narzekam ale Wiola z takim s.... nie da sie żyć
nawet nie wiem co mnie dziś czeka , mogę się tylko domyślać
jak stanę na nogi to będę miał GO daleko w dupie o i tyle nie chce się rozpisywać , ale tylko ta która to przeżyła wie o czym piszę 😉
POZDRAWIAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - on własnie skierowanie na rezonans juz ma 😞 Ehhh szkoda gadać - ja wiem co znaczy ból kręgosłupa chociaż dyskopatii nie mam.

Matylda - rozumiem że nie jest ci łatwo ale czasami samo nastawienie negatywne jeszcze bardziej pogarsza sytuację. Sama coś o tym wiem 😞

Marinka - no właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ja jestem pozytywnie nastawiona przez 4-5 dni w tygodniu
potem moje nastawianie "znika" zwłaszcza że nie mam żadnej władzy nad...............
Raczek moja dostaje gluten raz- dwa w tyg ale to żadna specjalna kasza- tylko zwykła manny za 2.40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Moja je już wszystko jak leci więc ja się nie trzymam schematu żywienia w ogóle.

a taki w ogóle istnieje???
ja nie wiem moja dostaje kaszę manny jak mi się przypomni ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...