Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Magda nie bądź taka
bo jak coś napiszesz raz w tygodniu to myślisz że zapamiętam ??????
ja nawet jak zapamiętam to i tak po tych moich nocach zapomnę ☺️

ale 40m a 100 to trochę różnica
ja mam na wsi na górze 100 m to już jest CHATA 😁
a jak z opłatami dużo większe????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
wiecie... teraz jest EKO wychowywanie - total!!! Po prostu - "RÓBTA CO CHCETA" w wolnym tłumaczeniu... 😞

Dzięki Matylda, że tak mnie czytasz 🙂 - pisałam kilka razy już, że po nowym roku przeprowadzka 🙂 w ramach zmniejszenia kosztów, oraz zwiększenia przestrzeni z 40 m na 100 m kwadratowych 🙂

heheh fajnie tak mniej a wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu Dagi jestem taka podekscytowana 😁 😁 😁 😁
tj nie tym że będziesz miała męża 9 bo to różnie bywa 😉 😜 ) ale tą całą oprawką ( chociaż ja tego ie lubie ale nie wiem dlaczego na ślubach i pogrzebach zawsze ryczę ☺️ )
ja pamiętam jak ja wybierałam sukienkę - miałam na to 5 minut weszłam do pierwszego lepszego sklepu i kupiłam co było 😁 z kwiatami mnie oszukali 😁m obraczki miałam za darmo bo dałam gościowi całą szkatułę złota za to , a fryzjerka tak mnie uczesała że jak wróciłam do domu to musiałam łeb umyć a efekt widać na zdjęciach
ale co to byl za dzień- jeszcze policja wparowała na moje wesele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W domu można "wszystko", ale w żłobku już nie....
Dziś na przykład miałam prawie dwuletnią dziewczynkę, której dwa paznokcie u rąk tak się zawinęły do góry, że bolał ją jakikolwiek dotyk (musiała jakoś nacisnąć sobie na rękę) i mnie nie wolno było nic jej zrobić ( a tak mi jej było szkoda, bo biedna - zamiast się bawić, to siedziała obok mnie i czekała na tatę) 😞 😞 😞

No Dagi - zazdroszczę ślubu... ja bym chciała jeszcze raz wszystko planować itd... 😉

Lecę spać, bo o 7 wstajemy z Majką do pracy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a co do tego matylda ze jestem to mi tez sie zapowiada naocka taka jak tobie:/ maly cos dzisiaj placze co chwile strasznie niespokojny

phi
nie kpij
ja na razie raz latałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Boziu Dagi jestem taka podekscytowana 😁 😁 😁 😁
tj nie tym że będziesz miała męża 9 bo to różnie bywa 😉 😜 ) ale tą całą oprawką ( chociaż ja tego ie lubie ale nie wiem dlaczego na ślubach i pogrzebach zawsze ryczę ☺️ )
ja pamiętam jak ja wybierałam sukienkę - miałam na to 5 minut weszłam do pierwszego lepszego sklepu i kupiłam co było 😁 z kwiatami mnie oszukali 😁m obraczki miałam za darmo bo dałam gościowi całą szkatułę złota za to , a fryzjerka tak mnie uczesała że jak wróciłam do domu to musiałam łeb umyć a efekt widać na zdjęciach
ale co to byl za dzień- jeszcze policja wparowała na moje wesele 😁

a ja mialam fajne wesele 🙂 co prawda bardzo szybko zalatwiane, ale fajne jedyne co to sukienka, ktora mialam nie byla moim marzeniem i oczywiscie pora roku bo bralam slub 11 listopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za bardzo nie mam czasu na planowanie, w sumie to 2 tygodnie temu czy jakos tak to zaplanowalismy, wiec, same rozumiecie 🙂

kiecke zamowilam online bez mierzenia, tylko dlatego ze podobala mi sie na chudziutkiej modelce, a ja absolutnie figury modelki nie posiadam, flaczek, zwalki, i takie tam, potem stwierdzilam ze nie dojdzie ta kiecka, wiec zamowilam druga, ktora miala byc w zeszlym tygodniu, a tamta chcialam anulowac, ale okazalo sie ze nie moge. Ta co miala byc w zeszla srode doszla dzisiaj i pasuje 🙂 tylko troche musze ja zwiezic w biodrach bo za luzna,a ta pierwsz awybrana bedzie chyba jutro, a okazalos ie ze musze jeszcze do dhl doplkacic 22 funty jakichs oplat clowych o ktorych nie wiedzialam. Makijaz bedzie mi robila obca kobita w drogerii, wiec tez nie mam pewnosci ze jak wroce to nie wloze twarzy pod kran 😉 moj chlopinka zamowil sobie buty tez online ktore sa tak blyszczace ze az moja mam przez skejpa niemal oslepla 🙂 szuka teraz nowych. hmm, na obraczki czekamy, maja byc pod koniec tyg ew w przyszlym tygodniu

najwazniejsze ze moi rodzice przylatuja, Nela zobaczy dziadkow i ciocie,

A Sola pozna po raz pierwszy mojego tate!!!!! i to od razu dzien przed slubem!! 🙂 szalenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi no i tata powie że mu zięć nie odpowiada i po ślubie 😁
( żart oczywiście 😉 )
no i ja liczę na jakieś fotki ślubne bo bez tego się nie obejdzie 😉
dobra zaliczyłam drugą wyprawę do łożeczka więc idę się położyć to będę miała bliżej jakby co
i też cos czuję że kurw tej nocy nie zliczę
do jutra mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzień.

Kasia - filmu nie usuwaj kochana bo ja wczoraj nie widziałam a teraz nie mogę zobaczyć. Ewentualnie linka mi na maila poślij.

Moja wczoraj o 22 strzeliła kupola i się wybudziła tak że za cholerę zasnąc nie mogła i w ogóle kaszanka 🤢

Nikksa - ucałuj Szymcia - niech zdrowieje maluszek i się nie stresuj mężem - faceci są z Marsa - nie wiesz o tym? 🙂

Matylda- zalecam Persen 😜 Jakas ty nerwowa

Alice - musisz Kasi wybaczyć - ona serio nieufna jest 🙂 Ale jak ją bliżej poznasz ( i ona ciebie ) to zobaczysz, że zajebista z niej dziewczyna 🙂

AAAA laski a co z tym waszym spotkaniem w Warszawie? Bo cos mi się o uszy obiło że to na luty miało być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Napisałam wczoraj po 23 posta ale go nie ma... pisałam na tel i pewnie coś kliknęłam niechcący. Moje dziecię nakarmiłam dzisiaj po 2 w nocy mlekiem z kleikiem i przespał 3 h a potem znowu to samo. Może tak jak pisała Kasia w naszym przypadku ma za mało kalorii w dzień ale nie wiem za bardzo co robić żeby miał ich więcej. On je 4 razy dziennie mleko z dodatkiem kleiku lub kaszki, w tym raz kaszkę na gęsto łyżeczką, obiadek wielkości dużego słoiczka, przecier owocowy z dwóch owoców...a i mleko to tak 180 ml wody, dzisiaj rano dałam mu 210 ml, zobaczymy. Pewnie nie raz o tym pisałyście ale jak możecie to napiszcie ile razy dziennie Wasze dzieciaczki piją mleko i po ile ml. Gabryś w ogóle jest alergikiem, ma bebilon pepti i nie wiem czym go jeszcze karmić, żeby nie dostał uczulenia. Dzisiaj znowu zauważyłam na nóżce suchą plamkę i nie mam pojęcia od czego 🥴 Magda a z tym nocnikowaniem w żłobku to bez sensu, czyli nie uczą dziecka samodzielnego załatwiania tylko w pieluchę i tyle? Czy jest to wprowadzane u starszych dzieci?
Ja mam zamiar od kwietnia wrócić do pracy i oddać Gabrysia do żłobka, ciekawe jak jest w moim żłobku...
I udało mi się jeszcze obejrzeć filmiki Lenka śliczna dziewczynka, mój Gabryś jest na podobnym etapie, jak mi się uda to nagram filmik. A Witek jest chyba bardzo wysoki, ile on ma wzrostu Kasiu? Fajne dzieciaczki. A i Lena Matyldy ma taki słodki niewinny pysiaczek bo Lenka Oli to na taką niewinną nie wygląda 😁 a co do noska to szwagier mojego męża też się cały czas śmiał z G. że ma wielkie dziurki w nosie, ale bobaski takie mają i uważam,że Lenka ma normalny nosek. Coś jeszcze miałam napisać i już nie pamietam. W ogóle ma do Was 1000 pytań ale to może nie od razu 😁 a w ciązy mnie tu nie było, bo Was odkryłam jakieś 2 tyg. temu. Lecę bo G. się obudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do fridy to mój mąż zawsze trzyma g a ja mu wyciągam, sama w życiu bym nie dała rady. ze zmianą pieluchy ledwo sobie radzę tak się wierci 🙂 A dokładniej to mąz zakłada chwyt Nelsona i wtedy bez płaczu g sobie pozwala dłubać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
ja pierdykam co za poranek 😁 😁 zaplanowalam ze wstane wczesniej i jeszcze głowe umyje, otwieram oko a tu... 8.06 !! a wiec alarm, wszscy migiem na nogi postawieni i jak zawsze julke szykuje 30-40min to juz o 8.20 byli w drzwiach. moj tezmial wczoraj jakiegos czuja ze samochodu nie zaprowadzil do garazu tylko pod blokiem zostawil wiec na śniadanie nawet zdązyła do przedszkola 😜 ja w tym czasie biegiem ogarnelam siebie i dziecko, zamiast sniadania dostal resztke mleka nocnego, ja w dresach i swetrze narzuconym na piżame, wiec jak rafal podjechal to juz bylismy na dole. pędem do przychodni, szybki zastrzyk i juz o 9 bylismy w domu 🙃 🙃 dobrze ze to taka mala miescina 😁 😁
w ogóle moje dziecko przez te chorowania ma taki kiepski apetyt.. wczoraj w ogóle jeden posilek nam wypadł z harmonogramu, mleka nie wypije wiecej niz 150ml, co do niego niepodobne... no ale to mysle ze tez przez ten zawalony nosek nie moze ssac 🥴 w kazdym razie meldowalam lekarzowi ze nie bardzo je, kazała sie nie przejmowac na razie bo "i tak dobrze wyglada" 🥴

Dagi zazdroszczę ślubu, chociaz przygotowań nie bardzo :P mnie to wszystko bardzo stresowalo, bo ja taka nie bardzo "dama" jestem 😁 😁 jejuuuuuu, my za miesiac mamy 7 rocznice 😮 😮 🙂

Justyna mój też alergik, do tej pory bylismy na nutramigenie ale jeszcze 2 puszki zostaly i chce przejsc na pepti w związku z cięciem kosztów 😁 😁 mam nadzieje, że nie odbije sie to na mlodym. w zasadzie to poza tymi pierszymi epizodami skórnymi jak mial miesiac to ja nie zaobserwowałam jakichs sensacji skórnych wiec mam nadzieje ze bedzie ok 😉 co do pozostalych pokarmów to tez nie zaobserwowalam nigdy zadnych oznak alergii 🙂

Magda z tymi śliniakami to jakas paranoja dla mnie... 🤢 🤢 spisek z firmami odziezowymi, wiecej sie nabrudzi, wiecej sie nie dopierze, wiecej ciuszkow beda rodzice kupowac 😁 😁

kuuuuur.... mlody w czasie pisania przeze mnie tego postu:
wlaczyl xboxa
zerwal firanke
wyciagnal kable z kata
przewrocil julki krzeselko
i czai sie miodu w dupie szuka non stop

aha, nie mam nic na sniadanie, nie mam jak wyjsc do sklepu, glodem bede przymierala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie pójdę chyba do dermatologa, ale napisałam też do Ozimka 🙂

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, bo robię już wszystko co możliwe. Pieluchy zmieniane są baaaardzo często, myję pupkę w czystej wodzie przy każdej zmianie, wysuszam, mała lata bez pampka (może to przeziębienie dodatkowo wpływa na to gojenie?)- ale się trochę tego obawiam bo za ciepło nie jest a nie chcę żeby się bardziej przeziębiła. I to trwa już tak długo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRY
ja dzis w domu...a zajec mam fuuuul
ale narazie krzatam sie w piżamie
Ola zmieniłam hasło wszystko było ok poprawnie wszystko a jak sie chce zalogowac to 😠 😠 😠 😠 szkoda słow wprowadziłam 3 razy pin oczywiscie błedniei a jestem pewna ze wpisuje dobrze zadzwonilam rozmawiałam z jakas pania która mi wszystko wytłumaczyła i w raz 😠 😠 😠 😠 zablokowałam sie ona mnie odblokowała i dalej jestem po 3 nieudanych próbach dzwoniłam do pana P ale nie odbiera moze jeszcze nie pracuje... napisałam maila do niego i czekam ale co on mi poradzi ...nie wiem po co mi to konto jak ja czeresniak korzystac z tego nie umiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Justyna mój też alergik, do tej pory bylismy na nutramigenie ale jeszcze 2 puszki zostaly i chce przejsc na pepti w związku z cięciem kosztów 😁 😁 mam nadzieje, że nie odbije sie to na mlodym. w zasadzie to poza tymi pierszymi epizodami skórnymi jak mial miesiac to ja nie zaobserwowałam jakichs sensacji skórnych wiec mam nadzieje ze bedzie ok 😉 co do pozostalych pokarmów to tez nie zaobserwowalam nigdy zadnych oznak alergii 🙂

Kurcze a mój ma czasami takie suche plamki, teraz to czasami jakaś pojedyńcza wyskoczy ale jak był na piersi to cały czas coś mimo, że miałam ostrą dietę. i trochę mnie dziwi, że nigdy nie miał nic na buzi...a bebilon pepti to nawet teraz jeszcze tanszy jest z 12 zł na 7 zł 🙂 a u mnie dzisiaj 8 rocznica ślubu 🙃 stare dobre małżeńtwo 😁 ale "świętowaliśmy" w weeken , oile można to nazwać świętowaniem 😜




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz tak.

Witek cuuuuuudny. Jaki on wysoki 🙂 i jaki szybki 🙂

Nikolina moja Anielka miała rok i 5 miesięcy jak sama wołała na nocnik i kupke. I pożegnała sie z pieluszka 🙂

U nas nocka kiepska jak zawsze. Dzis robie plan co musze zabrac do KZ. Jakies prezenty musze kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...